Jump to content
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Los Santos Crime Family

Everett_Sanchez

Rekomenduojamas pranešimas

fmstEFI.png

 

Gaujos aprašymas

Los Santos Crime Family - naujai įkurta italų nusikalstama grupuotė, kuri įsikūrė Los Santos mieste. Kiekvienas grupuotės narys, turi vieną užsibrėžtą tikslą - tapti dominuojančia nusikalstama grupuotė pasaulyje. Šios nusikalstamos grupuotės lyderis tikisi, kad šios naujos grupuotės įkūrimas pritrauks daugiau žmonių sprendimus pasukti į nusikalstamą gyvenimą. Nusikalstamame gyvenime netrūksta kovų su priešingos nusikalstamos grupuotės nariais, taip pat nuolat persekioja policijos pareigūnai, kad užtvirtintų miestelio gyventojų saugumą. Tačiau, ši nusikalstama grupuotė stengsis visa tai sugriauti bei bauginti miesteliuose esančius gyventojus. Šios gaujos istorija nėra plati, tačiau viskas prasidėjo nuo Everetto susiklostančio gyvenimo. Dar gyvenimo pradžioje, jo tėvas mirė perdozavęs narkotinių medžiagų bei alkoholio. Everettas pakankamai jaunas,  23 - ejų metų, susidūrė vėl su labai didele problema. Jo broliui diagnozuotas vėžys ir reikalingas pinigų kiekis jo ligos išgydymui. Visą tai išgydyti, Everetto šeimai reikėjo turėti 250 tūkst. dolerių, jo gydymui bei vaistams. Everetto šeima tiek pinigų neturėjo bei manė, kad jo broliui ateis galas. Tačiau, Everettui šovė tik viena mintis, kaip būtų įmanoma greitai užsidirbti tiek pinigų - pasukti į nusikalstamą gyvenimą. Iš pradžių, įstojo į vienos gaujos gretas, kuriame per mėnesį dideliu kiekiu uždirbtų pinigų negalėjo pasigirti. Uždirbo vos 25 tūkst. dolerių. Tačiau po kiek laiko, jo nusikalstamai grupuotei įvyko labai svarbus ir didelis įvykis. Jo gauja suorganizavo plėšimą viename iš didžiausių Los Santos miesto bankų. Tačiau policija buvo netoliese banko ir jie negalėjo greitai veikti bei apiplėšti banko. Tad pasiėmė tiek pinigų, kiek buvo įmanoma. Ir tuo momentu, policijos pareigūno kulka pasiekė jo lyderį bei pataikė tiesiai į krutinę. Lyderis žuvo vietoje, o nebeturėję daugiau ką daryti, gaujos nariai spruko. Visi pasidalino po lygiai pinigų bei tuo metu uždirbo apie 105 tūkst. dolerių. Po pasidalinimo, visi pasuko savo keliais ir daugiau gauja nebuvo atkurta. Tačiau, matant, Everettui, kad trūksta dar nemažai pinigų, nusprendė pats įkurti savo nusikalstama grupuotė, kuri uždirbs pinigus ne tik plėšimais, bet ir pardavinėjant amunicija.

- - - - - - - - - - - - - - - - -

 P A G R I N D I N I A I  D A L Y K A I, K U R I E  B Ū T I N I  M Ū S Ų  G A U J A I :

  • Turėti ir mokėti naudotis Keybinder programa - ATSISIUNTIMAS
  •  20 tūkst. patirties taškų
  • Ginklų licenzija
  • TeamSpeak 3 programa - ATSISIUNTIMAS
  •  CLEO4 - ATSISIUNTIMAS
  •  CLEO HPskaičiukai - ATSISIUNTIMAS
  •  Žinoti zonų laikus (16.00-17.00 ; 18.00-19.00 ; 20.00-21.00)

- - - - - - - - - - - - - - - - -

 P L A T E S N Ė  I N F O R M A C I J A  A P I E  Į K Ū R I M Ą :

Spoiler

Taip, žinau. Kiekvienas turbūt iš jūsų turės nuomonę, kad tai bus niekam tikusi, „lapų“, „mėsgaliu“ surinkta serverio gauja. Kaip sakant, būkime biedni, bet teisingi. Iš esmės, nieko įspūdingo šiuo momentu nepadarysime. Tačiau, vėliau ateityje, tikiuosi jog galėsime sukurti kažko gero.  Įkurdamas šią gaują, noriu suteikti šansą naujiems arba šiek tiek patyrusiam žaidėjams. Patyrusiems durys nėra uždarytos, tačiau, prioritetą teikiu naujokams. Tad trumpai ir tikiuosi kad duosime veiksmo dabar dominuojančiai serverio gaujai - Lithuanian Posse.

 

 

LSNWl1Y.png

 

 

 

 

Redaguota Everett_Sanchez

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 val prieš, Kenneth_Collins rašė:

Vėl su sava depresinėm muzikytėm.

 

6 val prieš, Leonardo_Gherard rašė:

sveikas gera gauja visa kita, bet arba pakeiti soundtracka arba isemi mane is videko nes man geda ant tokios gavarylkos ekrane vaidentis

 

sori kebra kad sukeleu depresija gereu paziurekit sito bico vidijo pralinksmesit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 min prieš, San_Pan rašė:

 

 

sori kebra kad sukeleu depresija gereu paziurekit sito bico vidijo pralinksmesit

nu bent pas ji geresne muzika nei pas tave

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Tony_Mersedez rašė:

nu bent pas ji geresne muzika nei pas tave

Kas tavęs ko klausė :DDD išnyk lauk iš čia. Kiekvieno muzikos skonis skirtingas, savo postu norėjau tą ir parodyt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...