Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Užfiksuok epizodą ir laimėk saldumynų! ×

Peikiu Lionel_Revazz

Rekomenduojamas pranešimas

Parašė (redaguota)

Mano Nick Lionel_Revazz

Na tai Sveiki,ką aš norėčiau pasakyti šioje situacijoje.Taip aš pasielgiau neteisingai sušaldęs George_Kelly,galėjau jums čia dabar meluot,išsisukinėt,bet pasakysiu visą tiesą.Vyko kaip ir Stunt vakaras su Stunt klubu,ėjau galim sakyt kvalifikaciją,buvau pakviestas dalyvauti.

Aš aišku sutikau,stuntinome linksmai,nieks nesipyko,bet George_Kelly pastoviai blokuodavo,maišėsi,neleido normaliai užšokti.Na ir aš pasakiau nesimaišyk,nenervuok.Vistiek jis darė savo.Na ir užšaldžiau jį.Jis bėgte bėgo man rašyti papeikimo.Tikrai labai geras klubas,bet kairioji ranka elgiasi atmestinai į pareigas. Nu parašei tu man tą papeikimą,bet su tokiu požiūriu ir veiksmais tikrai negausite oficialumo.Noriu tau palinket sekmės.

Redaguota Bon_Chanz

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai miela iš tavo pusės matyti tokį griebianti už širdies pasisakymą. O kodėl nepaminėjai, jog TeamSpeak kanale dar mane visaip išvadinai? Jeigu galvoji, kad esi čia šventuolis ir protingi subrendę žmonės patikės tavo skiedalais- sori, bet klysti. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dabar, George_Kelly rašė:

Labai miela iš tavo pusės matyti tokį griebianti už širdies pasisakymą. O kodėl nepaminėjai, jog TeamSpeak kanale dar mane visaip išvadinai? Jeigu galvoji, kad esi čia šventuolis ir protingi subrendę žmonės patikės tavo skiedalais- sori, bet klysti. 

Tai aišku išsisakiau iš pirmo TeamSpeake,nebėgau rašyt papeikimo klubui ir patys tavo klubo nariai sakydavo išmok važinėt...

Pirmiau aš ramiai sakiau,tu nereagavai,aš neesu toks,kad man maišo aš sedėsiu ir tylesiu kaio pelyte..

Išsakiau tu neapsiramini,nieko nesakiau..

Veliau vel pradedi savo blokavimus ir t.t

Ir visu pirmą man kanale nieks nieko blogo nėra pasakęs..

Atėjau draugiškai,dabar kelsim skandala..

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)
6 min prieš, Bon_Chanz rašė:

Tai aišku išsisakiau iš pirmo TeamSpeake,nebėgau rašyt papeikimo klubui ir patys tavo klubo nariai sakydavo išmok važinėt...

Pirmiau aš ramiai sakiau,tu nereagavai,aš neesu toks,kad man maišo aš sedėsiu ir tylesiu kaio pelyte..

Išsakiau tu neapsiramini,nieko nesakiau..

Veliau vel pradedi savo blokavimus ir t.t

Ir visu pirmą man kanale nieks nieko blogo nėra pasakęs..

Atėjau draugiškai,dabar kelsim skandala..

Man tik liūdniausia skaityti kaip tu bandai mane apkaltinti nebūtais dalykais, o pats išlipti sausas. Čia forume elgiesi kaip šventas, o TeamSpeake bei žaidime grasini man rconais, išvadini visaip kitaip. Tebūnie tavo tiesa, tačiau jeigu skaitantys šį papeikimą bei mūsų komentarus atsižvelgtų į realią situaciją aš manau, jog tai ką sakai neatitiktų tikrosios realybės. 

