Jump to content
Summer event 2021! ×

Užšaldytų vartotojų susigrąžinimas,

Rokas

Rekomenduojamas pranešimas

Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Narco_Cartel
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Marco_Moris
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio turto pardavinėjimas/pirkimas.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Visu pirma, noriu atsiprašyti visos Pagr. Administracijos, už padarytus mano, Narco_Cartel, pažeidimus. Esu pilnai apmąstės ir išanalizavės visą mano būvusia situacija, kai prieš kelis metus, norėjau pasilengvinti sau žaidimą, ir pirkausi serverio turtą, valiutą ir t.t. taip palengvindamas sau žaidimą. Labai norėčiau atgauti savo seną vartotoja, ir pradėti pilnai švaru, kokybišką žaidimą, pamiršti kas būvo prieš kelis metus, nes, galbūt tada mano smegenys dar nesuprato, kokios pasekmes už tuo slypi. Ir dar norėčiau prisijungti prie kruvos pažystamu, kurie žaidžia čia jau ilgus metus, įsivažiuoti į ritmą, ir mėgautis kokybišku žaidimu :)
Labai norėčiau atgauti, ir dar karta atsiprašau visos Administracijos, bei nuoširdžiai gailiuosi.

Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Taigi, kaip ir viršui esu paminėjęs, pirkausi serverio turto, kiek atmintys atgamina, tai yra nuo keliu iki keliasdešimt milijonų, nes norėjau lengvų pinigų, ir taip palengvinti sau žaidimą, kurio dabar pagalvojus, tikrai neverta lengvinti. Nebėra maolnumo ir motivacijos neteisėtai praturtėjus, tęsti žaidimą.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Kadangi serverio turto pirkimas/pardavimas yra netoleruojami jokiais būdais, tai prieštarauja serverio taisyklems, už tai yra numatomas užblokavimas, ir vartotojo užšaldymas. 
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip, pilnai sutinku su nusižengimais.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Manau nuoširdžiai atsiprašiau, prižadu, kad tai nepasikartos, bei pradėčiau žaidimą nuo balto lapo, su motivuota ir pilnavertę žaidimo kokybę.

Redaguota Narco_Cartel

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Tomas_Quatros

Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Per atnaujinimą susikūriau Merso_Vairuotojas, prieš tai Tomas_Quattro, Don_Cat

Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio Daiktų pardavinėjimą.

Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Norėčiau šį vartotoją susigrąžinti dėl to, kad tai simbolizuoja man pasitaisymo galimybę, naujo manęs įvaizdį. Šis vartotojas turi sukaupęs gana didelę patirti žaidime, yra vienas iš pirmųjų žaidėjų Greenside serveryje. Su šiuo vartotoju buvo patirta gana daug emocijų, tai yra nostalgija. Tiek daug virtualių draugų, su kuriais vis dar dabar bendrauju ir dabar. Tiesiog sunku pamiršti nuo ko prasidėjo mano virtuali karjera. 

Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Žiema. Per atostogas per daug įsijaučiau į žaidimą ir taip nukrito mano mokslų produktyvumas. Atradau motyvacijos mokytis, tačiau tuo metu nesuderinau mokslų su žaidimu. Būtent dėl šios priežasties nusprendžiau parduoti savo žaidimo pinigus (tuo metu apie 15-20 milijonų serverio valiutos). Aišku, logiška būtų buvę juos užšaldyti ir paskui atsiradus noro vėl žaisti. Tačiau ne, pagalvojau, jog jeigu mano draugams pavykto, tai kodėl aš negaliu? Pasigavau tuometiniam direktorių prižiūrėtojui Nico_Moretti (lyg ir šis). Ne iš karto supratau kas man gręsia.  Tačiau, gavau savo, ko ir tikėjausi. Kiek žinau, tai buvo pirmasis vartotojas atimtas už serverio valiutos pardavinėjimą, todėl labai atsiprašau, kad sukėliau sąmyšį atsakingiems asmenims ir kam pakenkiau. 

Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Serveryje nėra lengva persilaužti ir tapti milijonieriumi. Tai turi įvykti natūraliai, su džiaugsmu. Niekas iš niekur neatsiranda ir niekur niekas nedingta, todėl norint turėti, turime ir įdėti darbo kiekvienas individualiai sau.

Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Aš, Tomas_Quatros, prisiimu atsakomybę už padarytus nusižengimus.

Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Pasitikėjimo manau nebėra, tačiau reikia suteikti tą antrą lemiamą šansą. Praėjo 3 metai ir 6 mėnesiai po užblokavimo, todėl manau, kad aš subrendau ir pasikeičiau. Aš jūsų nenuvilsiu!

Redaguota Tomas_Quattro

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje :
Rokas_Lays

Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje :   
Elonas_Muskas

Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? :   
Dėl turto pardavinėjimo už realius pinigus.

Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :   
Pradėti žaisti su nauju vartotoju, nebus tas pats, kaip vėl žaisti su šiuo pirmu mano SAMP vartotoju. Užvakar buvau apsilankęs pažiūrėti, kas vyksta serveryje, kaip atrodo viskas po ilgų testavimų, prie kurių ir aš kažkada buvau prisidėjęs, bet žaisti su kitu vartotoju per didelio noro neradau, todėl savo laimę dabar bandau čia. Po studijų, tuščiomis karantino dienomis ir ne tik esu nusiteikęs, be didelių tikslų, ramiai pavežioti krovinius pas fūristus, išbandyti naujas serverio sistemas, sulaukti eilinių juokelių apie tai, kad turiu traškučių įmonės pavadinimą vietoje savo pavardės ir smagiai pasijuokti, prisiminti tą seną gerą samp’o nostalgiją. Noriu, kad žmonės, kurie su manimi bendravo, mane prisimintų kaip Lays’ą, čipsą, traškutį, fūristų direktorių ir direktorių prižiūrėtoją. Šis identitetas yra neatsiejama dalis, todėl noriu jums pasiūlyti tęstinumą.

Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :   
2019 metų vasara, abitūros kvapas, įsivaizdavimas, kad viskas - serveryje tikrai nežaisiu, todėl geriau parduosiu savo turtą. Tuo momentu man tai atrodė geriausia išeitis, tikslaus proceso, kaip pardavinėjau turtą nenoriu pasakoti, dėl žaidėjų gerovės, administracija manau tai puikiai žino. Jeigu kažkam įdomu, pardaviau apie 20-30 milijonų serverio valiutos, kas yra labai didelio masto prekyba, na ir mano paskyroje liko ir buvo anuliuota dar tiek pat valiutos.

Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? :   
Turto pardavinėjimas už realius pinigus gadina serverio ekonomiką ir jo infrastruktūrą. Realiai - turto pirkimas atima visą žaidimo džiaugsmą, manau nieks nemėgsta žaidimų, kurie yra pay to win, tai yra nesąžininga iš kitų žaidėjų perspektyvos. 

Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? :   
Prisiimu visą atsakomybę ir gailiuosi tuo ką padariau. Tikrai nesididžiuoju, nes laikas, kurį investavau į serverį, geri prisiminimai su projekto draugais, projekto komanda ir visa gera patirtimi nuo paprasto DPD darbuotojo iki serverio direktorių prižiūrėtojo nėra verta pinigų, kuriuos užsidirbau, o jų tikrai nebuvo tiek daug, kiek investavau laiko. Todėl ir nepatarčiau pardavinėti turto žaidėjams ir jo pirkti, nes jis tikrai neatpirks tos laimės, kurią gaunate žaisdami šiame projekte. Praėjus šiek tiek laiko, po gauto RCON, pamenu, kad buvo nemalonu kalbėti su administracija, Mantu, Roku, nes jaučiausi kaltas, supratau ką iš tiesų padariau, pinigai greit išeina, o prisiminimai lieka visada.

Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? :   
Nenoriu pasijausti egoistiškai, bet jaučiuosi to vertas, vien dėl to, nes buvau administracijos dalimi ir stengiausi prisidėti prie serverio gerovės. Taip - galbūt nieks iš manęs nesitikėjo tokio poelgio ir dėl to nuoširdžiai gailiuosi ir visų serverio žaidėjų akivaizdoje, atsiprašau nuleidęs savo galvą.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Analizė,
Išanalizavome 50 žaidėjų prašymus susigrąžinti užšaldytus vartotojus. Iš jų 28 žaidėjų prašymai buvo atmesti (dėl apačioje išvardintų aplinkybių), 7 žaidėjų prašymai nebuvo analizuojami (dėl apačioje išvardintų aplinkybių) ir 15 žaidėjų prašymai buvo patenkinti.

Visų žaidėjų prašymai, kurie buvo patenkinti, nėra galutinis mūsų sprendimas. Tai nereiškia, jog vartotojų negrąžinsime, tiesiog žaidėjai bus toliau stebimi. Esant bent menkiausiam įtarimui – bus baudžiami vartotojo užšaldymu.

Dėl kokių priežasčių mano prašymas susigrąžinti užšaldytą vartotojo galėjo būti atmestas?
📛 Viena iš priežasčių, nesenai žaidėjas buvo nubaustas, todėl bausmės pritaikymo laikas yra per trumpas ir žaidėjas nebūtų pasimokęs nebekartoti tos pačios klaidos;
📛 Dar viena priežastis - nemotyvuotas prašymas susigrąžinti užšaldytą vartotoją;
📛 Paskutinė priežastis - bausmės nepripažinimas.

Dėl kokių priežasčių mano prašymas susigrąžinti užšaldytą vartotojo galėjo būti neanalizuojams?
📛 Viena ir pagrindinė priežastis, dėl kurios prašymai nebuvo analizuojami, tai vartotojams vis dar taikomos išperkamos bausmės. T.y. „RCON“ užblokavimai, paprasti užblokavimai, užblokavimai forume, „TeamSpeak“ platformoje ir t.t.

✅ Atšaldytų vartotojų sąrašas,
Visi apačioje paminėti serverio žaidėjai turi susisiekti su manimi asmeniškai, jog galėtumėme suderinti vartotojų atšaldymo aplinkybes.

Kristis_Malibu;
Arnas_Hazer;

Emiliano_Mendoza;
Dvl_Gang;
Bunta_Fujiwara;
Setth_Collins;
Steve_Stanley;
Dainius_Callidi;
Mantys_Alone;
Cloud_Mane;
Eimantas_Otero;
Mike_Moonman;
Narco_Cartel;
Tomas_Quatros;
Rokas_Lays;

„Greenside“ administracija
2021, sausio 31d.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

accfreeze.png

Visi norintys susigrąžinti konfiskuotą vartotoją gali užpildyti anketą esančią pirmame šios temos pranešime ir laukti liepos mėnesio pabaigos, kai paskelbsime laiminguosius, kurie atgaus užšaldytus vartotojus. Daugiau informacijos apie šią akciją galite rasti pirmame šios temos pranešime.

