Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Unban Riley_Stephens

Jizzy_Black

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Riley_Stephens
• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: Mafijos_Tevas
• Už ką buvote užblokuotas?: už čytinimą, tačiau tiesiog patyriau problemas su internetu (ping, ar kiti nesklandumai, nežinau), dėl kurių galėjau daryti veiksmus, kurių įprastai daryti neįmanoma (vairuoti kitų darbų transporto priemones ir pan.), chate pastebėjau, kad mane surakino PD, tačiau toliau galėjau judėt ir nerodė jokios surakinimo animacijos, tada supratau, kad patiriu problemas su internetu ir atsijungiau, kadangi buvo vėlus vakaras, tą dieną nusprendžiau nebesugrįžti, tačiau bandant jungtis po keletos dienų, sužinojau, kad esu užblokuotas.
• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: nėra, kadangi buvau užblokuotas tuo metu, kai buvau atsijungęs arba dėl tų pačių interneto problemų to nerodė.
• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: https://imgur.com/a/vF4dlhM

 

 - Anketą įkeliu už draugą, kadangi jo forumo paskyra nebuvo patvirtinta ir pats to padaryti galimybės jis neturi, anketa pildyta jo paties, aš ją tik įklijavau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tegul užblokuotas žaidėjas susisiekia su manimi asmeniškai (skype, žinute forume, facebook, el. pašte ir pan.).
Neatblokuotas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.