Jump to content
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Antroji analizė į Policijos Departamentą

Tony_Express

Rekomenduojamas pranešimas

f83onT2.png

Laba diena. Kaip žinote, vyko atranka į Policijos departamento kolektyvą, joje sulaukėme netgi 21 kandidatūrą. Tai yra gan įspūdingas skaičius, žinant, koks dabartinis Policijos kolektyvas yra puikus. Kiek žinote, mums reikia 3 – 4 aktyvių žaidėjų į policijos departamentą, taigi nieko nelaukęs skelbiu visų kandidatų analizes bei verdiktus. Bevei visi padarėte kelias bendras klaidas viena, kad rakinsite žaidėjus esančius AFK režime. Iš daugumos trūko išsamumo, aiškesnių sakinių nes kaikurių anketas buvo sunku suprasti. 

1rCNYPc.png

Patekusieji į kitą etapą - Kitas etapas apklausa „TeamSpeak3“ platformoje.

1rCNYPc.png

Lucas_Roigy @Lucas_Roigy

Pateko iš apklausos
Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?; (Kai žaidėjas turi įtarimo lygį, policininkams darant įvairius reidus, matant civilį darant nusižengimą, gavus iškvietimą patruliavimo metu bei jei sutinku asmenį su oficialios gaujos apranga.) nepaminėjai, kad galime tikrinti žaidėjus, apie kuriuos praneša kiti (Vardenis_Pavardenis turi ginklų).
2. Kada nebaudžiame už NON-RP? - (Nebaudžiame už NON-RP, kuomet medikas vyksta su švytureliais į iškvietimą, kuomet mechanikas vykdo savo darbą, t.y prisikabiną tr. priemonę arba ją traukia iš vandens, kuomet medkirčiai vyksta iki medelynų.) nepaminėjai, kad nebaudžiame tų vairuotojų, kurie dalyvauja oficialiame evente, taip pat jeigu važiuoja link pinjatos.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Oficialios gaujos narių rakinti negalime kai jų yra daugiau nei 3 (taikomos kelios išimtys). Gaujos narių nerakiname per grobimus bei likus 5 minutėms iki sandelio.) nepaminėjai, kad nerakiname jų priklausomoje zonoje, taip pat šturmo metu.
Situacijos:
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?; (Dedu tik vieną įtarimą, už nelegalių arba pavojingų daiktų turėjimą.) norejau tik patikslinti, kad jeigu žaidėjas turi ir pavojingų ir nelegalių, visada desime įtarimą už nelegalių prekių turėjimą.
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai?; (Palaukiu kol baigsis event'as ir arba duodu jam baudą arba vežu į kalejimą.) jeigu event prižiūrėtojas daro event’ą, jis už tą event’ą yra atsakingas ir taip pat iš jo gali gauti gaudomumo lygio, tad turime juos išteisinti. Žinoma, neturime išteisinti tuos žaidėjus, kurie patys teigia, kad buvo event’e. Event prižiūrėtojas pats turi susakyti tuos žaidėjus, kurie tikrai buvo event’e ir iš jo gavo gaudomumo lygius, arba nebent patys tame event’e buvote ir matėte, kad gavo gaudomumo lygius dėl event’o.

1rCNYPc.png

 

Tony_Dzyn @Tony_Dzyn

Pateko iš apklausos
Klausimai:

4. Kokių įtarimų nededame žaidėjam iki 3.000 patirties taškų?; (Kai žmogus vairuoja tr. priemonę kuri neturi galiojančios tech. apžiūros, draudimo, žaidėjas vairuoja motociklą be šalmo.) - Dar nededame jeigu žaidėjas nėra užsisegęs diržo.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Zonos metu, zonoje kuri priklauso gaujai, grobimo metu.) - Taip pat nerakinam likus 5minutėms iki zonos bei kai oficialios gaujos narių vienoje vietoje yra daugiau nei 3.
7. Kada nesiūlome baudų?; (per komendanto valandą, kai žmogus priklauso gaujai, kai žmogus turi daugiau nei 30 įtarimo lygių.) - Nepaminėjote jog nesiūlom baudų ir tiem kurie gavo įtarimo bėgimas nuo teisėsaugos.
Situacijos:
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?; (Pasidarysiu įrodymus konfiskuosiu ginklus ir uždėsiu įtarimo už pavojingų prekių tūrėjimą.) - Šioje situacijoje turėtumėte bausti už nelegalių ginklų turėj/naudojimą.

1rCNYPc.png

Kebabas_Fun @Kebabas_Fun
Pateko iš apklausos
Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?;  (Kai žaidėjas turi itarimo lygį, reido metu, turint irodymus jog jis padarė nusižengimą, arba tai yra gaujos narįs su gaujos uniforma, gavus iškvietimą apie  konkretų pažeidėją.) - Nepaminėjote jog galime tikrinti per patruliavimą.
4. Kokių įtarimų nededame žaidėjam iki 3.000 patirties taškų?;  (Neturi diržo,šalmo, tr. priemonės registracijos, draudimo) - nepaminėjote technikinės.
Situacijos:

1. Gaudote nusikaltėlį ir gaudymo metu jis tyčia nueina į AFK režimą, kokie Jūsų veiksmai?; (Jeigu jį gaudžiau ir turiu irodymus jog jis afk prabuvo daugiau negu 60 sekundžių surakinu jį ir nubaudžiu už tyčinį afk) - Žaidėjui esant AFK jo rakinti ar įtarti negalite, turite laukti kol išeis iš AFK režimo.
2. Gaudote gaujos narį ir jis įlenda į zoną, tačiau ta zona kuriame jis yra nepriklauso jo gaujai, kokie Jūsų veiksmai?; (Kadangi tai yra gaujos zona o aš negaliu kištis į gaujų kartus tiesiog pasišalinu) - Jei gaudomam gaujos nariui nepriklauso ta zoną į kurią jis įbėgęs Jūs jį galite rakinti.

