Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties rėžimą! ×

Peikiu Amanda_Candy

Lebronas_Jamesas

Rekomenduojamas pranešimas

Parašė (redaguota)

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Lebronas_Jamesas
• Moderatoriaus Vardas_Pavardė serveryje/forume : Amanda_Candy
• Už ką yra peikiamas šis moderatorius ?: Bloga /bausti komanda bei be reikalo atsitildė pati save, iškart gavus mute.
• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
https://imgur.com/a/HIfbpau

Redaguota Lebronas_Jamesas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, tai visų pirma pradėsiu nuo to „be reikalingo savęs atsitildymo.“ Apie tai pasiaiškinau jau serveryje, kad taip tai buvo mano klaida, dėl kurios paskelbiau. Perkrovusi žaidimą dar kart tai parašiau, tačiau tu dėl negebėjimo vertinti žmonių nežiūrinti į jų Vardą_Pavardę serveryje tu mane užtildei. Kadangi aš žinojau, kad nieko blogo nepadariau, juolab tai nebuvo nei įžeidimas, nei kažkaip Jums pakenkė aš atsitildžiau. Kaip ir tiesiog žaidėjai nėra tildomi už tokio tipo klaidas, taip ir aš neturėjau būti užtildyta. Dėl „free mute“ daug neturiu ką pridurti, įrodymus galite rasti paspaudę čia

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagal nutylėjimą tokiose situacijose žaidėjų netildome, nes tai neturi nieko bendro su pažeidimu už kurį būtų galima bausti. Suprantu, būna pažeidimų, kurių metu žaidėjai imituoja padarytą klaidą kaip pvz. „/s ar galima čia skelbti kad parduotu sultan už 250k full tune?“ ir pan. Šioje situacijoje aiškiai matome, jog padaryta žmogiška klaida įvedant paprasčiausią komandą.

Moderatorė nebus baudžiama.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...