„Greenside“ administracija
2021, liepos 2d.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Grigas_Muta 
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Lukas_Bumas 
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Apgaudinėjimai.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Daugiausiai dėl pasiekimų, kurių ant Lukas_Bumas vartotojo nesinori per naują vykdyt. Ir šiaip nesinori būt tarp konfiskuotų vartotojų. 
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Turėjau vartotoją Tornado_Kick ir Grigas_Muta, kadangi ant Grigas_Muta neturėjau pinigų, tai sugalvojau, kad reikia prasukt ,,varkę" ir prisijungęs su Tornado_Kick vartotoju ieškojau ką galėčiau apgaut, suradęs tokį žaidėją aš jam pasiūliau keist ,,Stratum" automobilį į /kdeze su mano priemoka ( 7 bronzinės tune dėžės.). Aš atidavęs jam ,,Stratum" automobilį, gavau /kdeze. Kadangi neturėjau daugiau bronzinių, tai daviau 1 bronzinę ir dingau iš serverio, o jis užpildęs apgavystės anketą, sulaukė atsakymo iš savininko (Mafijos_Tevas), dėl to konfiskavo visus mano vartotojus, tai Grigas_Muta ir Tornado_Kick.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Jeigu nebaustų už tokius dalykus žaidėjų, tai čia nebūtų kuo pasitikėt šiame serveryje, nes visi norėdami prasukt ,,varkes" apgautų tave, tai manau, kad baudžia dėl to, nes tas žaidėjas patyre nemažus nuostolius.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip, pripažįstu ir prisiimu 100proc.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Praėjo po konfiskavimo beveik pusė metų, o su Lukas_Bumas vartotoju nebuvau tokiose situacijose pasižymėjęs, tai manau būtų didelis šansas sugrįžt į žaidimą su senu vartotoju, bei nauja pradžia.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Roki_Reider
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Nezaev_Uvan
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Čytinima per Joninių event.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Nes tai yra pirmas mano vartotojas su kuriuo žaidžiau nuo 2016 metų. Investavau daug laiko į šį vartotoją, kurio nenorėčiau investuot į naujajį. Susipažinau su daug žmonių šiame serveryje su kuriais yra daug prisiminimų iš kurių galima pasijuokt iki pat dabar. Pasielgiau labai kvailai ir labai gaila, kad tai supratau tik po užblokavimo.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Viskas prasidėjo Birželio 23 dieną, kai serveryje pasirodė Joninių eventas. Internete susiradęs *pavadinimas* ir tuo metu galvojes, kad jo neįmanoma susekt ir lengvai praslysiu, labai klydau. Taip paparčių ieškojau iki Birželio 26 dienos, iki tol kai Rokas viena vakara prisijungė į serverį ir mane užblokavo, ir konfiskavo vartotoją.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Na visgi tai yra žaidimą palengvinančios programos. Ir tai nėra sąžininga prieš kitus žaidėjus kurie dalyvauja evente ir ieško paparčių sąžiningai. Be viso to yra gadinamas viso evento įdomumas, ne tik žaidėjų atžvilgiu, bet ir administracijos. Visi turime būti lygus.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Nes iškart po užblokavimo tesiau žaidimą serveryje su kitu vartotoju. Labai gailiuosi ką padariau ir praradęs gan daug turto vistiek radau motyvacijos toliau žaist serveryje. Gal ir esu serverio kenkėjas, bet manau visi nusipelno antro šanso.

Redaguota Nezaev_Uvan

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Safari_Mesh
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Don_Salvotore
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Čytinimas (ridos kėlimas užspaustų mygtukų principu).
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Norėčiau atgauti šį vartotoją, nes didžiąją laiko dalį GreenSide.lt serveryje pražaidžiau su šia, Safari_Mesh paskyra. Didžioji senesnių serverio žaidėjų dalis mane pažįsta kaip Safari_Mesh, ir šis slapyvardis yra išskirtinis, todėl jis man ir labiausiai patiko. Su šiuo vartotoju jausiuos jaukiau, kadangi žinau, jog niekas neturi panašaus sukurto slapyvardžio GreenSide.lt serveryje, kas man išlieka tikrai nemažas pliusas.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Ridos kėlimas užspaustų mygtukų principu. Paskutinis užblokavimas buvo 2020 metų kovo mėnesį, kuriuo metu gavau RCON. Mano brolis su savo paskyra - Jason_Donnelly, kėlė ridą savo tr. priemonei, užspaudęs du mygtukus, kurių pagalba toks dalykas yra traktuojamas kaip ridos botas.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Administracija baudžia už tokius dalykus todėl, kad jie suteikia pranašumą prieš kitus žaidėjus, kas yra nesąžininga.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Tikrai taip, prisiimu atsakomybę už savo brolio veiksmus, kurie pakenkė pačiam man.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Manau per šiuos vienerius metus nebuvau padaręs, jokio rimto nusižengimo prieš serverio taisykles, neturėjau problemų su esama serverio administracija, bei neturėjau jokių užblokavimų arba užtildymų. Tiesiog, mano manymu, per šį laikotarpį įrodžiau, kad esu vertas atleidimo ir atblokavimo, kadangi laikas eina ir žmonės keičiasi su juo anksčiau ar vėliau.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Dangyriukas_Ane

Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje :Oscar_Franklin

Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : 'DDos" arba Kenkimas serverio žaidėjams.

Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :

Didžiausios priežastys, motyvaciją, laikas, žaidime sukauptą patirtis. Su šia paskyrą esu praleidęs daug laiko, prikėliau nemažai patirties, įvykdęs pasiekimų, todėl su naująją paskyrą įsivažiuoti iš naujo į serverį yra sunku (Galima ir dabar pasižiūrėti į šio vartotojo patirtį, praleistą laiką, pasiekimus). Didžiąją dalimi rašau šia anketa dėl to, kad atsirado galimybė pildyti šia anketą ir galbūt grįžti žaisti su senąją paskyrą į šį serverį ir versti naują lapą.

Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Praėjo nemažai laiko, bet bandysiu atgaminti. Buvau užkietėjąs lošėjas, daug žaisdavau kauliuką, ir atėjo toks momentas, kaip pradėjau žaist iš didelių sumų. Pralošęs daug pinigų, žaidėjas atsisakė daugiau žaist. Pradėjau įžeidinėti, priėjau prie grasinimų, kad jei nežaisi pradėsiu DDosinti . Tuo momentu atrodė "Kietai" Ale įbauginsiu ir išsigandęs žaidėjas vėl pradės žaist su manim. Kas šiuo momentu atrodo keistą ir vaikiška, bet žaidėjas vis dėlto nežaidė, ir pranešė administracijai apie mano šį poelgį, ir išsiaiškinus visą situacija administracijai, vartotojas buvo atimtas.

Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Kenkiama serveriui, žaidėjams. Nemanau, kad galima toleruoti tokius dalykus kurios aš dariau, už kuriuos baudžia piniginėm baudom „Už žaidimo ribų“

Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip.

Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Manau pagrindinė priežastis, kodėl esu vertas antro šanso, kad užšaldžius vartotoją nežaidžiau ir nepažeidinėjau Administracijos sukurtų taisyklių. Praėjus nemažai laiko, viską apgalvojau, pakeičiau mąstymą, kad nevertą eiti kažkam draskyti akių, kenkti, „DDosinti“ kaip šiuo atveju, dėl serverio valiutos, ar kažkokio kito serverio turto. Kaip sakoma pinigai ateina ir išeina o paskyrą gali ir nebegrįžti.

