Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

George_Kelly laikinai užblokavo Dawid_Jones

Arnas_Hazer

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : George_Kelly
• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Dawid_Jones
• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog kai sugautas. 
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu vapšie atvažiavai gaudyti Zilas_Bilas, ir tu net nebuvai ant manęs užmetęs komandos /sekti + aš neturėjau jokių starų, tu visiškai manęs net negaudei.. Aš tiesiog paprastai atsijungiau. Nematau aš, kad tu manę butum kažkaip sugavęs..

Ir bėje kodėl tu nesurakinai kai atvažiavai ieškomo žaidėjo Zilas_Bilas, o puolei be reikšmės iki manęs be star'ų žaidėjo?? Bėje aš tiesiog bandžiau pabėgti nuo žmogaus kuris manę daužė gali pats tai pamatyti savo nufilmuotame video...

Redaguota Dawid_Jones

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 min prieš, Dawid_Jones rašė:

Tu vapšie atvažiavai gaudyti Zilas_Bilas, ir tu net nebuvai ant manęs užmetęs komandos /sekti + aš neturėjau jokių starų, tu visiškai manęs net negaudei.. Aš tiesiog paprastai atsijungiau. Nematau aš, kad tu manę butum kažkaip sugavęs..

Ir bėje kodėl tu nesurakinai kai atvažiavai ieškomo žaidėjo Zilas_Bilas, o puolei be reikšmės iki manęs be star'ų žaidėjo?? Bėje aš tiesiog bandžiau pabėgti nuo žmogaus kuris manę daužė gali pats tai pamatyti savo nufilmuotame video...

Pačiam nejuokinga tau? Nereikia būt protingu, kad suprast jog atsijungei bėgdamas, kad nesurakinčiau tavęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 min prieš, George_Kelly rašė:

Pačiam nejuokinga tau? Nereikia būt protingu, kad suprast jog atsijungei bėgdamas, kad nesurakinčiau tavęs.

Nu, bet tu nusižengi taisyklėm... Kur parašyta, kad negaliu atsijungti, kai nei surakintas esu nei bėglys, nei sekamas pareigūnų. Aš tiesiog atsijungiau, kad nenužudytu manęs Dede_Siupelis.. Ir kaip sakiau tu atvažiavai sugauti Zilas_Bilas o ne manęs...

Redaguota Dawid_Jones

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.