Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Užfiksuok epizodą ir laimėk saldumynų! ×

[0.1.8.7] Pasiūlymas Mechanikų elektros įrengimo sistemai.

Black_Ride

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio pasiūlymų skilties anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Black_Ride
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kaip žinoma yra, kad mechanikas kiekvienam pridėti elektros į mašiną gali su komanda "/mevaldymas". Tačiau iš kur pas mechaniką tiek elektros, kad pildyti? Turiu pasiūlymą tai, kad mechanikų garaže būtų kokia nors budelė ar kas kur būtų elektros ir kurią turėtų prisipildyti į TowTruck'ą. Tačiau, kad ji mechaniku garaže būtų tai priklausytu nuo fūristų, kurie gabentu tai iš kur nors į mūsų garažą. Prisipildžius elektros mechanikui į TowTruck'ą, turėtų kai reiktu pripildyti su ta pačia komanda "/mevaldymas" tačiau turėtum pastatyti Towtruck taip, kad būtų galu nukreiptas į transportą. Elektra tarkim mechanikų garaže būtų kaip ūkininkų grūdai su tiek pat talpos, tarkim 5000 elektros maks. galėtų tilpti. O į TowTruck'ą 300 elektros.
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagyvintų mechanikų bei fūristų darbą, ir atneštų pranašuma į kažką naujesnio serveryje.
4. Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Jeigu trūksta elektros mechanikų budelėje, pavaduotojas, arba direktorius iškviestų fūristų firma, jog reikia atvežti elektros. Fūristų priekaboje arba transporte, su kuria jie atgabentų elektros į mechanikų bazę, tilptų 100 proc. max. kaip ir ūkininkų darbe, kombaine telpa 100proc.

 Prisidėjo prie idėjos: @Nedaz Nedaz .    @Rokas @Mantas @Aivaras

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš tai nėra pirmos būtinybės sistema ar kaip čia pavadinus. yra svarbiasniū dalyku kur galima praleisti laika taisant bugus ir pns. Dar reikejo pamineti i pasiulyma kad elektros stulpus idetu kuriais teka elektra is elektriniu o tose elektrinese dirba zmones.  Baigiu su savo nuomone trumpai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...