Redaguota Oscar_Franklin

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Hot_Anonymous
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Lloyd_Givens
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Cytinimas/Kenkimas serveriui
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Retai kada prisijungiu i serveri, esu senas zaidejas, labiau atpazistamas savo pagrindiniu slapyvardziu. Suprantu, kad nesioju nelabai gerbiamo asmens etikete, turiu gaujinio mentaliteta, kas iprastai nera labai priimtina ivairiu serveriu administracijoms, taciau visi supranta bei manau, kad man pritartu jog zaisti su pagrindiniu ir pirminiu vartotoju serveryje yra maloniau.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Naudodamas nelegalias programas naikindavau serverio zaideju tr. priemones. Kalte pripazistu bei su paskirta bausme pilnai sutinku. Metai bega, visi augame ir brestame, todel suprantu, kad mano poelgiai praeityje yra nepateisinami.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Kadangi tai yra yra vienas is budu, tiesa sakant, vienas veiksmingiausiu norint kovoti su zaidejais, kurie siekia kenkti serveriui ar igyti pranasuma pries kitus serverio zaidejus.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip, visu 100 procentu.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Kaip ir minejau pries tai, metai bega, visi augame ir brestame - suprantame, kad taip elgtis nedera. Serverio vartotoja praradau pries kelis metus, mano manymu uz savo padarytus nusikaltimus atsiemiau su kaupu. Zinau, kad tokius pasiteisinimus ir pasiaiskinimus girdite vos ne kiekviena diena, taciau, mano zodziuose nera ne dalelytes melo, viska parasiau trumpai ir nuosirdziai. Na, o visa kita priklauso tik nuo Jusu - serverio administracijos.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Mantas_Sultan
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Tony_Diamond
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Kenkejiška elgesį. 
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Šį vartotoja norėčiau atgauti, dėl to, kad su juo aš turiu labai geru prisiminimu, su šiuo acc pirma karta dirbau taksistu, mediku, mechaniku, pervežėju. Man šio acc Vardas_Pavardė labai patiko. Norėčiau atgauti vartotoja, todėl, kad galėčiau įrodyti, kad pasikeičiau. 
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Aš su šiuo vartotoju elgiausi labai negerai kenkiau serveriui, bei žaidėjams. Elgiausi kaip mažas vaikas. Pirma kart konfiskuotas buvau už skelbima skelbimu kontoroje #P**aramsne, nors ir mano nuomone apie juos nera pasikeitusi vistiek šiuo metu taip neberašyciau, antra karta gavau konfiskavima ant to pačio vartotojo, kada ižeidinėjau Lauryna_Leigon šito dalyko tikrai gailiuosi nežinau kodėl taip elgiausi Laurynas yra tikrai geras žmogus. Trečia karta kuris ir buvo paskutinis šansas buvau konfiskuotas už Kimba_Marcius mašinos suboominima ir neadekvatu elgesį šito poelgio taipat gailiuosi. Man yra šiuo metu gėda to, kaip aš elgdavausi su kitais, labai gaila to, kad laiku nepasimokiau ir į Roko, bei Manto suteiktus šansus pasitaisyti reagavau nerimtai. Dėl visu savo blogu poelgiu gailiuosi. Šiuo metu daug kas sako, kad esu žymiai pasikeites nebedarau tokiu nesamoniu kaip seniau. 
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Administracijos toks darbas, bet ir gerai kad baudžia, nes žmonės mokosi iš klaidu. 
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Turėtu suteikt, todėl, nes dabar esu visai kitas žmogus ir noriu sugryžt su senuoju vartotoju ir skleisi visiems gera o ne bloga. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje :Dzeris_Nezinau
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje :Ajay_Ghale
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? :Čytinimas 2x
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :Tai yra pats pirmasis mano vartotojas šiame serveryje ir apskritai, šiuo vardu esu žinomas visose SAMP platybėse. Kadangi savo SAMP istorijos pabaigą planuoju būtent šiame projekte, manau, jog būtent su savo senu ir pačiu pirmuoju vartotojų norėčiau ją ir užbaigti. Tai yra vartotojas, kuriame gyvuoja prisiminimai, gyvuoja pagarba kitų žaidėjų atžvilgiu bei nebloga reputacija.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :Buvau jaunas ir kvailas, kaip ir kiekvienas kuris su savo durna galva nori būti už kitą kažkuo geresniu, galingesniu, būtent tokiu norėjau būti ir aš. Abu užblokavimus už čytinimą gavau būdamas gaujoje, norėdamas būti geresniu už kitus naudojau palengvinančias programas, kurios mane privedė prie to ką turime šiandien. Laikui bėgant ir žaisdamas kituose projektuose su amžiumi supratau, jog toks kelias man vis dėl to nepriimtinas ir aš noriu būti geras iš savęs, o ne, jog už mane kažką atliktų palengvinančios programos.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? :Nes tai labai nesąžininga kitų žaidėjų atžvilgiu, kurie stengiasi būti gerais ir siekti tobulybės betkokioje srityje.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? :Visomis keturiomis taip ir guldau savo galvą.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? :Nes dabar mano mąstymas yra visiškai kitoks. Dabar esu motyvuotas, sąžiningas ir aktyvus projekto žaidėjas. Dabar visada esu pasiruošęs betkam padėti, siekti tobulybės kartu su sąžiningais žaidėjais taip tampant, šio projekto šviesiąją dalimi.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Tankistas_Benas

Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Jack_Stafford

Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už pasikartojantį čytinimą.

Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Savo samp žaidimo istoriją pradėjau kurti būtent šiame serveryje ir būtent su šia paskyra. Daug laiko čia praleidau, buvau ištikimas šio projekto žaidėjas, todėl norėčiau ištaisyti savo klaidas, padarytas praeityje. Nors ir daugelis mane tebeprisimena Tankisto slapyvardžiu, nenorėčiau savo istorijos užbaigti „užsimetęs kaukę“.

Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Pamenu, kad tuomet per savo kvailumą patekau į nepageidautinų gaujinių sąrašą. Patekus ten, pradėjau labai atlaidžiai žiūrėti į projektą – įsirašiau čytų, o jų pagalba kenkiau man nepatikusiems žaidėjams – už tai ir buvo gautas pirmas užblokavimas, kuris prisidėjo prie RCON bausmės. Antrą kartą buvau pagautas, kai tiesiog nieko neslėpdamas nuskridau su smooth camera nuo policijos pareigūno. Čytindamas, nebesiskaičiau su serverio bendruomene, tada neįvertinau galimų pasėkmių – dėl savo neapgalvotų poelgių nukentėjau aš bei kiti ir dabar gailiuosi dėl to, nes atsukęs laiką atgal, tikrai šių klaidų nebekartočiau.

Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Manau, kad yra baudžiama dėl pačių serverio žaidėjų gerovės bei lygybės. Puikiai suprantu, kad projekto bendruomenė nenori turėti savo serveryje kenkėjų, kuo jų daugiau jame, kenčia žaidimo kokybė, todėl administracijai tenka ieškoti tinkamų kovos būdų.

Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Prisiimu.

Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Gaudamas antrą šansą, pažadu savo praeities klaidų nekartoti. Aš turėjau pakankamai laiko apsvarstyti savo padarytus nusižengimus ir pasėkmes. Per netrumpą laiko tarpą, suvokiau, kad nesąžiningas žaidimas nepadarys jo įdomesniu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašė (redaguota)

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : How_High
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Ratai_Dumai
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už tai, kad turėjau priešų serveryje ir kažkas buvo sukūres temą SUPERGAMES.LT su mano vartotoju, kad jis tipo parduodamas. Aš pats nebūčiau skelbes nes žinau puikiai kaip baigiasi su paskyromis kurios yra pardavinėjamos.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Nes buvau neteisingai nubaustas ir neturėjau galimybės paaiškint situacijos, buvau nubaustas be jokio ispėjimo ir be jokių klausimų. + skaičiau atnaujinimus, serveris pasikeitė neatpažįstamai tai tikrai būtų idomu pažaisti dabar.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Turėjau nemažai priešų serveryje ir kažkas buvo ikėles skelbimą į supergames.lt su mano vartotoju ir mano vartotojo nuotraukomis, kad jis tipo parduodamas.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Logiška, kad buvau nubaustas nes visuose serveriuose baudžiama už turtų ar vartotojų pardavinėjimą. (Ir nelabai svarbu ar pats ar kažkas kitas ideda skelbimą apie paskyros ''pardavimą'')
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Prisiimčiau jei pažeidimą būčiau padares pats, bet jei tai lengvinanti aplinkybė tai prisiimu.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Nes pažeidimą buvau padares pats tik vieną, buvau gaves vieną kartą BAN už čytinimą, o antras ban jau buvo dėl temos supergames kurioje buvo rašoma, kad mano vartotojas parduodamas. (Po gauto BAN atsiblokavus nebetiko slaptažodis)

