Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu policijos departamento direktorių Nedaz_Nedaz

Deshawn Onfroy

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deshawn_Onfroy
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Nedaz_Nedaz
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos departamentui
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:  Už taisyklių nesilaikymą
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Free star, gavau starų už tr. priemones atstatymą, aš buvau vairuotojas, tačiau ta tr. priemone priklausė visiškai ne man, o mano draugui. Taigi neturėjau galimybes kaip atstatyti tr. priemonę
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas https://imgur.com/a/oJshp7O

 

  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Deshawn'ai, ir visi skaitantys šį atsakymą į gautą papeikimą!

Pirmiausia pradėkim nuo to kodėl stabdžiau ir tikrinau (nors neprašei dėl to, bet pateiksiu). Vyko patruliavimas ir dėl to tave stabdžiau ir tikrinau. O čia apačioje „spoiler'yje“ pateiksiu vaizdinę medžiagą dėl viso tavo gaudymo ir tikrinimo.

Spoiler

 

O dabar šnekant apie viską kodėl rašai papeikimą. Tai pagalvok, kaip mums žinoti kieno motociklas kai jį iškart atstato? Gal tu meluoji? Kitaip galvojant jei jis ir buvo Pronio su kurio važiavai kartu tai nėra pareigūnų bėda, kad ji atstato. Vis tiek tu jį vairuoji ir už jį atsakai.Todėl ir baudžiau už „tyčinį atstatymą“. Geros dienos.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nuvažiavęs į saloną galėjai patikrinti kieno tai yra motociklas. Vairuodamas jį atsakau už draudimą, technikinę, registracija, tačiau ne už tokius dalykus. Jei motociklas būtų buvęs mano, nebūčiau jo atstatęs, nes mano manymu tai yra gana neprotinga. Tačiau motociklas yra Pronio, ir jis jį atstatė. Nežinau su kokiu tikslu jis atstatė motociklą. O jeigu nežinojai ar motociklas ar mano ar ne mano, tai yra jau ne mank bėdos. Kaip ir minėjau anksčiau, turėjai galimybę patikrinti kieno jis. Nemanau jog šioje situacijoje esu kaltas aš.

Redaguota Deshawn Onfroy

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 min prieš, Deshawn Onfroy rašė:

Nuvažiavęs į saloną galėjai patikrinti kieno tai yra motociklas. Vairuodamas jį atsakau už draudimą, technikinę, registracija, tačiau ne už tokius dalykus. Jei motociklas būtų buvęs mano, nebūčiau jo atstatęs, nes mano manymu tai yra gana neprotinga. Tačiau motociklas yra Pronio, ir jis jį atstatė. Nežinau su kokiu tikslu jis atstatė motociklą. O jeigu nežinojai ar motociklas ar mano ar ne mano, tai yra jau ne mank bėdos. Kaip ir minėjau anksčiau, turėjai galimybę patikrinti kieno jis. Nemanau jog šioje situacijoje esu kaltas aš.

Važiuoti į saloną su nusikaltėliu negaliu. Dėl to sakai, kad "Vairuodamas jį atsakau už draudimą, technikinę, registracija, tačiau ne už tokius dalykus." Tai ta pati situacija kaip su tuo kuo išvardinai, galima bausti, kad atstato transportą nors jei ir tas transportas priklausė ne tam kuris vairavo tačiau vairuotas už jį atsako . Patikrinti nespėjau, nes iš karto atstatė.  + Logiškai galvojant kai sakai, kad Pronio transportas  tai jei atstatė tai nėra skirtumo ar tu vairavai ar ne, jis sėdėjo kartu ir pamatė manę kai surakinau Jus ir atstatė. Daugiau nebe atrašinėsiu, nes viską išdėsčiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 min prieš, Nedaz Nedaz rašė:
6 min prieš, Nedaz Nedaz rašė:

Važiuoti į saloną su nusikaltėliu negaliu. Dėl to sakai, kad "Vairuodamas jį atsakau už draudimą, technikinę, registracija, tačiau ne už tokius dalykus." Tai ta pati situacija kaip su tuo kuo išvardinai, galima bausti, kad atstato transportą nors jei ir tas transportas priklausė ne tam kuris vairavo tačiau vairuotas už jį atsako . Patikrinti nespėjau, nes iš karto atstatė.  + Logiškai galvojant kai sakai, kad Pronio transportas  tai jei atstatė tai nėra skirtumo ar tu vairavai ar ne, jis sėdėjo kartu ir pamatė manę kai surakinau Jus ir atstatė. Daugiau nebe atrašinėsiu, nes viską išdėsčiau.

 

Galėjai paprašyti savo darbuotojų, pavadinkim bendradarbių kurie tuo metu buvo pagrindiniame miestelyje, judėjo link jo, ar buvo prie salono, kad patikrintų, kieno tai iš tikrųjų tr. priemonė. Jeigu būtum labai norėjas,būtum radęs išeiti šioje situacijoje. 

Be to, galiu duoti 90% tikimybė, jog šis papeikimas bus atmestas, kaip ir kiti papeikimai. 

Redaguota Deshawn Onfroy

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Papeikimas juokingas, ką galiu pasakyti - tai bandymas nuversti direktorių nuo pareigų. Kas liečia jūsų draugų ratą, kuris išdarinėja nesamones ne pirmą vakarą sukeldami tik daugiau nepageidaujamo darbo policijai, galiu drasiai sakyti jog tikėjausi tokio ėjimo iš autoriaus pusės. Kas liečia motociklą ir jo atstatymą, atsakingas yra vairuotojas. Direktoriaus įrodymuose buvo sekundžių skirtumas iki jos vairuotojo patikros, dėl kurios galėjai būti nubaustas panašiu įtarimo lygių skaičiumi jeigu tr. priemonė nebūtų tinkamai paruošta naudoti.

Direktorius baudžiamas nebus.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.