Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu medikų firmos direktorių Demarcus_Norwood

Lelia Dipsis

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,
• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:  Lelia_Dipsis 
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje: Demarcus_Norwood
• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja?:  Medikų firmos „GHMC“ vadovas
• Už ką šis vadovas yra peikiamas?:  Negalvojau, jog teks rašyti šį papeikimą, bet manau, jog jeigu direktorius nėra susipažinęs arba susipažinęs su Vadovų kodeksu nepakankamai, kitos išeities nebelieka. Vadovų kodeksas nurodo, jog kiekvienas firmos vadovas privalo elgtis pavyzdingai, tačiau kiek tenka susidurti su šiuo direktoriumi, iš jo kas kart plūsta neapykantos kurstymas bei priešiškas nusistatymas. Neneigiu, jog su šiuo asmeniu santykiai nėra iš geriausių, tačiau manau, jog pastovus provokavimas bei tokio tipo bendravimas ar "mėtymasis" žodžiais viešoje erdvėje ( admin ar vip chate ) yra traktuojamas, kaip nekompetetingas elgesys, ypač asmeniui, kuris užima tam tikras pareigas serveryje. Taip pat, po pirmos įrodymų nuotraukos nuorodoje, kiek žinau, su direktoriumi buvo aptarta situacija, tačiau jei ji kartojasi, manau, jog problemą reikia spręsti. 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė?:  1.3.0. Kiekvienas firmos vadovas privalo elgtis pavyzdingai ir išlaikyti kuo aukštesnę savo bei firmos reputaciją
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas:  https://imgur.com/a/RlTmZa2

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eh, kaip lengva kaltinti žmogų kai viską matome tik taip kaip norime matyti.

Pirmoje nuotraukoje aiškiai matosi, kaip bandote man įgelti pabrėždama „yra ir didesnių cringe dalykų serveryje“, jeigu tai buvo akcentuota ne man, kodėl man privalu tai išgirsti? Antroje nuotraukoje neįmatau nieko įžeidžiančio kas būtų akcentuota jums iš mano lūpų, ne aš ir ne mano artima aplinka tuos vartotojus kuria, o bendrai sudėjus viso to pykčio kurstytoja esate Jus, tiek pirmąsias kadencijos dienas, tiek dabar nuolatos bandote man įgelti savo draugu pagalba ir bandote provokuoti mane, nes esu degtukas. Nesiginu, tačiau elgiamės kvailai, tiek aš, tiek tu, todėl nemanau jog verta apie tai diskutuoti. Juolab, visa tai ką parašiau firmos vardo nežemina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Demarcus_Norwood rašė:

Pirmoje nuotraukoje aiškiai matosi, kaip bandote man įgelti pabrėždama „yra ir didesnių cringe dalykų serveryje“, jeigu tai buvo akcentuota ne man, kodėl man privalu tai išgirsti?

Pirmoje nuotraukoje, po mano komentaru apie cringe dalykus, nėra užtagintas jūsų vartotojas, tad jeigu jūs priimate žinutę sau, manau čia jau susireikšminimo reikalas. Serveryje yra daugybė visokiausių blogybių, kurios gadina žaidimą. Apie išgirdimo privalomumą kalbos nebuvo, tačiau bandymas įgelti buvo iš jūsų pusės. Manau, kad ne dabartiniams direktoriams reikėtų vertinti ar teisti buvusiųjų direktorių kadencijas, verčiau atsižvelgti į savąsias ir nekartoti klaidų. Argi netiesa?

 

4 min prieš, Demarcus_Norwood rašė:

Antroje nuotraukoje neįmatau nieko įžeidžiančio kas būtų akcentuota jums iš mano lūpų, ne aš ir ne mano artima aplinka tuos vartotojus kuria

Vertėtų screenshot'ą pažiūrėti dar kartą. Jeigu nematote problemos, dėl to vartotojo, kuris buvo sukurtas, manau, jog reikėtų pasiskaityti serverio nuostatas dar kartą. "  Netinkamas žaidėjo Vardas_Pavarde serveryje (jeigu serverio žaidėjo Vardas_Pavarde yra pavartoti įžeidimai ar keiksmažodžiai žaidėjas be įspėjimų gali būti užblokuotas laikinai serveryje iš karto. Jeigu serveryje jau yra žaidėjas su panašiu Vardas_Pavarde, tokiu atveju žaidėjas turi būti įspėtas tris kartus išmetant jį iš serverio, ketvirtą kartą žaidėjas yra laikinai blokuojamas). " Mano nuomone direktoriai turėtų žinoti tiek direktorių nuostatas, tiek serverio taisykles. O apsimetimas kvailu bei klausimasi " kuo blogas nick?" yra niekas kitas, kaip provokacija bei neapykantos kurstymas.
 

9 min prieš, Demarcus_Norwood rašė:

o bendrai sudėjus viso to pykčio kurstytoja esate Jus, tiek pirmąsias kadencijos dienas, tiek dabar nuolatos bandote man įgelti savo draugu pagalba ir bandote provokuoti mane, nes esu degtukas. 