Redaguota John_Salted

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Misteris_Erikas
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Erke_Cya
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už nelegalių programų naudojimą.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Noriu serveryje atversti naują lapą ir palikti savo klaidas praeityje kaip pamoką dabarčiai ir ateičiai. Vartotoją noriu susigrąžinti, jog neliktų jokių papildomų kliūčių toliau pilnavertiškai žaisti serveryje. Taip pat, gaila ir praleistų valandų, gautų pasiekimų ir atsiminimų žaidžiant su tuo slapyvardžiu.
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Taigi, kaip žinia, jeigu žaidėjas būna du kartus sugautas Administracijos naudojant nelegalias programas, skiriamas RCON užblokavimas. Pirmąjį kartą buvau pagautas naudojant "NameTag/*cenzūra*" tuometinio Gaujų Prižiūrėtojo (GP) Matthew_Bennett. Atsiblokavus serveryje, nenustojau žaisti, bei visą laiką iki antrojo užblokavimo žaidžiau švariai, nes baiminausi RCON užblokavimo. Žinoma, su laiku ateina ir naujos pagundos, noras kažką išbandyti ar šiaip padurniuoti su draugais. Taigi, su draugu įsidarbinom į Piceriją. Kepėm picas, atlikom savo darbą, bei bandėm surinkti visus Picerininko pasiekimus. Asmeniškai man labai trūko pravažiuotos ridos, todėl sugalvojau išbandyti "ridos botą". Sėdaus ant "PizzaBoy" ir išvažiavau į atokesnę vietą kur mažiau pastebimas (tuo metu taip galvojau) galėčiau ramiai pasukti ratus. Tačiau, Projekto Administratoriai budriai atliekant savo darbą užfiksavo mane savo akiratyje ir nepraleido pro pirštus, kas lėmė mano vartotojo konfiskavimą + RCON užblokavimą.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Neleistinos programos yra draudžiamos tam, kad užtikrinti lygybę serveryje tarp žaidėjų, jog niekas neturėtų pranašumo situacijose dėl savo turimų programų, kurios vienareikšmiškai kenkia serveriui, bei jo Žaidėjams.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip, visą atsakomybę prisiimu ir pilnai suprantu ką padariau.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Su laiku ateina ir protas. Praėjus laikui dingo mano naivumas, supratau, kad Projekto Komandos, Savininkų apgauti nepavyks ir niekur nuo atsakomybės pasislėpti nepavyks. Pasimokiau iš padarytų klaidų, kas ir yra užblokavimo tikslas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Jeff_Wilson
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Samuel_Carter
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už turto pardavinėjimą už realius pinigus.
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Pagrindinė priežastis, tai visas praleistas laikas prie šio vartotojo, visi vasaros prisiminimai, nauji draugai ir pažintys. Dauguma naujų draugų serveryje buvo susirasta per šitą vartotoją. Ir neseniai susikūręs naują paskyrą tikrai nejaučiu tokio malonumo žaisdamas kaip su šita..
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Vieną vasaros dieną žaidėjas parašė, kad perka verslą, biški su juo pašnekėjęs jis pasiūlė pirkimą už realius pinigus, ir paprastam jaunuoliui, nedaug mąstančiam apie šio dalyko pasėkmes, paskui pasisiūlė nusipirkti visą mano turimą transportą, na ir ką gi tikri pinigai..... Bet visas praleistas laikas šiame ACC neatsiperka niekaip.
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? :Nės nėra tikrai logiška leisti tikrus, realius pinigus ant žaidimo, kad būtum pranašesnis už kitus,  jau geriau viską pačiam pasiekti ir nereikės turėti tokių problemų.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : 100% TAIP.
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? :  Tikrai jau esu pasimokęs iš šios klaidos, kad tikrai dėl keletos eurų neverta rizikuoti prarasti savo mylėtą vartotoją. Per tą laiką subrendau ir atėjo daugiau proto, kad tiek laiko praleista prie vartotojo, ir jį prarasti per  vieną padarytą durną klaidą... Būtų malonu iš administracijos komandos, jei atgaučiau šį vartotoją  

Pagarbiai: Jeff_Wilson

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Mindaugas_Parkour
Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje :Kiek pamenu, nes viskas vyko labai senai, kad nebežaidžiau išvis. Nebent yra tekę prisijungti su kažkokiu vartotoju, tačiau tai tikrai nebuvo pilnas žaidimo efektas.
Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? :Serverio turto pardavinėjimas
Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? :Kartais vis prisijungiant į forumą, pamačius nuotraukas iš žaidimo tikrai atrodo, kad būtų smagu sugrįšti per laisvą laiką ir vėl pažaisti serveryje
Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą :Kiek atsimenu buvo pasiūlyta tikrų pinigų už GS valiuta, nusprendžiau kodėl gi ne, pabandom. Užteko vieno karto ir pasiekmės aiškiai matomos
Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Tam kad nauji žaidėjai patirtų pilną žaidimo malonumą, o ne viską nusipirktų ir nebeturėtų ką veikti serveryje. Be to jei perka vieni iš kitų, taip mažiau remiamas serveris.
Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip
Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? Praėjo nevieneri metai, atsibodo tik stebėti foumą, manau laikas suteikti šansą dar prisijungti į žaidimą. Per tą laiką subrendau supratau ką ne taip padariau ir šitas dalykas nebepasikartos

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

• Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.