Jump to content
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Peikiu Martin_Gossard

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Noob_Joker
2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje:Martin_Gossard
3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: free mūtino mane. šeip nieko aš ten blogo neparašiau, nei prispawninau nei ką, žmogus gavo gero pamokslo, jam tai nepatiko, dėjo free mute man.
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/lbqi1Qu

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Parašė (redaguota)

Labas, visų pirma pradėjai man skaityti moralus /vc kaip aš blogai atlieku admin darbą, poto pradėjai žvengti iš to, kad mane įžeidė. Vip chatas nėra skirtas žvengti iš to kas vyksta serveryje. Visi pradėjo spaminti vip chate, tai blogas /vc naudojimas tu buvai tarp jų.
Edit: kalbant apie kitus mute, buvo sukilę nervai, nes kažkoks žmogus, neturintis ką veikti. pradėjo junginėtis su V_P kurie mane įžeidžia į serverį, o visi kurie dalyvavo vc spam'e žvengė iš to, dėl to juos ir užtildžiau, tikiuos, Seneli, atsižvelgsi į mute aplinkybes.

Redaguota Martin Gossard

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Administratorius Martin_Gossard įspėtas dėl netinkamo „/bausti“ (mute) komandos naudojimo, nes neteisingų užtildymų buvo ne vienas. Jeigu iš administratoriaus žaidėjai nebūtų sulaukę tokio atsako, nebūtų gal ir tokios didelės reakcijos. Tikiuosi, kad kitą kartą susilaikysi ir į situaciją žiūrėsi objektyviau.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...