Dar pamenu tavo pasakymą man parašius papeikimą. "-man pofik aš išsisuksiu", o tuomet į sms žinutę parašai "-oj sori ne tave uzfreezinau" 

Redaguota George_Kelly

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)
5 min prieš, George_Kelly rašė:

Man tik liūdniausia skaityti kaip tu bandai mane apkaltinti nebūtais dalykais, o pats išlipti sausas. Čia forume elgiesi kaip šventas, o TeamSpeake bei žaidime grasini man rconais, išvadini visaip kitaip. Tebūnie tavo tiesa, tačiau jeigu skaitantys šį papeikimą bei mūsų komentarus atsižvelgtų į realią situaciją aš manau, jog tai ką sakai neatitiktų tikrosios realybės. 

Hmmm rconais?

Dėja aš nestebiu tavo kiekvieno žingsnio,negalėjau to pasakyt :( 

Tie kurie mane puikiai pažįsta žino,kad aš visada už tiesą,tebunie aš ten rėkauju,tebunie aš kažka sakau,bet aš sakau visada tiesą :( 

Ir nebandau išlipt sausas,aš pripažinau savo klaida..

Kiekvienas žmogus daro klaidas?

Tik meluojantis žmogus išlipa sausas iš vandens,nes jis meluoja :)

Redaguota Bon_Chanz

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dabar, Bon_Chanz rašė:

Hmmm rconais?

Dėja aš nestebiu tavo kiekvieno žingsnio,negalėjau to pasakyt :( 

Tie kurie mane puikiai pažįsta žino,kad aš visada už tiesą,tebunie aš ten rėkauju,tebunie aš kažka sakau,bet aš sakau visada tiesą :( 

O kad nerašei sms bandydamas išsisukti "oj ne tave uzfreezinau" irgi tiesa? Kažkaip nepanašu, kad tik už tiesą. Tik už tiesą tu eini, kai atsiduri panašiose situacijose kaip ši, taip aš matau. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dabar, George_Kelly rašė:

O kad nerašei sms bandydamas išsisukti "oj ne tave uzfreezinau" irgi tiesa? Kažkaip nepanašu, kad tik už tiesą. Tik už tiesą tu eini, kai atsiduri panašiose situacijose kaip ši, taip aš matau. 

Nu parašiau,bet ar aš tai paminėjau šioje temoje ?

Ne,akivaizdu,kad aš nesistengiau net išsisukinėt..

Pasakiau kaip viskas yra

Taip bandžiau,bet dėja persigalvojau,laiku sustojau,nepradėjau meluot ;) 

Tai,kad galit baust,galit nebaust,bet tiesa tame,kad elgeisi kenkėjiškai tam stunt vakara :( 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dabar, Bon_Chanz rašė:

Nu parašiau,bet ar aš tai paminėjau šioje temoje ?

Ne,akivaizdu,kad aš nesistengiau net išsisukinėt..

Pasakiau kaip viskas yra

Taip bandžiau,bet dėja persigalvojau,laiku sustojau,nepradėjau meluot ;) 

Tai,kad galit baust,galit nebaust,bet tiesa tame,kad elgeisi kenkėjiškai tam stunt vakara :( 

Jeigu vieną kartą netyčia bėgdamas pasimaišiau tavo kelyje - atsiprašau, bet nemanau kad vienas kartas gali būti laikomas kenkėjišku elgesiu. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
4 min prieš, George_Kelly rašė:

Jeigu vieną kartą netyčia bėgdamas pasimaišiau tavo kelyje - atsiprašau, bet nemanau kad vienas kartas gali būti laikomas kenkėjišku elgesiu. 

Gaila man tavęs ,bet tame klube yra žmonių kuriems aš nenoriu pakenkt gaut oficialumo,aš  nepradėsiu čia kelt vėju,net nežinau ar yra video,ar nėra kaip tu stumdai,maišai,blokuoji...

Aš tiesiog palinkėsiu sėkmės ir viskas,tegu baudžiau,svarbu,kad pats sau nemeluotum..

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Administratorius Lionel_Revazz gauna perspėjimą, kad prieš naudodamas administratoriaus komandas turėtų rimtą priežastį ir ją pagrindžiančius įrodymus, nes kitą kartą bus baudžiamas įspėjimu. Taip pat savo santykius pasistenkite spręsti asmeniškai, o ne viešai forume.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...