1rCNYPc.png

Edwin_Boom @Edwin_Boom

Pateko iš apklausos
Klausimai:

1. Kada galima patikrinti žaidėją?; (Jeigu žaidėjas atlieka kažkokį nusižengimą, jeigu žaidėjas turi įtarimo lygį, reido, patruliavimo metu, bei asmeniui esant su oficialios gaujos apranga.) - Nepaminėjai kad galime tikrinti žaidėją, jeigu parašo į chat’ą arba iškviečia pareigūnus, jog Vardenis_Pavardenis turi ginklų / narkotikų.
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?;  (Nebaudžiame jeigu tai yra medikų darbuotojas važiuojantis į iškvietimą, mechanikas darantis tvarką mieste (tempia mašina nuo tokios vietos kai kitaip juos nutempti neina), Medkirčių jeigu jie važiuoja prie medžių bei asmenų kurie yra išvažiavę už miestelių ribų.) - Nepaminėjai, kad nebaudžiame vairuotojų oficialių eventų metu, kur norint laimėti, reikia būtinai važiuoti per žolę ir juos pasiekti.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Gaujos narių nerakiname jų veiklų metu ar 5min. iki jų bei jeigu jie yra savo zonoje.) - Nepaminėjai, kad nerakiname jeigu gaujos narių su oficialia apranga vienoje vietoje yra daugiau negu 3, taip pat jeigu yra jie jų hoode, grobimo metu, šturmo metu.

Situacijos:
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?; (Uždedu įtarimą už nelegalių prekių turėjimą/naudojimą bei pavojingų daiktų turėjimą/naudojimą, juos konfiskuoju, tuo met atitinkamai nubaudžiu.) - Jeigu žaidėjas turi ir nelegalių ir pavojingų ginklų, uždėsime įtarimą tik už nelegalių prekių turėjimą.
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai?; (Po evento, naudodamas gaudomų (su įtarimu esančių žaidėjų) sarašu, gaudau nusikaltelius ir atitinkamai juos nubaudžiu) - Papildau, tik kad privalome išteisinti tuos žaidėjus, kurie tikrai buvo event’e ir iš event’o gavo įtarimo lygmens, o kitems duoti baudas arba sodinti į kalėjimą jeigu atsisako arba yra gaujoje.

1rCNYPc.png

Matas_Taxi @Matas_Taxi

Pateko iš apklausos
Klausimai:

1. Kada galima patikrinti žaidėją?; (Kai jis yra gaudomas, buvo atliktas nusižengimas (būtina įrodymai), gaujinį su oficiala gaujos apranga, per reidą, kilus įtarimui (turime tada pateikti priežastį kodėl tikrinome), iškvietus policiją (kad nužudė, ar įtartintas). - Nepaminėjai, kad tikrinti galima ir patruliavimo metu.
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?; (Kai medikas važiuoja į pakilimą su švyturėliais, kai medkirtys važiuoją į medelyną, kai mechanikas važiuoja paimti laužo/temti transporto priemonės, kai gaudo nusikaltėlį.) - Nepaminėjai, kad negalime rakinti vairuotojų, kurie dalyvauja oficialiame event’e, kur norint pasiekti reikia kirsti per žolę, taip pat kurie važiuoja link pinjatos.
4. Kokių įtarimų nededame žaidėjam iki 3.000 patirties taškų?; (Be transporto technikinės, tr. transporto registracijos, be diržo, be šalmo, be draudimo.) - Nepaminėjai, kad nededame be šviesų įtarimą.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Grobimo metu, prie ligoninės (jeigu zona), prieš prasidedant zonai likus 5 minučių, aišku jeigu jie šaudosi zonos metu ir turima įrodymų tada juos galima rakinti.) - Nepaminėjai, jeigu vienoje vietoje yra gaujos nariai su oficialia apranga daugiau negu 3, jų zonose, jų priklausomoje gaujos bazėje, jų pačių grobimo metų, šturmo metu, nerakiname.

1rCNYPc.png

Benito_Cartel @Benito_Cartel
Nepateko per apklausą
Klausimai:
4. Kokių įtarimų nededame žaidėjam iki 3.000 patirties taškų?; (Kai važiuoja be šalmo. Taip pat kaip asmuo vairuoja mašina, be tech/draudimo.) Nepaminėjote jog nededame už diržą bei nepriregistruotą transportą.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Kai turi daugiau nei 30 star. Taip pat gaujiniams, bei kai vyksta serveryje komendanto valanda.) Taip pat nesiūlome baudų uždėjus įtarimą bėgimas nuo teisėsaugos.
9. Kada galime rakinti žaidėją esantį AFK režime?; (Kai asmuo tyčia nueina į afk 60s). - Mes negalime rakinti žaidėjų esančių AFK režime, o įtarimą už Tyčinį AFK galima dėti tik tada kai jis išeina iš AFK režimo.
Situacijos:
2. Gaudote gaujos narį ir jis įlenda į zoną, tačiau ta zona kuriame jis yra nepriklauso jo gaujai, kokie Jūsų veiksmai?; (Visų pirma aš į zoną lysti negaliu. Taigi palieku ramybėje, su mintimi, kad kita kart pasigausiu.) - Kadangi zona nepriklauso jo gaujai Jūs galite į ją lįsti ir jį rakinti.
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?;(Pasidarau įrodymus ir dedu ita už nelegalių prekių arba pavojingų prekių turėjima.) Įtarimas kuris būtų dedamas tai nelegalių prekių naudoj/turėjimas.

1rCNYPc.png

Randy_Ross @Randy

Nepateko per apklausą
Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?; (Patikrinti žaidėją galima tada kai žaidėjas būna su gaujos aprangą kai turi įtarimo lygi, kai žaidėjas daro nusižengimą, kai būna patruliavimas arba reidas.) - Taip pat patikrinti galima jeigu iškvietime nurodytas žaidėjo V_P dėl planuojamo nusižengimo.
4. Kokių įtarimų nededame žaidėjam iki 3.000 patirties taškų?; (Kai žaidėjas vairuoja motociklą be šalmo, kai vairuoja automobili be tech apžiūros ir draudimo.) - Nepaminėjote apie važiavimą be diržo ir be tr. registracijos.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?;(Grobimo metu , zonos metu, bei jų bazėje.) - Likus 5 minutėm iki zonos bei kai vienoje vietoje yra daugiau nei 3 oficialios gaujos narių.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Kai turi daugiau nei 30star, kai žaidėjas priklauso gaujai, kai būna komendanto valandą.) - Taip pat baudos nesiūlome kai buvo dėtas įtarimas už bėgimą nuo teisėsaugos.
Situacijos:

6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?;(Pavojinga prekių turėjima). - Jeigu žaidėjas turėjo ir pavojingų ir nelegalių prekių, dėsite tik už nelegalias prekes.

