Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Užfiksuok epizodą ir laimėk saldumynų! ×

[DP] Firmų valdžios pokyčiai,

Gruzinas_Tortilla

Rekomenduojamas pranešimas

Parašė (redaguota)

cCuiWY2.png

[ ! ] Firmų valdžios pokyčiai,
Šioje temoje kiekvienas darbo vadovas privalo informuoti apie savo firmos valdžios pokyčius. Tai reiškia, kad paskyrus naują pavaduotoją, pašalinus senąjį ar kilus norui pačiam direktoriui ar pavaduotojui atsistatydinti, direktoriui būtina užpildyti atitinkamas anketas šioje temoje. Jei pavaduotojas atsistatydina pats, jis turi pats užpildyti atsistatydinimo anketą.

[ ! ] Pavaduotojo paskyrimo proceso eiga,
7.2.0. Išsirinkus tinkamą asmenį į pavaduotojo pareigas, pirmiausiai firmos direktorius privalo apie jį pranešti DP, kuris nusprendžia, ar asmuo iš tikrųjų yra tinkamas tokioms pareigoms.
7.2.1. Jei kandidatas yra tinkamas pareigoms – tolimesnius paskyrimo proceso nurodymus parašo DP.
7.2.2. Gavus leidimą naujojo pavaduotojo paskyrimui, firmos direktorius pirmiausiai turi užpildyti paskyrimą firmos valdžios pokyčių temoje ir tik atlikęs tai jis gali paskirti savo naująjį pavaduotoją žaidime.

[ ! ] Pavaduotojo paskyrimo šablonas,
- Jūsų Vardas_Pavardė:
- Jūsų atstovaujama firma:
- Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė:
- Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:
- Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):

[ ! ] Pavaduotojo nušalinimo šablonas,
- Jūsų Vardas_Pavardė:
- Jūsų atstovaujama firma:
- Nušalinamo pavaduotojo Vardas_Pavardė:
- Priežastys, kodėl atsisakote šio žmogaus kaip valdžios atstovo:

[ ! ] Atsistatydinimo šablonas,
- Jūsų Vardas_Pavardė:
- Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose:
- Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose?:
- Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą?:

Redaguota Hitautas_White

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas,
- Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Express
- Jūsų atstovaujama firma: Policijos Departamentas
- Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Everett_Sanchez
- Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Asmuo gerai išmanantis Policijos darbą, labai patikimas ir žinau, kad iš jo sulauksiu daug pagalbos. Su juo kartu sieksime pilno firmos funkcionavimo kitaip tariant, kad firma veiktų iki maximumo turinti Direktorių ir Pavaduotoją.
- Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

- Jūsų Vardas_Pavardė: Beniux_Subas
- Jūsų atstovaujama firma: Medikai
- Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Andrius_Nike
- Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Šį asmenį gerai pažįstu. Asmuo labai aktyvus, patikimas, taip pat gerai sutaria su darbuotojais. Jo pasitikėjimą įgavau greitai. Su juo sieksime tobulinti medikų firmos funkcionavimą ir  sistemas.
- Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

- Jūsų Vardas_Pavardė:Denis_Xander
- Jūsų atstovaujama firma:Pervežėjai
- Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė:Martin_Gossard
- Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:Asmuo gerai žinomas tiek man, tiek serveriui. Yra patikimas, aktyvus ir turi patirties vadovavime ir firmos valdyme. Gerai sutaria su darbuotojais ir padeda jiems, kai reikia. Pavadavo mane, kol buvau neaktyvume ir nebuvo jokiu nusiskundimu per tą mažą laikotarpį.
- Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo šablonas,
- Jūsų Vardas_Pavardė: Beniux_Subas
- Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose: Medikai, direktorius.
- Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose?: 27 dienos.
- Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Pagrindinė priežastis yra mano pačio padarytos klaidos firmoje. Padariau daug klaidų, dėl kurių nukentėjo dauguma firmos darbuotojai ir aš pats. Nenoriu laikyti dienų direktoriaus poste, todėl palieku postą ir linkiu sėkmės sekančiam direktoriui! Norėčiau padėkoti DP komandai @Hitautas_White ir @Gruzinas_Tortilla už suteiktą šansą. Taip pat noriu padėkoti savo ištikimiems darbuotojams @Brandon_Gonzales, @Jack_Marzo, @Jeff_Wilson, @Karolis_Neon, @Titas_Wtf bei geriausiam pavaduotojui @Andrius_NikeSėkmės visiems!

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo šablonas,
- Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Express
- Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose: PD
- Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose?: 25d.
- Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Nebetaip įdomu kaip buvo ankščiau, dar žaidžiu kitus žaidimus dėl kurių tyngiu jungtis į sampą bei pati veikla serveryje būnant PD netraukia manęs žaisti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

- Jūsų Vardas_Pavardė: Kimba_Marcius
- Jūsų atstovaujama firma: Taksistai
- Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Ugnius_Carbon
- Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Didžiausia priežastis tai yra, jog šiuo metu man reikia patikimo žmogaus, kaip Ugniaus, kad galėtų padėti susitvarkyti su firma šiuo laikotarpiu. Taip pat, noriu išbandyti ir apmokyti nauja asmenį, kuris galėtų siekti serveryje daug didesnių tikslų.
- Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

