Jump to content
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Peikiu Amanda_Candy

Bad_Koste

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume:Linaras_Games
2. Moderatoriaus Vardas_Pavardė serveryje/forume:Amanda_Candy
3. Už ką yra peikiamas šis moderatorius?:Atejau į eventa stovėjau vietoi ir nukilino ir inai buvo su James_Switch ir jisai žiurėjo irgi nors jis niera joks moderatorius prižiurėtojas jam nieko nedare ir dar leido mane trankyti.
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:https://imgur.com/a/21sPEF4

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, tai šį vakarą vyko du renginiai pirmasis (išlikimas ant mašinos) per jį trukdei vairuotojui, sėdai už vairo, neleidai įlipti jau tada buvai nužudytas įrodymus galite matyti čia. Tuomet per antrąjį (DM 1x1) pradėjai mušti kitus, kadangi nefilmavau įrodymų neturiu, todėl tiesiog nusprendžiau tave pašalinti iš renginio. Nežinau kodėl trukdydamas renginius tu tikiesi jog juose galėsi dalyvauti. Dėl James_Switch neturiu ką daug pridurti, todėl jog aš nemačiau jo besimušančio, o ir daugiau jis netrukdė.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1 min prieš, Amanda_Candy rašė:

Labas, tai šį vakarą vyko du renginiai pirmasis (išlikimas ant mašinos) per jį trukdei vairuotojui, sėdai už vairo, neleidai įlipti jau tada buvai nužudytas įrodymus galite matyti čia. Tuomet per antrąjį (DM 1x1) pradėjai mušti kitus, kadangi nefilmavau įrodymų neturiu, todėl tiesiog nusprendžiau tave pašalinti iš renginio. Nežinau kodėl trukdydamas renginius tu tikiesi jog juose galėsi dalyvauti. Dėl James_Switch neturiu ką daug pridurti, todėl jog aš nemačiau jo besimušančio, o ir daugiau jis netrukdė.

Labas,aš per dm nesitrankiau aš trankiausi per ta kita eventa ant mašinos o dm aš tik paejiau į prieki čiučiut ir viskas ir tu mane nukilinai nors kitu buvo atbėge žiurėti tu nieko nedariai.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...