1rCNYPc.png 

Nepatekusieji

Spoiler

Phd_Red @Phd_Red - (Pažeista atrankos taisyklė)

Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?; (Tikrinti žaidėja galima, reido ar patruliavimo metu, jei žaidėjas vilki oficialios gaujos aprangą, jei pareigūnas mato kaip žaidėjas daro nusižengima, jei žaidėjas turi įtarimo lygi.) - Taip pat tikrinti galite jei iškvietime rašomas žaidėjo V_P ir įtariamas nusižengimu.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?;  (Gaujos narių nerakiname per jų veiklas ir 5 min. iki jų. Bei jeigu jie yra savo zonoje.) - Nerakiname jų gaujos bazėję (hood’e), kai yra daugiau nei 3 oficialios gaujos nariai vienoje vietoje bei grobimuose.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Kai židejo gaudomumo lygis 30 ar daugiau įtarimo , ir baudos neduodamos komendanto metu , bei gaujiniams.) - Jeigu gaudomumo lygis 30 baudą siūlyti dar galime, dar baudų nesiūlome jei buvo  dėtas įtarimas už bėgima nuo teisėsaugos.
Situacijos:
7. Žaidėjas lenkia kitą žaidėją ir norėdamas aplenkti jis apvažiuoja kliutį, kokius įtarimus uždėsite?; (Darau irodymus ir uz non-rp dedu) - Lenkiant žaidėją ir apvažiuojant kliūti jo bausti už non-rp negalima.

1rCNYPc.png

 

Black_Wordas @Black_Wordas (pažeista atrankos taisyklė) 

Klausimai:
1. Kada galime patikrinti žaidėją? - (Kai turi įtarimo lygi. per patruliavimą, gaujos narį su oficialia apranga.) nepaminėjai kad galime tikrinti žmogaus per reidą, kaip žaidėjas padaro nusikaltimą, taip pat, jeigu iškviečia policiją su priežastimi, kad turi kokių nors ginklų pvz: Vardenis_Pavardenis turi ginklų.Taip pat galime tikrinti, jeigu žaidėjas į chatą parašo jog Vardenis_Pavardenis turi ginklų.
2. Kada nebaudžiame už NON-RP? - (Kai medikas arba policininkas važiuoja su švyturėliais (važiuoja gelbėti mirštančio žmogaus, gaudo nusikaltėlį) Kai mechanikas važiuoja nutempti tr. priemonę kuri stovi ant žolės. Medkirtys važiuoja kirsti medžių. Bandymas apvažiuoti kliūtį.)        nepaminėjai, kad nebaudžiame už NON-RP kai vyksta oficialus eventas arba, jeigu važiuoja link pinjatos.
3. Kada galime atimti teises? - (Kai žaidėjas gaudomas daro 3 kartus NON-RP) suklydai, kad teises atimame tik už 3 NON-RP. Teises atimame už 3 K.E.T. pažeidimus.
5. Kada galime rakinti prie pinjatos -(Kai žmogus su įtarimo lygiais, šaudo į kitus žmones, įžeidinėja.) suklydai, kad galime rakinti prie pinjatos žmogų, jeigu turi įtarimo lygio. Rakinti žmogų prie pinjatos galime tik tada, jeigu šaudo į kitus arba elgiasi kenkėjiškai. O jeigu turi asmuo įtarimo lygmens, jį surakiname tik po pinjatos.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių? - (Negalima rakinti per zonas t.y. 16-17h, 18-19h 20-21h. Jų hoo'de. Kai yra zonoje kuri priklauso jo gaujai.) nepaminėjai, kad negalime rakinti kai yra vienoje vietoje 4 oficialios gaujos nariai, grobimo metu taip pat hoodų užėmimai, šturmo metu, taip pat likus 5 min. iki zonos.
7. Kada nesiūlome baudų? - (Žaidėjas turi daugiau nei 30 įtarimo lygių. Gaujinis. Komendanto valanda.) nepaminėjai, kad baudų nesiūlome, jeigu buvo uždėtas įtarimas „Bėgimas nuo teisėsaugos“,

Situacijos:
1. Gaudote nusikaltėlį ir gaudymo metu jis tyčia nueina į AFK režimą, kokie Jūsų veiksmai? - (Laukiu kol žaidėjas sugrįš, jei būna AFK daugiau nei 60sec, dedu įtarimą už AFK būvimą. Arba pasidarau įrodymus nusiunčiu ADMIN'ui ir jis jį galimai užblokuos už serverio klaidų išnaudojimą.) negalime blokuoti už serverio klaidų išnaudojimą, nebent tyčia naudoja ESC spaudinėdamas kelis arba daugiau kartų, kai yra beveik sugautas. Jeigu po pirmo nuėjimo į ESC, žaidėjas prabūna AFK režime 5 min. gali žaidėją surakintą išmesti iš serverio.
2. Gaudote gaujos narį ir jis įlenda į zoną, tačiau ta zona kuriame jis yra nepriklauso jo gaujai, kokie Jūsų veiksmai? - (Jį sušaudau, parašau kolegai, kad lauktų prie ligoninės, jį surakiną aš atvažiuoju sudedu įtarimo lygius ir sodinu į kalėjimą.) nepaminėjai, jeigu jo gaujai zona nepriklauso, gali joje rakinti ir dėti įtarimus.
4. Patruliuodamas pagrindinėje gatvėje prie Palomino Creek tilto, pastebite žolynu važiuojantį medkirtį, kokie jūsų veiksmai? - (Nieko nedarau nes jis važiuoja dirbti į medelyną arba iš jo.) jeigu medkirtys važiuoja link medelyno, nebūtinai jis gali joje sustoti. Gali pasekti jam iš nugaros ir įsitikinti, ar jis tikrai važiuoja į medelyną, o ne pasinaudoja toje vietoje esantį medelyną, kad sutrumpinti kelia.
5. Žaidėjas su dviračiu važinėja žole ir be šalmo, kokie Jūsų veiksmai? - (Sustabdau, dedu įtarimą už važiavimą be šalmo ar diržo, duoda baudą arba vežu į kalėjimą.) suklydai, jog dedame įtarimus be šalmo važinėjusiems dviratininkams. Nededame dviratininkams be šalmo ir jie gali važiuoti žole.
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite? - (Uždedu už pavojingus ginklus ir nelegalius, kadangi Rifle priklauso prie pavojingų ginklų, o AK-47 priklauso prie nelegalių.) jeigu žaidėjas turi ir pavojingų ir nelegalių ginklų, dėsite tik už nelegalius.
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai? - (Jei tai yra eventas kuriame dalyvauji ir gauni per jį starų tai išteisinu po evento, arba išteisina evento rengėjas/a. Jeigu žaidėjas gauna įtarimo lygius ne per event'ą tada aš jį surakinu, patikrinu duodu baudą, arba vežu į kalėjimą.) jeigu žaidėjai kurie turi gaudomumo lygių evente, surakinsi tik po event’o, o išteisinsi tik tuos, kuriuos tau pasakys event’o rengėjas.

