Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prašau užblokuoti Lewis_Corrado

Bam_Bukas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Bam_Bukas
• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Lewis_Corrado
• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Tyčinis trugdymas kitiems žaidėjams
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/xTAgJul  https://streamable.com/34usd vaizdo įrašė juoda juosta, nes chate matosi mano IP adresas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, tikrai nesitikėjau, kad už šaudymą gausiu papeikimą. Na nemanau kad už tai, jog nušoviau tave 3 kartus, reikia mane užblokuoti. Taipogi tave šaudžiau ne už dyką, šiandieną tu į mane trankeisi ir susprogdinai mano automobilį, todėl gavai ko ir reikėjo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunuolis, nardyt moki... Forume gražiai kalbi, ir naudoji taisiklingą rašyba, o IN-GAME visai kitas žmogus... Beto čia ne už tai kad mane tris kartus nušovei, o čia dėl to kad neleidai iš ligoninės išeiti. Ir šaudymas nėra išeits, tiesiog buvo galima prašyti sms kad atiduočiau pinigus ir viskas. Na manau gausi tai ko nusipeliai!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 min prieš, Lewis_Corrado rašė:

Hmm, net abejoju, ar tu išvis būtum man gražinęs, žinodamas koks žaidėjas esi :)

Jei taip daug apie mane žinai dėk info ir įrodymus į forumą... Tikrai jei esi padorus žmogus tai ir tų pinigų negaila, būtum priėjęs paprašęs ir būčiau davęs, gal netyčia atsitrenkiau, nes nepamačiau ar kas, o dabar ieškosi prie ko prisikabinti, kad tik BAN išvengtum, kažink kodėl žaidime man tokių dalykų nesakiai?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.