Viešai nerašysiu, nuo ko prasidėjo visi pykčiai, tačiau manau, jog tiek jūs tiek aš suprantame, kame yra viso to problema bei apsimetinėti nėra verta. Jeigu įžeidžiau jus, jūsų firmą ar darbuotojus, visuomet galite atitinkamai nubausti, kadangi turite tam privilegijas. Tyčia pykčių nekurstau bei neprašau, jog tam tikri žmonės bereikalo kištųsi.

8 min prieš, Demarcus_Norwood rašė:

Juolab, visa tai ką parašiau firmos vardo nežemina.

Firmos vardo tai galbūt ir nežemina, tačiau direktorius turėtų elgtis kompetetingai bei galvoti apie savo veiksmus bei tai, ką rašo ar kalba. 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 min prieš, Lelia Dipsis rašė:

Pirmoje nuotraukoje, po mano komentaru apie cringe dalykus, nėra užtagintas jūsų vartotojas, tad jeigu jūs priimate žinutę sau, manau čia jau susireikšminimo reikalas. Serveryje yra daugybė visokiausių blogybių, kurios gadina žaidimą. Apie išgirdimo privalomumą kalbos nebuvo, tačiau bandymas įgelti buvo iš jūsų pusės. Manau, kad ne dabartiniams direktoriams reikėtų vertinti ar teisti buvusiųjų direktorių kadencijas, verčiau atsižvelgti į savąsias ir nekartoti klaidų. Argi netiesa?

Jeigu taip, tai manajame pranešime taipogi nepaminėtas jūsų slapyvardis, gal aš tiesiog kliedžiu? Nereikia apsimetinėti, ir pati žinai kam ir kodėl tai buvo parašyta.

8 min prieš, Lelia Dipsis rašė:

Vertėtų screenshot'ą pažiūrėti dar kartą. Jeigu nematote problemos, dėl to vartotojo, kuris buvo sukurtas, manau, jog reikėtų pasiskaityti serverio nuostatas dar kartą. "  Netinkamas žaidėjo Vardas_Pavarde serveryje (jeigu serverio žaidėjo Vardas_Pavarde yra pavartoti įžeidimai ar keiksmažodžiai žaidėjas be įspėjimų gali būti užblokuotas laikinai serveryje iš karto. Jeigu serveryje jau yra žaidėjas su panašiu Vardas_Pavarde, tokiu atveju žaidėjas turi būti įspėtas tris kartus išmetant jį iš serverio, ketvirtą kartą žaidėjas yra laikinai blokuojamas). " Mano nuomone direktoriai turėtų žinoti tiek direktorių nuostatas, tiek serverio taisykles. O apsimetimas kvailu bei klausimasi " kuo blogas nick?" yra niekas kitas, kaip provokacija bei neapykantos kurstymas.
 

Ieškai lygybės? Go on, rašyk ir mano kompanionui VIP papeikimą už nesantaikos kurstymą. Iš tavęs esu girdėjęs, jog aš nesutvertas humorui, tačiau matai kaip viskas greitai keičiasi, esame apsikeitę rolėmis, bandžiau apsimeti kvailu ir net nesistengiau tau įgelti, tačiau mano humoras tau vis tiek užkliuvo. 

8 min prieš, Lelia Dipsis rašė:

Viešai nerašysiu, nuo ko prasidėjo visi pykčiai, tačiau manau, jog tiek jūs tiek aš suprantame, kame yra viso to problema bei apsimetinėti nėra verta. Jeigu įžeidžiau jus, jūsų firmą ar darbuotojus, visuomet galite atitinkamai nubausti, kadangi turite tam privilegijas. Tyčia pykčių nekurstau bei neprašau, jog tam tikri žmonės bereikalo kištųsi.

Firmos vardo tai galbūt ir nežemina, tačiau direktorius turėtų elgtis kompetetingai bei galvoti apie savo veiksmus bei tai, ką rašo ar kalba. 

Būtent, apsimetinėti nėra verta, ko aš ir norėčiau, jog viskas būtų atvira. Juk, nereikia slėpti, jog kenkti man bandai/bandei su savo draugais jau ne pirmą kartą? Net pati paminėjai, jog mūsų santykiai nėra geriausi. Juk pasikeitus pačiai, pasikeistų ir požiūris į viską. Kiek negatyvo puti į mane, tiek tau atrodo, kad ir gauni pati, nors tai yra visiški marazmai ir eilinis bandymas pakenkti. Jeigu jautiesi labai įžeista - tebūnie, pasiduodu ir nesistengsiu eiti prieš tavo sudaužytą širdį, nes bijau ją dar labiau sutrinti į šipulius, geresniam miegui linkiu dar kartą pasiskaityti papeikimą ir saldžiai pasijuokti, labos. Tikiuosi akutės atsivers laikui bėgant ir suprasi, kad ką pati darai - yra žymiai blogiau, nei mano paistalai kurie dar nei vieno nepravirkdė apart tavęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau, jog net neverta daugiau ir komentuoti, ypač kai neesame akli, bei matome akivaizdžiai pirmoje nuotraukoje " TAVO kadencija". Mano žodžiuose - to nebuvo. Nei menkiausios užuominos apie jus ar jūsų draugus.  Kaip sakiau, susireikšminimas. :) Vartykis nesivartęs. Abejoju ar tai ką nors pakeis, dėja, tavo žodžiai manęs nei kiek nei skaudina, nei pravirkdė. Plius, pala, taigi sakėte ne jūsų aplinka kuria tuos vartotojus, tai apie kokį kompanjoną dabar eina kalba? 
Diskusija iš tuščio į kiaurą, be svarių argumentų ir tiek. Nematau prasmės daugiau kažką tęsti. Bandymas kažkuo prisidengti yra juokingas ir tiek. 