1rCNYPc.png

Aurimas_Dancingas @Aurimas_Dancingas

Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?;  (Vykstant: Reidui, patikrai, turint žaidėjui įtarimo lygio, [SS-atsiuntimas į "TeamSpeak3" pogramėlę kaip nužudė žmogų ar buvo padarytas koks nors nusižengimas.) - nepaminėjai kad galime tikrinti jeigu gaujos narys yra su oficialia gaujos apranga, taip pat jeigu parašo į chat’ą arba iškviečia pareigūnus, kad Vardenis_Pavardenis turi ginklų / narkotikų.
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?; (Kuomet: Mechanikai kraunasi mašina sprogusia ant žolės ar ne ant kelio, ar tempimas nuo žolės-non-rp. Medikai: Kuomet vyksta į labai svarbų iškvietima su švytūrėliais, medkerčiai: kuomet jie vyksta tikslu į medelyną ir pradedą pjauti malkas.) - Nepaminėjai, kad nebaudžiame tuos vairuotojus, kurie dalyvauja oficialiame evente, kur norint laimėti reikia važiuoti per žolę, taip pat jeigu važiuoja link pinjatos.
3. Kada galime atimti teises?; (Kuomet asmuo daro 3 non-rp ir turi įrodymus, ir galima atimti teises, nes daro keilių eismo taisyklių nevykdymą.) - Teises galime atimti tik tada, jeigu padaro 3 K.E.T. nusižengimus.
5.  Kada galima rakinti prie pinjatos?; (Jeigų žmogus šaudo į pinjata/žmones su nelegaliais ginklais kaip: Ak-47,shotgun,deagle.) - Rakinti prie pinjatos galime tuo met, jeigu žaidėjas elgiasi kenkėjiškai arba šaudo į žmones. Jeigu šaudo į pinjatą su nelegaliais ginklais, galime rakinti tik po pinjatos.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Kaip vyksta gaujų zonos ir karai, ir negalima rakinti tam tikrom valandom.) - Negalime rakinti oficialių gaujos narių, kai jų yra vienoje vietoje daugiau negu 3, grobimo metu, šturmo metu, jų užimtoje zonoje arba jų hoode.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Vykstant: komendato valandai. Kai žmogus yra nusikalstomoje grupuotėje,(GAUJA), ir turi daugiau nei 20ITA žvaigdžių.) - Nepaminėjai, kad baudų nesiulome jeigu gavo įtarimą „Bėgimas nuo teisėsaugos“ bei suklydai kad jeigu turi daugiau negu 20 star. Baudas tuo metu dar siūlome, nesiūlome tik tada kai viršija 30 įtarimo lygių.

Situacijos:
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?; (AK-47, dedu už nelegalių ginklų turėjimą, bei už "rifle" turėjima dedu dar pavojingų daiktų turėjimą) - Šiuo metu dėsime tik už nelegalių prekių turėjimą, už pavojingų nedėsime.
8. Zonos metu gaudote nusikaltėlį ir jis važiuoja link LV zonos, privažiavus Jums Jus apšaudo gaujos nariai, kokie Jūsų veiksmai?; (Pasidarau (SS)- jei matau jų varda_pavarde, ir toliau sekų ta nusikaltelį, ir sugaves, sudedu tam tikrus ita, ir sodinsiu galbūt į kalėjimą, o dėl gaujinių pagausiu vėliau per 24valandas. nes įrodymai visi galioja 24h.) - Visų pirmą, vien SS įrodymams neužtektų, tektų filmuoti žaidimą, nes to reikalauja policijos darbas. Visų antrą, zonos metu ir jeigu vyksta tuo metu LV zona, jūs negalite į ten kištis, tik po zonos galėsite juos pagauti.
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai?;  (Palauksiu Event'o baigimo, ir siūlysiu baudą, arba kitas sprendimas į kalėjimą.) - Jeigu vyksta oficialus eventas, joje dalyvaujančius bei gaunančius įtarimos lygmens iš to evento, turite išteisinti. Kuriuos išteisinti, turi susakyti event’o rengėjas. Kitiems turi duoti baudas arba vežti į kalėjimą jeigu yra gaujinis / atsisako mokėti.

