Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7] /tpdarbas

Moe_Lester

Rekomenduojamas pranešimas

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Moe_Lester
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Okey, turbūt kiekvienas serverio žaidėjas yra susidūręs su tokia situacija, kai esant už miestelių ribų susprogsta ar visiškai išsikrauna darbinė tr. priemonė. Esant vėlam metui, kuomet serveryje nebe tiek daug aktyvių žaidėjų, kurių tarpe yra ir taksi darbuotojai, paminėtoje situacijoje tenka prašytis pagalbos darbo racijoje arba rašyti /padmins. Nesulaukus pagalbos belieka bėgti iki miestelių ribų, kad išvengti tokios situacijos siūlau padaryti "/tpdarbas" ar kitokią komandą kuri teleportuotų žaidėją į darbo bazės teritoriją kurioje jis dirba. Pagalvojau ir apie tai, kad taksi darbas prarastų nemažą dalį iškvietimų. Todėl siūlau padaryti, kad komanda veiktų tik tada kai nėra nei vieno aktyvaus taksi darbuotojo, o bandant suvesti komanda esant aktyviems taksistams chat'e pasirašytų tekstas "Serveryje yra aktyvių taksi darbuotojų! Kvieskite juos - /kviesti." Kaip ir yra su mechanikais, kai bandoma tvarkyti mašinas salone.
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Sumažėtų rašinėjimų /padmins get, esu toli, nėra taksų bei nereiktų bėgti ilgą kelią ar ieškot kur nusižudyt.

Redaguota Moe_Lester
Pataisiau klaidą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas tavo idėja gan įdomi, bet to tikrai nebus. Visų pirma patarčiau atsargiai važinėti ir saugotis. Visų antra, šiuo metu Taksistai dirba net ir 3valandą nakties, tiesiog jūs jų nekviečiat, nes gaila pinigų.  

Tu mini, kad šia komanda būtų galima naudotis tuomet, kai taksistų nebūtų. Tai šioje situacijoje ši komanda yra bevertė ir ją tektų naudoti labai mažai.

Redaguota Ernestas_Nitro

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 min prieš, Benito_Cartel rašė:

Sveikas tavo idėja gan įdomi, bet to tikrai nebus. Visų pirma patarčiau atsargiai važinėti ir saugotis. Visų antra, šiuo metu Taksistai dirba net ir 3valandą nakties, tiesiog jūs jų nekviečiat, nes gaila pinigų.  

Sveikas, dėkui už nuomone. Aš pasiūliau, o bus ar ne įgyvendinta tai man nedaug ką keičia.

Redaguota Moe_Lester

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Moe_Lester rašė:

Sveikas, dėkui už nuomone. Aš pasiūliau, o bus ar ne įgyvendinta tai man nedaug ką keičia, o gailėti pinigų ant taksi dirbant mechanikuos neįmanoma.

Visada prieš darant reikia pagalvoti. Visada reikia apsirūpinti viskuo. Daugumai šita idėja patiktų, nes visi tingi kažką daryti, bet reikia pagalvoti ar su šia sistema, nepagadins kitos sistemos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
27 min prieš, Benito_Cartel rašė:

Visada prieš darant reikia pagalvoti. Visada reikia apsirūpinti viskuo. Daugumai šita idėja patiktų, nes visi tingi kažką daryti, bet reikia pagalvoti ar su šia sistema, nepagadins kitos sistemos.

O kokią sistemą apgadintų? Jei į temą tai iš dalies sutinku, nėra taksistų kurie visą parą lauktų žaidėjų iškvietimų, ypač nakties metu. Jei būtų atiteleportuojama į to miesto kuriame randasi būtent tas darbas stotelę būtų dar galbūt net įdomiau, aš sutinku.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.