Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Nustūmė Automobilį

Squidyy_Lietuva

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Squidyy_Lietuva
2. Problemos tipas ( „SA:MP“, „TeamSpeak“ ir pan.): [samp] specialiai nustūmė mašina mano automobili banshee.
3. Problema (apibūdinkite problemą): Aš važiavau su savo masina keliu dešineje puseje. Staiga pamatau mašina [bulet], masina jų važiavo viduryje kelio, aš staiga pradedu pipsiti, bet jie toliau buvo viduryje. Staiga abi mūsų mašinos susitrenke kaktomusa [mes tuo laiku susitrenkeme ant tilto] jų mašina ikrito i upe, o mano ant kelio buvo. Staiga pamatau juos. Jie pribėga ir pradeda mane musti, po to pradeda abu stumti mano mašina [banshee] i upe.
4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): 
https://imgur.com/a/TnxfgM9

  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas!

Mano nuomone, šie įrodymai turėjo būti nusiųsti vienam iš policijos pareigūnų, kad šis uždėtu įtarimo lygius ir abu „nusikaltėlius“ pasodintų į kalėjimą. Visos temos kurti nevertėjo, kadangi nuostoliai nėra tokie jau didžiuliai, o ir administracija tokiais atvėjais pinigų neduoda. Tai yra tavo transportas už kurį esi tu atsakingas. Tavo pateiktuose įrodymuose nematau vietos, kurioje būtų atsiradęs automobilio laužas, tad į banką tau pervedžiau pinigų sumą už kurią transportą galėsi atsistatyti atgal iš vandens į aikštelę ir pas mechanikus susitvarkyti įšorę bei būklę. Ateityje pasidaryk pilnos situacijos įrodymus ir tokiu atvėju atsiradus automobilio laužui - kreipkis į mechanikų direktorių. Neabejoju, kad šis iš žmogiškumo tavo transportą sutvarkytų nemokamai.

Redaguota Gruzinas_Tortilla

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.