1rCNYPc.png

The_Samurajus @The_Samurajus

Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?; (Galima tikrinti kai yra daromas reidas, kai žaidėjas turi įtarimo lygi, sutinki asmenį gaujos apranga ir kai civilis daro nusižengimus.) - Nepaminėjai, kad galime tikrinti žaidėją patruliavimo metu, bei kaip parašo chat’e arba iškviečia žaidėjas pareigūnus, kad Vardenis_Pavardenis turi ginklų / narkotikų.
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?; (Kai medikas važiuoja su ijunktais šviturėliais, kai žaidėjas lenkia kita tr.priemone, kai mechanikas vaziuoja link palikta transporta,  kai policininkas gaudo nusikalteli ir kai medkirtys važiuoja link medelyno.) - Nepaminėjai, kad nebaudžiame vairuotojų, kurie dalyvauja oficialiame evente, kur norint juos pasiekti reikia važiuoti per žolę.
3. Kada galime atimti teises?; (Padaro tris kartus NON-RP.) - Suklydai, rašydamas kad galime atimti padarius 3 kart NON-RP. Atimti teises galime tik tada, jeigu vairuotojas padaro 3 K.E.T. nusižengimus.
5.  Kada galima rakinti prie pinjatos?;  (Kai žmogus yra įtarimo lygiu, šaudo į kitus civilius ir aišku kai įžeidinėja.) - Jeigu žmogus yra su įtarimais lygiais, tu jį surakint galėsi tik po pinjatos. Negalime rakinti jokių žaidėjų, jeigu nesielgia kenkėjiškai arba jeigu nešaudo į kitus ar į transportus.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?;(Negalima rakinti gaujinius likus 5 minutėms iki sandelio, draudzžiama rakinti oficialios gaujos narius, Grobimos metu draudžiama rakinti ir taip pat pareigunui draudžiama rakinti gaujos narius jų užimtoje sandėlio teritorijoje ir gaujos bazėje.) - Pataisau, kad oficialius gaujos narius negalime rakinti tik tada, kai jų yra vienoje vietoje daugiau negu 3. Taip pat negalime rakinti šturmo metu.
Situacijos:
1. Gaudote nusikaltėlį ir gaudymo metu jis tyčia nueina į AFK režimą, kokie Jūsų veiksmai?; (Tiesiog jam duodu įtarimu uz tyčini afk (ESC).) - Kiekvienas šioje vietoje yra padaręs klaidą. Visų pirmą, jeigu betkoks žaidėjas YRA AFK režime, negalime dėti jokių įtarimų. Tik jam grįžtant galime dėti įtarimus. Bei visų antrą, turi praeiti jam AFK režime 60 sec. kad dėtum už tyčinį ESC.
2. Gaudote gaujos narį ir jis įlenda į zoną, tačiau ta zona kuriame jis yra nepriklauso jo gaujai, kokie Jūsų veiksmai?; (Aš negaliu lysti i gaujos zonas.) - Gali lysti į visas zonas, tik su reikalu. Visų pirmą jeigu nepriklauso jiems zona tu gali: rakinti, tazinti, šaudyti. Jeigu priklauso jiems zona tu gali: jeigu jam buvo uždėtas /sekti daugiau negu 30 sec, tu gali lysti į zoną ir jį sušaudyti, bet JOKIŲ būdų negali rakinti, tazeriu naudot bei tuo labiau dėti įtarimus. Taip pat gali lysti į zoną atsišaudyti, jeigu jis pradėjo šaudyti pirmas.
3. Zonos metas, gaujos narys kaimeliuose šaudo nuo stogo, kokie Jūsų veiksmai?; (Tiesiog isitraukiu tazeri jeigu ju yra daugiau negu trys tada negalėčiau o kadangi tik vienas galiu naudoti. Panaudoju tazeri i ji surakinu , uždedu itarimus ir vežu i kaleijma.) - Zonos metu, kai kaimeliuose šaudo ta taisyklė negalioja, jog negalima rakinti, jeigu vienoje vietoje yra daugiau negu 3 gaujos narių su oficialia aprangą. Gali būt nors ir 10 su oficialia apranga, bet galėsi rakinti, nes šaudė būtent zonos metu.
8. Zonos metu gaudote nusikaltėlį ir jis važiuoja link LV zonos, privažiavus Jums Jus apšaudo gaujos nariai, kokie Jūsų veiksmai?;(Visu pirma pasidarau įrodymus ir poto laukiu kol baiksis LV zona ir kai pasibaigia  as tik ji suemu ir duodu jam įtarimus.) - Jeigu įsidemėjai visų nickus, po zonos tu pagausi, tuos kurie ir į tave šaudė, ir tą kurį gaudei nusikaltėlį.
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai?; (Tiesiog palaukiu kol eventas pasibaiks ir kai pasibaiks ir tada surakinu pažiuriu kiek įtarymu turi jei virš 30star vežu i kaleijma o jeigu turi mažiau negu 30 star duodu bauda.) - Evente dalyvaujančius žaidėjus ir kurie gavo įtarimo lygių iš evento, tu privalai išteisinti. Kad žinotum kuriuos išteisinti, tau turėtų pasakyti event prižiūrėtojas. O kitus po evento, pagausi ir duosi baudas, nebent žaidėjas yra gaujos narys arba atsisakę mokėti baudos. Tada veši į kalėjimą.

1rCNYPc.png

 

Lukas_Wtf @Nikola_Mirotic ( klaidos beveik kiekviename punkte, todėl bus atmesta ir užpildyta pagal mane, kaip turėtų atrodyti teisingai atsakius.)
Jeffry_Lilver @Freddy_Monttana (Užpildyta atmestinai, taip pat daug kas nepaminėta)

Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?; Žaidėją galima tikrinti šiais atvejais: žaidėjas turi gaudomumo lygmens, žaidėjas padarė kokį nors nusižengimą, patruliavimo metu, reido metu, gaujos narys su oficialia gaujos apranga, gavus iškvietimą / parašo į chat’ą jog žaidėjas turi ginklų / narkotikų su savimi.
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?; Žaidėją nebaudžiama šiais atvejais: vyksta oficialus event’as, kur norint pasiekti reikia kirsti per žolę, medkirčių kurie važiuoja link medelyno, žaidėjų kurie važiuoja link pinjatos, mechanikų, kuriems ant žolės ar ant kitų vietų yra transportas, medikas važiuoja į mirštantį žmogaus iškvietimą, dviratininkams važiuojant per žolę.
3. Kada galime atimti teises?; Padarius 3 K.E.T. nusižengimus.
4. Kokių įtarimų nededame žaidėjam iki 3.000 patirties taškų?; Be šviesų, be diržo / šalmo, be tech / draud. / registracijos, 
5.  Kada galima rakinti prie pinjatos?; Rakinti prie pinjatos galima tik tada, jeigu žaidėjas elgiasi kenkėjiškai arba šaudo į civilius bei jų transportus.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; Gaujos narių negalime rakinti šiais atvejais: jeigu su oficialia gaujos apranga jų vienoje vietoje yra daugiau negu 3, jų užimtoje zonoje, jų priklausomoje gaujos bazėje, zonos metu, likus 5 min. iki zonos, grobimo metu, šturmo metu.
7. Kada nesiūlome baudų?; Baudų nesiūlome šiais atvejais: žaidėjas yra gaujos narys, turi daugiau negu 30 įtarimo lygių, gavo įtarimą už „Bėgimas nuo teisėsaugos“.
8. Per kiek laiko atsakyti į papeikimą?; Atsakyti į papeikimą turime 24 valandas.
9. Kada galime rakinti žaidėją esantį AFK režime?; AFK režime žaidėjų rakinti negalime.
10. Kam yra skirtos blokados ir spygliai?; Blokados skiriamos: lipimams ant stogų, kur negalime pasiekti patys, šturmo metu, susišaudymo metu, gaudant nusikaltėlį, reido metu. Spygliai skiriami: gaudant nusikaltėlį. 
Situacijos:
1. Gaudote nusikaltėlį ir gaudymo metu jis tyčia nueina į AFK režimą, kokie Jūsų veiksmai?; Palaukiu 60 sec. ir darausi įrodymus. Grįžus jam iš AFK, uždedu įtarimą už „Tyčinis ESC / RELOG“ 
2. Gaudote gaujos narį ir jis įlenda į zoną, tačiau ta zona kuriame jis yra nepriklauso jo gaujai, kokie Jūsų veiksmai?; Įlendu taip pat į zoną, pabaigiu sugauti gaujos narį. Jį surakinęs, uždedu tam tikrus įtarimus, už ką turėjau dėti.
3. Zonos metas, gaujos narys kaimeliuose šaudo nuo stogo, kokie Jūsų veiksmai?; Rakinu bei dedu įtarimus: „Gresmė žaidėjo / PD gyvybei“ bei uždėsiu įtarimą už „Pavojingų prek. turėjimą/naudojimą“ arba „Nelegalių prekių turėjimą/naudojimą“. Pastarieji įtarimai priklauso, su kokiais ginklais jie šaudė.
4. Patruliuodamas pagrindinėje gatvėje prie Palomino Creek tilto, pastebite žolynu važiuojantį medkirtį, kokie jūsų veiksmai?; Paseku šiek tiek toliau, jeigu medkirtys nesustoja ties medelynu, o savivališkai pasinaudoja galimybė sutrumpinti kelią per žolę, sugaunu, dedu įtarimą už „NON-RP“. Jeigu šis sustoja prie medelyno, nieko nedarau ir toliau važiuoju patruliuoti. 
5. Žaidėjas su dviračiu važinėja žole ir be šalmo, kokie Jūsų veiksmai?; Nieko nedarau. 
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?; Uždėsiu tik už „Nelegalių prekių turėjimą / naudojimą“.
7. Žaidėjas lenkia kitą žaidėją ir norėdamas aplenkti jis apvažiuoja kliutį, kokius įtarimus uždėsite?; Nieko nedarau.
8. Zonos metu gaudote nusikaltėlį ir jis važiuoja link LV zonos, privažiavus Jums Jus apšaudo gaujos nariai, kokie Jūsų veiksmai?; Pasidarius įrodymus, nusikaltėlį ir gaujos narius po zonos sugadau ir sudedu atitinkamus įtarimus.
9. Tvarkos prižiūrėtojas daro NON-RP, kokie Jūsų veiksmai?; Surakinu, patikrinu jį bei uždedu įtarimą „NON-RP“. Jeigu prižiūrėtojas nieko daugiau nėra nusižengęs, siūlau baudą.
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai?; Palaukiu kol baigsis Event’as ir po Event’o bendrom jėgom su event’o rengėju, išteisinam tuos žaidėjus kurie gavo įtarimų lygių iš event’o. Kitiems pasiūlome baudas arba sodiname į kalėjimą.

1rCNYPc.png

Jonas_Burkys @Jonas_Burkys

Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?;  (Kai turi įtarimo lygi, padaręs nusižengimą, gavus iškvietimą apie įtartiną asmenį,arba gaujos narį su oficialia uniforma.) - Nepaminėjai, kad galime tikrinti žaidėjus patruliavimo metu, reidos metu.
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?;  (Mechaniko kuris važiuoją link netvarkingai paliktos mašinos, mediku kurie skuba į iškvietimą,  taksistus jei keleivis kurs nors ant pievos.) - Nepaminėjai, kad nebaudžiame tų, kurie važiuoja link pinjatos, dalyvaujantys oficialiame event’e, kur norint pasiekti reikia kirsti per žolę. Taip pat padarei klaidą. Taksistus bausime, jeigu važiuos link ant pievos esantį keleivį.
4. Kokių įtarimų nededame žaidėjam iki 3.000 patirties taškų?; (Diržo/šalmo, tech/reg/draud.) - Nepaminėjai, kad nebaudžiame taip pat kurie važiuoja be šviesų.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Tos gaujos užimtoje zonoje, gaujos bazėj, ir per gaujos veiklas.) - Nepaminėjai, kad negalime rakinti likus 5 min. iki zonos, gaujos narių su oficialia apranga vienoje vietoje daugiau negu 3.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Kai įtarimo lygis virš 30, kai dedi įtarimą už bėgimą,) -  Nepaminėjai, jog gaujos nariams nesiūlome baudų bei per komendantą.
9. Kada galime rakinti žaidėją esantį AFK režime?;  (po 60 sek.) - AFK režime žaidėjų rakinti negalime.

Situacijos:
2. Gaudote gaujos narį ir jis įlenda į zoną, tačiau ta zona kuriame jis yra nepriklauso jo gaujai, kokie Jūsų veiksmai?; (Sustoju ir pradedu šaudyti nes galiu lįsti į zoną.) - Jų nepriklausomoje zonoje, galima juos rakinti joje ir dėti įtarimus.
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai?; (Jei event prižiūrėtoja(-as), paprašo privalau išteisinti juos.) - Papildau, tik kad išteisinti reikia tuos, kurie gavo įtarimo lygmens iš event’o.

1rCNYPc.png

Rytis_Valx @Rytis_Valx (Pažeistos atrankos taisyklės)

Klausimai:
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?; (Kada medikai važiuoja su švyturėliais į iškvietimą, kada mechanikai tempia mašiną kai ji yra ne ant kelio arba imą laužą, kada medkirčiai yra medelyne ne ant kelio.) - Nepaminejai, kad nebaudžiame tų vairuotojų, kurie dalyvauja oficialiame event’e, kur norint pasiekti, reikia kirsti per žolę, važiuojant link pinjatos.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Gaujos narių nerakiname per jų veiklas ir 5 min. iki jų. Bei jeigu jie yra savo zonoje.) - Nepaminėjai, kad negalime rakinti gaujos narių su oficialia gaujos apranga, kurių vienoje vietoje yra daugiau negu 3, taip pat nerakiname jų priklausomoje gaujos bazėje, grobimo metu, šturmo metu.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Nesiūloma kai žaidėjas turi virš 30 lygiu, kai yra gaujos narys,  ir jei yra bėglys,) - Pamiršai paminėti, kad per komendanto valandą taip pat nesiulome baudų.
9. Kada galime rakinti žaidėją esantį AFK režime?; (Kai praeina 60 sekundžių.) - Negalime rakinti žaidėjų, esančius AFK režime.
10. Kam yra skirtos blokados ir spygliai?; (Prisidengti, sulaikyti nusikaltėli.) - Pamiršai paminėti, jog blokados taip pat skirtos reido metu, stogų lipimams.