qDseT2R.png

- Jūsų Vardas_Pavardė:Denis_Xander.
- Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose:Pervežėjai, direktorius.
- Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose?:52 dienos.
- Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Pirmiausia, tai pabodo pats šis darbas, kadangi šiame darbe dirbau daugiausia laiko iš visų darbų, ir nuo tai, pradėjo trūkti motyvacijos dirbti, bet ne direktoriauti, nemanau, ar kas norėtų direktoriauti firmai, kuri jau nebepatinka. Per šį laikotarpį, įvykdėm du kartus DPu, tuo labai džiauguosi, nes parodėm, jog pervežėjų firma yra stipri ir pasiryžusi padaryti bet ką, kai yra tinkamas vadovas firmai. Norėčiau padėkoti savo pavaduotojui @Martin Gossard už tai, jog padėdavo sutvarkyti firmos vidaus reikalus ir t.t. Nenusiviliau jį paskirdamas pavaduotojumi, nes žinojau, ką jis geba. Dar norėčiau padėkoti savo ištikimiausiems ir darbštingiausiems darbuotojams, tai @Danny-Bullet, @Mantas_Sampxx, @Jack_Mister, @Domis End, @Justas_Jucius, @Derek_Escobar, @Bam_Bukas, @Dragon_Punch, @Gintas_Audi, @White_Pegasus, @Matas_Green, @Lowry_Green, @Kristis_Green, @Turbo_Salerka, @Biznis_Boss, @Markas_Suzuki, @Beniux_Subas, @Trae_Young, @Legend_Sabonis@Andrius_Nike ir @Yori_Molotkow. Atsiprašau, ko nepaminėjau, bet visi, kas dirbo pas mane firmoje, yra man labai svarbūs. Didžiausią padeką skiriu @Hitautas_White, jog suteikė šansą būt pervežėjų direktoriumi antra karta. Iš kolegų, norėčiau padėkoti @Demarcus_Norwood, @Wizard Airidas, @Tony_Express už gerai praleistą laiką, veiklas. Susimatysim serveryje, bet ne pervežėjų firmoje, tikiuosi mane pakeis geras ir motyvacijos kupinas vadovas, kuris dar labiau pakeltų pervežėjų firmą į aukštumas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

- Jūsų Vardas_Pavardė: Demarcus_Norwood
- Jūsų atstovaujama firma: Medikai
- Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: James_Switch
- Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Asmuo, kuris jau yra ragavęs valdžios duonos, padėjo ir padės man ateityje. Daug idėjų ir tikslų kurias noriu įgyvendinti būtent su šiuo žmogumi. Tikiuosi šis asmuo manęs bei pačios firmos nepaves ir visi žodžiais virs į darbus. Galiausiai - Dvi galvos geriau už vieną.
- Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

- Jūsų Vardas_Pavardė: Demarcus_Norwood
- Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose: Medikai, direktorius.
- Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose?: 30 dienų.
- Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Tiek man, tiek Switchui nebėra laiko sampui. Nemanau jog verta laikyti postą dėl dienų skaičiaus neveikiant nieko naudingo. Prie kompiuterio sėdima per prievartą, pačiam nusibodo rašyti Hitautui, jog negalėsiu pražaisti ar neturiu pakankamai laiko dėl gerų orų už lango. Planų ir idėjų yra ir buvo daug, tačiau tiek kiek laiko sugebu skirti šiam žaidimui neužtenka visam tam įgyvendinti. Sekančiam direktoriui linkiu pasvarstyti ir nekartoti mano klaidos, ar tikrai turėsite pakankamai laiko valdyti firmą, kai tokie orai už lango? Ačiū, visiems kurie pas mane dirbo, ačiū visiems už puikiais emocijas ir gerai praleistą laiką! Taipogi, norėčiau atsiprašyti @Hitautas_White už visas sukeltas problemas ir @Lelia Dipsis, už mano nepadorų elgesį, pamoką gavau ir pasimokiau, sėkmės direktoriaujant, nenuleisk rankų!

Išskirtinės padėkos šiems! 

@Dovis Santos @James_Switch @Edvis_Energy @Deimantas_Skackis @David_Emke @Jonas_Burkys @Airina_Energy @Aringas_Aringaitis @Daniel_Fernandez @Sangio_Ktona @Lionel_Revazz @Tomcikas_Pineapple @David_Onfroy @Lamelo_Ball @Denis_Xander @Ryan_Barker @Ferico_Tornado @Laimis_Boom @Edward_Wright @Tryras_Vanduo @Lets_Doit @Tautvidas_Lietuva

qLSymjs.png

GYcmd2z.png

YLQmay8.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

[ ! ] Pavaduotojo paskyrimo šablonas,
- Jūsų Vardas_Pavardė: Lelia_Dipsis
- Jūsų atstovaujama firma: Pervežėjai
- Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Black_Hand
- Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Tai yra asmuo, kurį pažįstu vos ne nuo pat pirmos savo dienos serveryje. Iš pradžių man jį teko pažinti kaip žmogų, kuris yra atsakingas, turintis "galvą ant pečių" bei sugebantis palaikyti gerus ryšius su kitais žaidėjais bei tam tikrose situacijose likti nešališku. Sekantis pažinimo laiptelis buvo mano Medikų firmos kadencijoje, kai jau tada Black'as rodė begalinį norą bei motyvaciją siekti kažko daugiau, nei buvimo kvalifikatoriumi. Ir štai vėl, naujoje kadencijoje šis asmuo vis dar nepasiduoda bei deda daug darbo į firmą, padeda naujiems darbuotojams, aktyviai dalyvauja firmos veikloje bei padeda pervežėjams vystytis. Manau, jog šis asmuo yra kuo puikiausiai tinkamas pavaduotojo pareigoms, nors ir jis neturi patirties vadovaujant firmai, tačiau esu įsitikinusi, jog su savo pareigomis jis susitvarkys bei įneš daug motyvacijos, idėjų bei pagalbos.
- Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

GreenSide.lt Powered by Invision Community