Jump to content
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Antroji analizė į Mechanikų firmą!

Wizard Airidas

Rekomenduojamas pranešimas

Parašė (redaguota)

SQYvscW.gif
štai ir prasideda mano kalba... visu pirma, esu sužavėtas pildžiusiųjų kiekiu, perskaityti ir išanalizuoti visus kandidatus užtruko labai ilgai, buvo sunaikinta daug nervinių ląstelių bei buvo panaudota daug kavos kartu su išėjimu į balkoną pakvėpuoti grynu oru pertraukėlių.. taip pat, šioje atrankoje buvo pora mano pačio klaidų, kai neaiškiai buvo suformuluoti klausimai arba jie neatitiko to, ką aš norėjau iš jūsų sužinoti - už šiuos klausimus klaidos taškų neskyriau niekam. kalbant apie pačią atranką, esu suvažėtas kopijavimo mąstais. tai yra kažkas tokio. jei vienas žmogus parašo kvailą atsakymą, nereiškia kad jis ir yra teisingas. kalbu apie šį klausimą - 3. Kokiam laikui taisymo pirmenybę suteikia iškvietimas?. vis dar nesuprantu kaip taip gali būti, kad iš 53 pildžiųsiu tik 8 žmonės atsakė teisingai, daugiau visų atsakymai buvo vienodi: 20min.. PRAŠAU, PARODYKITE KURIOJE VIETOJE PAS MANE TAISYKLĖSE TAIP PARAŠYTA.. Teisingas atsakymas: iškvietimas taisymo pirmenybės nesuteikia. taip pat atrankoje įdėjau vieną klausimą patikrinti jūsų budrumą - 8. Kam skirta tr. priemonė FORTLIFT?. Vėlgi, didžioji dauguma atsakė blogai, teisingas atsakymas buvo, kad tokios tr. priemonės nėra arba tereikėjo pataisyti šią mano klaidą ir tada rašyti kas tai yra. atrodo, o kam gi prieš kiekvieną atranką aš prašau įsiskaityti į klausimus.. užbaigimui, kurioje temų vietoje parašyta, kad tema „Apleistos vietovės” bus naudojama rangų pasikėlimui?! Kad ir kaip liūdna bebūtų, firmai darbuotojų reikia, tad daugiau nesiplečiant, pereikime prie analizės (vistiek parašiau daugiau nei per savo lietuvių kalbėjimą...🙃).

Neanalizuoti:
Datas_Banginis - apkirptos tavo lentelių nuotraukos. Prisimink: visuose įrodymuose/nuotraukose šiame serveryje negali būti apkirptos ar bet kaip kitaip redaguotos.
Markas_Suzuki - neredaguota anketa, sekantį kartą paskaityk reikalavimus.
The_Molotov - neatsakei į 6 klausimą. Sekantį kartą šiek tiek atidžiau pildyk ;)
Algirdas_Sulin - neredaguota anketa.
Strafe_Escort - trūko vienos nuotraukos, tai traktuojama kaip neatsakymas į visus klausimus.
Paulius_End - taip pat nepateiktos visos lentelės.
Arnas_Boom - tavo anketa neatitiko poros reikalavimų. Ji buvo kopijuota, jei jau kopijuoji, bent jau mokėk kopijuoti, o ne cituoti kitų žaidėjus anketas ir pakeisti tik lenteles su aprašymu ir V_P. Taip pat neparedagavai atrankos su tam tikra priežastimi, o tavo antras tos pačios anketos papostinimas ir tada paredagavimas naudos neduos.
Senas_Dede - anketa neredaguota.
Fusiixn_Morka - žiūrėjau ilgai ir nuobodžiai, bet taip ir nesupratau - kur dingo taip/ne klausimai? Neatsakyti visi klausimai = neanalizavimui.
Jason_Charger - ir vėl, nepateiktos visos reikalaujamos lentelės. Reikia įsiskaityti į klausimus, bičiuli.
Manteliox_Green - nepateiktos visos lentelės. Kaip iš tiesų liūdna matyti vis tą pačią klaidą..
Mega_Aimp - neredaguota anketa.
Javan_Franklis - neredaguota anketa.
Iš šių neanalizuotų sąrašėlio supranti, o kaip gi kartais svarbu persiskaityti taisykles...

Patekę:
Xavier_Martinez - sveikinu, vienas iš ypatingųjų su 0 klaidų anketoje, nors ir prastesniu aktyvumu.
Benito_Cartel - daug ypatingų klaidų nepridarei, tebuvo viena klaida ties ta nelemta taisymo pirmenybe po iškvietimo. Aktyvumas nebuvo blogas, tačiau ir nebuvo geriausias. Tą sakydamas turiu omeny, kad buvo daug aktyvesnių žmonių, bet aktyvumas ne visada viską nulemia.
Randy_Ross - prisidedi prie sąrašo žmonių su geriausiomis anketomis, taip pat 0 klaidų, imkit pavyzdį.
Florencijos_Zvejys - tebuvo viena menka klaidelė ties FORTLIFT tr. priemone. Daugumos daryta klaida, jau aprašyta viršuj. Sveikinu, tikiuosi nenuvilsi.
Toma_Diaz - suteikiu šansą kaip naujokei, klaidų pagrinde nebuvo, tik ir vėl neįsiskaitymas ties FORTLIFT bei pirmoje situacijoje nebuvo pacituota taisyklė (0.5 klaidos).

Papildoma apklausa TS3:
dauguma iš čia esančių žmonių turi man tinkantį aktyvumą serveryje bei turėjo padarę 1 klaidą - ir ji buvo susijusi su pirmenybe, tačiau visi kiti klausimai buvo plius minus geri, tad suteikiu šansą pasitaisyti ir įrodyti, kad jie kažką moka ir be kopijavimo.
Demarcus_Norwood - žmogus su pakankamai didele patirtimi serveryje, aktyvumas nėra blogas, buvo kai kuriuose klausimuose klaidelių, bet sprendžiant iš mano pusės, tų klaidelių autorius buvai tu, o kiti tik tų klaidų kopijuotojai, tad nusprendžiau suteikti tau šansą pasitaisyti papildomoje apklausoje.
Dziugitas_Bmw - neturiu ką ir bepaminėti, viskas apie tave šito skyrelio viršuje.
John_Kind - ir čia nelabai ką ir beprirašysiu, viskas apie tave - skyrelio viršuje.

Apibendrinus galiu pasakyti - mažos klaidos ir šioje, ir praeitoje atrankose kainavo LABAI daug, taip pat ir ateities atrankose - niekas nesikeis. TAČIAU, vardan mano nuliūdimo ties kopijuojamų anketų skaičiumi, sekanti atranka forume greičiausiai bus kito principo, bei susidės iš pirmo etapo forume (lengvi klausimai apie jus, pora klausimų iš firmos) bei antro etapo TeamSpeak3 platformoje.
Get ready, cause
giphy.gif

PATEKUSIEJI, GALITE PILDYTI DARBO SUTARTĮ.
DĖL PAPILDOMOS APKLAUSOS SUSISIEKITE SU MANIMI PER TEAMSPEAK3 PROGRAMĄ.

SUPRASKITE, KAD JEI APRAŠINĖČIAU VISUS NEPATEKUSIUS - ANALIZĖ BŪTŲ PASIRODŽIUSI RYTOJ, O GALBŪT PORYT. NORINTYS SUŽINOTI KODĖL NEPATEKO - PARAŠYKITE MAN FORUMO ĄŽ, PER ATEINANČIAS 24H. ATRAŠYSIU SU JŪSŲ KLAIDŲ ANALIZE.

Redaguota Wizard_Airidas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...