Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pagalbos su GTA

Zvonink_Man

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, šiandien persirašiau per naują savo gta. Taip išėjo jok viską susikėliau kaip ir turėjau! Bet dabar turiu problemų jog prisijungiu pwz į monster deathmach serverį ir jei į kažką pataikau arba į mane pataiko gaunu crasha! Anti crash.cs esu įsirašes nzn net ką ir daugiau daryti!

Kas padės tikrai atsidėkosiu!

Bei dar reikėtų Hud fixo 

Redaguota Zvonink_Man

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 val prieš, Ignas_Eox rašė:

Man panašiai buvo, problema atsirado įsirašius dmg informerį. Spėju ir tu turi dmg informerį jį iškelk ir atsirask kitą arba žaisk be jo.

HUDFix.cs - https://www6.zippyshare.com/v/VTerHvQN/file.html

Bet tas dmg informeris veikė prieš tai dabar tipo nebeveiks tai čia lempa kažkokia :D 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu jau rašeisi GTA iš naujo tai reikėjo modus iš naujo po viena ieškotis, nes gali būti kad keldamas iš senos GTA kažko failams pritrūko. Tai va, mano pasiūlymas būtų tiesiog iš naujo susigooglint modus ir tiek. Taip pat nepamiršk patikrinti ar netrūksta tokių esminių dalykų kaip SAMPFUNCS ir t.t.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
19 min prieš, Nathan_Novelli rašė:

Jeigu jau rašeisi GTA iš naujo tai reikėjo modus iš naujo po viena ieškotis, nes gali būti kad keldamas iš senos GTA kažko failams pritrūko. Tai va, mano pasiūlymas būtų tiesiog iš naujo susigooglint modus ir tiek. Taip pat nepamiršk patikrinti ar netrūksta tokių esminių dalykų kaip SAMPFUNCS ir t.t.

Atsakyti

Viskas jau veikia, bet tipo hudas vstk bšk kreivas :D nzn kas jam ne gerai

https://streamable.com/3o5be Ten bšk fone plug.dj groja

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.