1rCNYPc.png

 

Nojus_Gaizauskas @Nojus_Gaizauskas

Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?; (Kai žaidėjas turi įtarimo lygių arba jis yra gaujinis su savo gaujos apranga.) - Nepaminėjote jog galima tikrinti tik padarius nusižengimui, reido bei patruliavimo metu, gavus iškvietimą apie įtariamąjį.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?;  (Negalima rakinti per zonas t.y. 16-17h, 18-19h 20-21h. Jų hoo'de. Kai yra zonoje kuri priklauso jo gaujai.) - Nepaminėjote jog negalime rakinti oficialios gaujos narių kai jų yra daugiau nei 3 vienoje vietoje bei draudžiama rakinti grobimo metu..
7. Kada nesiūlome baudų?;  (kai zmogus turi didesni ieskomumo lygi negu 30 itarimo lygi.) - Taip pat baudų nesiūlome gaujų nariams, jei buvo dėtas įtarimas už bėgimą, likus 5 minutėms iki zonos.
9. Kada galime rakinti žaidėją esantį AFK režime?; (jo negalima sulaikyti afk rezime , nebent zmogus taip pasielge tycia.) - Žaidėjų esančių AFK režime rakinti išvis negalime.
Situacijos:
5. Žaidėjas su dviračiu važinėja žole ir be šalmo, kokie Jūsų veiksmai?; (pagaunu, sulaikau israsau bauda uz NON-RP ir vazinejima be salmo.) - Su dviračiu galima važinėtis žole ir be šalmo, negalime bausti už Jūsų išvardintus įtarimus.
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?;  uzdedu bauda uz tokiu stipriu ginkluturejimo bauda. - Tokių „stiprių“ ginklų nėra yra Pavojingi arba nelegalūs, šiose situacijoje žaidėjas būtų baudžiamas už nelegalių ginklų turėj/naudoj.
8. Zonos metu gaudote nusikaltėlį ir jis važiuoja link LV zonos, privažiavus Jums Jus apšaudo gaujos nariai, kokie Jūsų veiksmai?; (pasidarau irodymus palaukiu kol baigsis LV zona tada pagaunu suimu uzdedu bauda jei susimoka paleidziu jei ne isvezu i kalejima) - Draudžiama siūlyti baudas gaujų nariams.

1rCNYPc.png

Room_West @Room_West

Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?;  (Kai turi įtarimo lygi. per patruliavimą, kaip žaidėjas lygių.) - Nepaminėjote, kad galite tikrinti kai vyksta reidas, kai padaro nusižengimą, gavus iškvietimą apie įtariamąjį bei jei gaujos narys su oficialios gaujos apranga.
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?;  (Kai žaidėjai važiuoja link pinijatos, kai medkirčiai važiuoja į medelyną, kai medikas važiuoja prikelti žmogaus) - Nepaminėjote mechaniko važiuojančio paimti laužą ar netvarkingai pastatytos tr. priemonės.
5.  Kada galima rakinti prie pinjatos?;  (Kai žmogus su įtarimo lygiais, šaudo į kitus žmones, įžeidinėja.) Už įžeidinėjimus iškarto rakinti negalima nebent tik po pinjatos.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Negalima rakinti per zonas t.y. 16-17h, 18-19h 20-21h. Jų hoo'de. Kai yra zonoje kuri priklauso jo gaujai.) - Taip pat esant oficialiai gaujai jei jų narių yra daugiau nei 3 vienoje vietoje jų rakinti negalime bei grobimo metu.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Žaidėjas turi daugiau nei 30 įtarimo lygių. Gaujinis. Komendanto valanda) Nepaminėjote jei buvo dėtas įtarimas už bėgimą nuo teisėsaugos - už šį įtarimą taip pat draudžiama siūlyti baudas.
Situacijos:
5. Žaidėjas su dviračiu važinėja žole ir be šalmo, kokie Jūsų veiksmai?; (Sustabdau, dedu įtarimą už važiavimą be šalmo ar diržo, duodu baudą arba vežu į kalėjimą.) Dviračiu galima nesilaikyti kelių eismo taisyklių.
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?;  (Uždedu už pavojingus ginklus ir nelegalius, kadangi Rifle yra  pavojingas, o AK-47 yra nelegalus.) Dėja įtarimas yra dedamas tik už vieną ir tai būtų nelegalių ginklų turėj/naudojimas.
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai?; (Jeigu žaidėjai gavo itarima vykstant eventui ir turi irodymus gaves irodymus juos išteisinu. O jeigu negaunu duodu bauda, vežu į kaleima.) Oficialaus Evento metu draudžiama rakinti/tikrinti žaidėjus.