Pridedu https://prnt.sc/sayhwb ( asmens prašymu vardas buvo užtušuotas, asmens tapatybė bei situacija žinoma DP )

Redaguota Lelia Dipsis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
41 min prieš, Lelia Dipsis rašė:

Vartykis nesivartęs. Abejoju ar tai ką nors pakeis, dėja, tavo žodžiai manęs nei kiek nei skaudina, nei pravirkdė.

Plius, pala, taigi sakėte ne jūsų aplinka kuria tuos vartotojus, tai apie kokį kompanjoną dabar eina kalba? 
Diskusija iš tuščio į kiaurą, be svarių argumentų ir tiek. Nematau prasmės daugiau kažką tęsti. Bandymas kažkuo prisidengti yra juokingas ir tiek. 

Pridedu https://prnt.sc/sayhwb ( asmens prašymu vardas buvo užtušuotas, asmens tapatybė žinoma DP )

Niekas nesivarto ir niekuo nesidengia, persiskaityk dar kartą juk parašiau, jeigu įsižeidei - gali bausti mane. Tačiau tu pati sau prieštarauji ir teigi, kad tavęs tai neįskaudino ir nepravirkdė, todėl, koks motyvas visą tą balaganą kelti, iš keršto, principų?

 

Tuo manau diskusiją ir uždarom, dar kartą atsiprašau, kad sugadinau jūsų vakarą (nors jūsų tai ir neįžeidė).

Redaguota Hitautas_White
Redaguota nuoroda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Demarcus_Norwood rašė:

Niekas nesivarto ir niekuo nesidengia, persiskaityk dar kartą juk parašiau, jeigu įsižeidei - gali bausti mane. Tačiau tu pati sau prieštarauji ir teigi, kad tavęs tai neįskaudino ir nepravirkdė, todėl, koks motyvas visą tą balaganą kelti, iš keršto, principų?

Už elgesį atitinkamai ir būsite nubaustas, tokia ir yra visos šios temos esmė :) O motyvas paprastas - jei esate direktorius, vertėtų pradėti elgtis kompetetingai. Minėta dešimt kartų, manau galima būtų perskaityti ir suprasti iš pirmojo karto. TIes šia vieta diskusija ir baigta, kartoju - nematau esmės toliau tuščiai diskutuoti, o savo atsakymą bei galutinį tašką padės Direktorių Prižiūrėtojas. Labos nakties.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas vakaras,

Jau ne pirmą savaitę vyksta šaltasis karas tarp šių žaidėjų, nepasitenkinimas medikų direktoriumi yra viena iš priežasčių kurios privedė prie esamos situacijos, šį kartą negaliu to praleisti kaip žodinį įspėjimą. Po vieno iš pokalbių tikėjausi jog buvau suprastas ir panašių situacijų ateityje neteks sulaukti, tačiau kaip suprantu mano pastabos nebuvo pakankamai aiškios, kas privedė prie šios temos turinio. Noriu priminti jog kiekvienas serverio direktorius ir pavaduotojas privalo būti pavyzdys serverio žaidėjams, tokių bendravimo tipų ar išsireiškimų iš savo vadovų komandos netoleruosiu. Juoko forma yra vienas dalykas, kai tai yra daroma ne pirmą kartą, viešai ir netinkamai - yra kitas, kas nebus priimtina.

Atsižvelgiant į realius faktus jog su direktoriumi buvo kalbėta anksčiau dėl vienos iš situacijų, turiu priimti teisingą sprendimą. Tikiuosi tai bus tas spyris kurio tau reikia jog keisti savo požiūrį į bendravimą su projekto bendruomene, ateityje nebūsiu toks atlaidus todėl tikiuosi jog po šio sprendimo bus daromos išvados. Taip pat dėl to žaidėjo kuris jungėsi su netinkamu Vardas_Pavardė, buvo vienas iš tavo draugų rato, todėl labai abejoju ar tai buvo tik jo sprendimas be tavo žinios.

 

Direktorius yra baudžiamas vienu įspėjimu, tai yra pirmasis direktoriaus įspėjimas.
Tema rakinama.

Redaguota Hitautas_White

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.