Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu fūristų direktorių Gordon Hells

Red_Gamer

Rekomenduojamas pranešimas

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Red_Gamer
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Gordon_Hells
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Fūristų firmai
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Skirtingi šansai patekti į firmą, išskrinėjimai. Ts kanale/sampo atrankoj prasėdėjau 1 valandą 30 minučių ir nė negavau šanso atsakyti į klausimus ir t.t, nebuvau pamovintas. Vietoj to, kad ten sėdėjau galėjau nueiti į mechanikų atranką ir bandyti ten patekti :)
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Išskirinėjimai, šanso nesuteikimas per atranką
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas https://imgur.com/a/D1DHqbN

  •  
Redaguota Red_Gamer

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas vakaras

Kaip sakiau atrankoje dalyvavo gan nemažas kiekis dalyvių, buvo atsirinkta 10 žaidėjų kurie galimai pateks, į firma, todėl mes rinkomės, tik geriau žinomus asmenis kurie nepaliks darbo per 7 dienas, ir kurių aktyvumas nėra mažas, nes fūristų firma reikalauja didesnio aktyvumo,todėl nepykite ant mūsų nes priimti visų negalime,galime tik 10.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Gordon_ Hells rašė:

Labas vakaras

Kaip sakiau atrankoje dalyvavo gan nemažas kiekis dalyvių, buvo atsirinkta 10 žaidėjų kurie galimai pateks, į firma, todėl mes rinkomės, tik geriau žinomus asmenis kurie nepaliks darbo per 7 dienas, ir kurių aktyvumas nėra mažas, nes fūristų firma reikalauja didesnio aktyvumo,todėl nepykite ant mūsų nes priimti visų negalime,galime tik 10.

Nebūčiau rašes jokio papeikimo ar pykes jei būčiau nepatekes apklaustas, bet tu apklausei gal 12 pirmų žmonių ir iš jų priėmiai 10 ir pasakei, kad nebeliko vietos. O apklausti visų negalėjai ir tada priimt tuos 10? Kaip ir sakiau, nepatekau dėlto, kad mano nickas prasideda iš R raidės, todėl teamspeake buvau pačioj apačioj ir net negavau šanso :) Ir tavo pasakymas ,,mes rinkomės tik geriau žinomus" reiškia, kad aš negaliu patekti į darbą tik dėlto, kad tu manes nežinai?? Tai kita kartą priimk į darbą visus savo draugelius, nes tu juos ,,žinai".

Gordonėli noriu tiesiog vieną dalyką tau pasakyti, kad direktoriaus tokiam kaip tu tikrai neduočiau ir dar pasiūsčiau *cenzūra*.

Redaguota Gruzinas_Tortilla
Uždėta cenzūra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Red_Gamer rašė:

Nebūčiau rašes jokio papeikimo ar pykes jei būčiau nepatekes apklaustas, bet tu apklausei gal 12 pirmų žmonių ir iš jų priėmiai 10 ir pasakei, kad nebeliko vietos. O apklausti visų negalėjai ir tada priimt tuos 10? Kaip ir sakiau, nepatekau dėlto, kad mano nickas prasideda iš R raidės, todėl teamspeake buvau pačioj apačioj ir net negavau šanso :) Ir tavo pasakymas ,,mes rinkomės tik geriau žinomus" reiškia, kad aš negaliu patekti į darbą tik dėlto, kad tu manes nežinai?? Tai kita kartą priimk į darbą visus savo draugelius, nes tu juos ,,žinai".

Gordonėli noriu tiesiog vieną dalyką tau pasakyti, kad direktoriaus tokiam kaip tu tikrai neduočiau ir dar pasiūsčiau **.