1rCNYPc.png

Linaras_Games @Linaras_Games

Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?;(Kai žaidėjas turi įtarimo lygių arba jis yra gaujinis su savo gaujos apranga arba per tam tikrą direktoriaus arba pavaduotojaus paskirta veikla.) Tam tikra veikla būtų reidas,patruliavimas taip pat tikrinti galime jei jis padaro nusižengimą arba yra iškvietimas apie įtariamąjį žmogų.
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?; (Kai žaidėjas važiuoja per žuolynus kerta kelia važiuoja per rampas.) Kiek matau nepersiskaitėte klausimo, iš Jūsų išvardintų dalykų mes galime baust už NON-RP, o negalime tuomet kai žaidėjas lenkia kitą žaidėją apvažiuodamas kliūtį, mechanikas važiuojantis link laužo ar netvarkingai pastatyto transporto, medikas važiuojantis į atgaivinimo iškvietimą, medkirtys važiuojantis į medelyną.
4. Kokių įtarimų nededame žaidėjam iki 3.000 patirties taškų?; (Kai žaidėjas važiuoja be registracijos,šalmo,diržo,draudimo.) - Ir technikinės.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?;(5 minutes likus iki zonos.Arba kai yra savo zonoje.) - Jų rakinti negalime jei jie yra savo gaujos bazėje(hood’e), esant daugiau nei 3 oficialios gaujos nariams vienoje vietoje bei grobimo metu.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Kai žaidėjas turi daugiau negu 30 įtarimo lygių,Arba yra gaujinis arba tam tikra veikla) - Nepaminėjote jog neduodame baudų kai yra uždėtas įtarimas už bėgimą nuo teisėsaugos.
10. Kam yra skirtos blokados ir spygliai?; (Reidui užstatyti blokada kad negalėtu pravažiuoti ir patikrinti arba jei vykštai susišaudymai ne zonuose.O spygliai kad sustambyti mašina jai susprogus padangom.) Blokadas zonose naudoti galima susišaudymo metu.
Situacijos:
1. Gaudote nusikaltėlį ir gaudymo metu jis tyčia nueina į AFK režimą, kokie Jūsų veiksmai?; (Palaukiu 60s ir dedu jam už tyčini esc jei neišeina per 60s) - Žaidėjus draudžiama įtarti ar rakinti esant AFK režime.

1rCNYPc.png

 

Laimex_Teams @Laimex_Teams - Prisiminus tavo senus veiksmus Policijoje nebūsi priimtas į Policijos Departamentą mano kadencijoje.

Klausimai:
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Jei yra zonos metas. Jei jų yra vienoje vietoje daugiau nei trys gaujiniai. Grobimo metu, Jei jis zonoje kuri priklauso jo gaujai. Jų hoode.) - Bei likus 5 minutėms iki zonos.

 

1rCNYPc.png

Mantas_Milinkis @Mantas_Milinkis

Klausimai:
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?;  (Nebaudziame medkiriciu kurie kerta medzius , nebaudziame mediku kurie vaziuoja gaivinti zaideja su svitureliais (dp,gp) , nebaudziame mechaniku kai masina stovinti ant non-rp kai tuo metu mechanikas jos negali pajimti.) - Nepaminėjai, kad nebaudžiame tų vairuotojų, kurie važiuoja link pinjatos, taip pat tuos, kurie dalyvauja oficialiame event’e, kur norint pasiekti, reikia kirsti žolę.
4. Kokių įtarimų nededame žaidėjam iki 3.000 patirties taškų?;  (Pareigunas negali bausti zaidejo iki 3,000xp uz tokius nusizengimus kaip dirzo,salmo, technikines, draudimo, tr priemones registracijos) - Nepaminėjai, kad nededame be šviesų.
5.  Kada galima rakinti prie pinjatos?;  (Pareigunas gali rakinti zaideja kai zaidejas saudo i zmones o ne i pinjata.) - Pamiršai paminėti, kad rakiname tuos taip pat, kurie elgiasi kenkėjiškai arba kitaip kitiems trugdo.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Pareigunas negali rakinti gujinio kai jis yra zonoje ir kai ji priklauso jo gaujai, negali rakinti dar kai gaujiniu yra vienoje vietoje kaip 3 grobimo metu.) - Nepaminėjai, kad negalime rakinti gaujos narių šturmo metu, zonos metu, likus 5 min. iki zonos. Taip pat negalime rakinti jų priklausomoje gaujos bazėje.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Kai zaidejo gaudomumo lygis pakyla virs 31 itarimo , ir baudos neduodamos komendanto metu , bei gaujiniams.) - Pataisau, kad turint daugiau negu 30 gaudomumo lygių, žaidėjams nesiulome baudų. Taip pat nesiulome baudų, jeigu žaidėjas gavo įtarimą už „Bėgimas nuo teisėsaugos“.
Situacijos:
6. Pagaunate nusikaltėlį ir patikrinus, Jis turi „Rifle“ ir „AK-47“, kokius įtarimus uždėsite?; (Pasirenku ka deti ar nelegalius ar povojingus.) - Šiuo metu dėsite tik už „Nelegalių prekių turėjimą/naudojimą“
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai?; (Duodu bauda iskarto arba po evento , arba po evento zaidejui yra daugiau nei 30 staru isisodinu ir isvezu.) - Jeigu žaidėjas dalyvavo oficialiame event’e, mes jį privalome išteisinti. Bet kurie dalyvavo event’e ir iš jo gavo įtarimo lygmens, turi pranešti pats rengėjas. Kiti, kurie gavo įtarimo

1rCNYPc.png

Pablo_Marcello @Pablo Marcello

Klausimai:
1. Kada galima patikrinti žaidėją?; (Kai žaidėjas turi įtarimo lygi, yra su oficialia gaujos apranga, reido metu.) nepaminėjai, kad galime tikrinti per patruliavimą, matant darant kokį nusižengimą, bei jeigu žaidėjai parašo arba iškviečia, jog Vardenis_Pavardenis turi ginklų
2. Kada nebaudžiame už NON-RP?; (Kai vyksta pinjata, jei darbuotojas važiuoja į iškvietimą su švyturėliais, mechanikams tempiant tr. priemones, bei imant laužus.) nepaminėjai, kad nebaudžiame tų vairuotojų, kurie dalyvauja oficialiame evente ir norint laimėti jiems reikia važiuoti per žolę. Taip pat jeigu medkirtys važiuoja link medelyno.
6. Kada ir kur negalime rakinti gaujos narių?; (Likus 5 minutėms iki sandėlio bei grobimuose.) - nepaminėjai kad negalime rakinti oficalių gaujos narių, kurių vienoje vietoje yra daugiau negu 3 ; jų zonoje, taip pat jų hoode, šturmo metu.
7. Kada nesiūlome baudų?; (Jei žaidėjas viršija 30 lygį, yra gaujos narys ar per komendanto valandą.) - baudų nesiūlome taip pat, jeigu gauna įtarimą „Bėgimas nuo teisėsaugos“
Situacijos:
10. Event prižiūrėtoja(-as) daro oficialų eventą ir jame žaidėjai su gaudomumo lygiu, kokie Jūsų veiksmai?; Laukiu kol baigsis eventas, ir duodu baudą, arba vežu į kalėjimą. - Jeigu vyksta oficialus eventas, joje dalyvaujančius bei gaunančius įtarimos lygmens iš to evento, turite išteisinti. Kuriuos išteisinti, turi susakyti event’o rengėjas.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...