Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Thom_Miller

Justin_Miller

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Thom_Miller
• Jūsų tikrasis vardas: Justinas
• Jūsų amžius: 16 metų.
• Laisva vieta išsireiškimui (galite rašyti kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai):

Sveiki,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        esu Thom_Miller, kitaip Justinas.Gyvenu Šiauliuose. Esu draugiška, pasitikinti savimi, siekianti savo tikslų asmenybė. Taip pat esu pakankamai ūmus mėgstu"daryti tvarką, t.y. vadovauti kitiems :D . Tarkim jeigu kažkas pradeda daužyti tr. priemonę arba kitaip erzinti perspėju, kad gaus kulkų :D, jeigu neklauso taip ir padarau. Štai ir dar viena mano charakterio savybė, pažadų tesėjimas.                                                   

Aš nežaisdamas samp'o užsiimu mappinimu, mokausi, skaitau knygas, taip pat kartais ieškau reikiamų modifikacijų draugams, tai jeigu kažkam reiktų parašykit forume žinutę.                                                                                                                                    

 Keletas žmonių klausė ar žadu kažko siekti serveryje. Manau bandysiu siekti pavaduotojo arba direktoriaus postų, kai būsiu labiau patyręs žaidime.

Serveryje žaidžiu aktyviai gal jau mėnesį, niekaip nesuprantu kodėl man jis anksčiau nepatiko :D. Ateini žaidi, ir viskas gerai, patinka žaidimas, mėgaujiesi tuom

Kokią muziką mėgstu? Man patinka rusiška muzika. Ji tiesiog nuramina, norisi dainuoti :D. Be to jos populiarios, ir tikrai kiekvienas būsite girdėjęs bent 1 kartą. Paliksiu keletą dainų "spoileryje".

Spoiler

 

Augintinių neturiu, kaip ir brolio ar sesers.

Daugiau neturiu ką papasakot :D, jeigu kils klausimų parašykit komentaruose, kai kils idėjų ką reiktų papildyti redaguosiu temą.
• Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/1WP1zwL

Redaguota Justin_Miller

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.