Nematau tikslo apklausineti visu, poto vėl daryt sprendimą kas kaip atsakinėjo atrankoje, padarėme mūsų manymu gerus sprendimus pasirinkdami tuos žaidėjus į darbą, kurie bando nebe pirmą karta, ir rodo pastangas,rinkomės kaip minėjau aktyvesnius žaidėjus, todėl tavo Nick neturėjo jokios reikšmės ar tu buvai pirmas ar paskutinis, iš savų praktiškai tik vieną priėmėm, bet jam irgi buvo apklausa(buvęs fūristų direktorius Minde_Marshell), o šanso visiem patekti negaliu suteikti pasikartosiu priimti galiu tik 10, priėmiau mano akimis geriausius sprendimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Gordon_ Hells rašė:

Nematau tikslo apklausineti visu, poto vėl daryt sprendimą kas kaip atsakinėjo atrankoje, padarėme mūsų manymu gerus sprendimus pasirinkdami tuos žaidėjus į darbą, kurie bando nebe pirmą karta, ir rodo pastangas,rinkomės kaip minėjau aktyvesnius žaidėjus, todėl tavo Nick neturėjo jokios reikšmės ar tu buvai pirmas ar paskutinis, iš savų praktiškai tik vieną priėmėm, bet jam irgi buvo apklausa(buvęs fūristų direktorius Minde_Marshell), o šanso visiem patekti negaliu suteikti pasikartosiu priimti galiu tik 10, priėmiau mano akimis geriausius sprendimus.

Krč gali čia bandyti išsivartyti kaip nori, bet man *cenzūra* kai tu tokias nesamones darai :) O beto kaip galima eiti į atranką 2 kartą pas tokį *cenzūra* kaip tu kai prasėdi beveik 2h ir būni net neapklaustas. Ir sakai, kad priėmiai aktyviausius, o tai, kad praleidau žaidime šiandien 300minučių (5h) skaitosi, kad neaktyvus aš? Matosi, kad čia vartaisi kaip tik eina, bet nepavyksta. Taip ir sakyk, kad kuo greičiau ta atranką norėjai užbaigti.

Redaguota Gruzinas_Tortilla
Uždėta cenzūra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Situacija gan įdomi ir gan neprofesionali. Direktoriaujant tikrai gan ilgą laiką, turėtų būti aiškūs tokie dalykai kaip atrankos ir jų mechanika, kas galima, o kas negalima. Senai yra nusistovėjusi bendra tvarka ties atrankomis žaidime/„TeamSpeak'e“ - norintys kandidatuoti atrankoje susirenka direktoriaus nurodytoje vietoje serveryje, taip pat susirenka visi „TeamSpeak3“ programėlėje. Atrankos vedantysis(-ieji) apklausia visus esančius „TeamSpeak'e“ ir tik tada pagal savo išsikeltus vertinimo kriterijus priima į firmą iki 10-ies žmonių, kurie pasirodė tinkamiausiai ir panašiai. Šioje situacijoje pateisinamas atvejis būtų, jei papeikimo autorius nebūtų pasirodęs „TeamSpeak'e“ arba nebūtų atvykęs į pageidaujamą vietą serveryje, kur susirinkę visi žmonės ir tokiu atveju Red'as būtų net neapklausiamas. Tačiau apie tai užsiminta nebuvo nei iš papeikimo autoriaus, nei iš peikiamojo direktoriaus. Tikiuosi, jog ateityje tokios absurdiškos situacijos nesikartos ir atrankos vyks kuo sklandžiau. Taip pat, kartas nuo karto tenka gauti smulkių nusiskundimų iš aplinkinių, kas taip pat yra netoleruojama. Kaip ir esu minėjęs asmeniškai tau, Gordon'ai, paminėsiu ir čia, jog reikia jausti saiką ties atsipalaidavimu ir pramogomis, o konkrečiau kalbant - „pramogomis“ su teisėsauga. Mano akimis matomas per didelis, kaip vadovo, atsipalaidavimas ir ribų nejautimas tam tikruose dalykuose, noras prisigalvoti papildomos veiklos, į tą veiklą įtraukiant net aplinkinius. Sprendžiu, jog šis atsipalaidavimas galimai kyla iš atsibodusios rutinos ir monotoniškos aplinkos firmoje, o gal ir dėl to, kad pareigose esi ne pirmą mėnesį.

Direktorius baudžiamas 1 įspėjimu.

Redaguota Edvis Gaming

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.