Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties rėžimą! ×

Peikiu Amanda_Candy

Schwartz_Alfy

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Schwartz_Alfy
2. Moderatoriaus Vardas_Pavardė serveryje/forume: Amanda_Candy
3. Už ką yra peikiamas šis moderatorius?: Amanda mane uzmutino uz "Izeidinejimus" Nors ju, kaip ir matome nuotraukoje, nebuvo. Admin chate savo kolegu pasiklausiau ka jie veikia parasydamas "Ka jus SIKNOS". Speju, administratore pagalvojo, kad "Siknos" yra izeidimas, nors tai tik basic stereotipas ir visiska netiesa. Mes visi turime siknas, kas ju neturi? Jei buciau parase "Ka jus KOJOS", ar vis tiek buciau gaves mute, nes paminejau dalyka, kuri turi kiekvienas funkcionuojantis individas? Zodis "SIKNOS" tikrai nera izeidimas, nors visi mano priesingai, tai tik stereotipas kaip pvz: Jei zmogus nesioja adido brand'o rubus - jis marozas, ar kad Jei zmogus juodaodis - Jis vagis. Visi mes turime siknas, ir tai nera nieko izeidaus, gal kitiem administratoriam kuriem dar nera sukake bent 13 metu tai gali atrodyt izeidu, nes jie nesugeba mastyti funkcionaliai ir suvokti, kad mes visi turime *cenzūra*es.
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:
4803dc867e2b6e32646a02121c01b53016.png

85Bv2C1.gif

Redaguota Schwartz_Alfy

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, tai tavo pateiktuose įrodymuose matosi pažeidimas dėl, kurio buvote užtildytas, tačiau įrodymai ir mano pusės čia. Nežinau ko tu siekei kreipdamasis tuo „kreipiniu“ į visus, tačiau mano akimis tai akivaizdus įžeidimas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1 min prieš, Amanda_Candy rašė:

Labas, tai tavo pateiktuose įrodymuose matosi pažeidimas dėl, kurio buvote užtildytas, tačiau įrodymai ir mano pusės čia. Nežinau ko tu siekei kreipdamasis tuo „kreipiniu“ į visus, tačiau mano akimis tai akivaizdus įžeidimas.

Cia jau kaip paziuresi. As nesikreipiau tiesiogiai i tave rasydamas "Ka tu". Jei tau vienai atrodo kad tai izeidimas, nereiskia kad ir kiti tokios pacios nuomones. Kaip ir minejau savo papeikime, jei as vietoi "Siknos" buciau parases koja, ranka ar dar kita zmogaus kuno dali, ar tai irgi butu izeidimas? Nemanau. Pasikartosiu, tai yra naturalus dalykas, kuri turi kiekvienas zmogus ir tai yra visiskai normalu bei nera gedinga, tai nesuprantu kodel sitas zodis turetu but traktuojamas kaip izeidimas. 

Noreciau kad pateiktum svarius Argumentus, kodel tu pagalvojai bei kokiais faktais remies, kad "Siknos" yra izeidimas?

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Normaliame kontekste tokio žodžio nebūtum vartojęs, todėl tai ir yra tavo paaiškinimas, kodėl tai buvo traktuojama kaip įžeidimas.

Moderatorė baudžiama nebus.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...