Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Medikų direktoriaus rinkimų apžvalga,

Hitautas

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ PRIEŽIŪRA
2020.05.07 - 2020.05.13, Medikų direktoriaus rinkimai.

 

[ ! ] Rinkimų apžvalga,
Kad ir kaip būtų gaila dėl naujokų, šį kartą turiu duoti pareigas jau patyrusiam žaidėjui, visu pirma dėl elementarių dalykų ir kvailų klaidų iš pačių kandidatų pusės. Pradedant užblokavimais ir baigiant faktu jog kita dalis žaidėjų yra naujokai, kurie dar nėra pakankamai patyrę projekte. Visuomet noriu suteikti šansą pasireikšti žmogui kuris dar nėra turėjęs pareigų, tačiau jų visuomet troško ir neturėjo progos ar ryžto pasirodyti, savaime aišku norint tai parodyti reikės daugiau pastangų. Keletai iš tų kandidatų kurie turėjo atitinkamą praeitį, negalvokit jog bus taip lengva susitvarkyti reputaciją, palieku keletą pastabų kurių tikiuosi jie laikysis ir kartas nuo karto bandys susisiekti su manimi siekiant informacijos ar patarimų, dar kartą, tikiuosi jog tie kandidatai nebus pateikę paskutiniasias kandidatūras ir po šiek tiek laiko, vėl sieks to ko taip trokšta.

[ ! ] Apie žaidėjus, kurie nebus paminėti prie pagrindinių kandidatų,
Pirmasis kandidatas - kaip ir minėjau praeitoje rinkimų apžvalgoje, neskubėk perlipti kalnų, duok sau ir aplinkiniams laiko jog tu įsivažiuotum į žaidimo ritmą, priprastum ir išmoktum serverio tvarką, žinojau jog bus klaidų, kurios atsivėrė praktikoje man tavę priėmus į laikimą medikų firmą. Ką liečia laiškas, jis tvarkingas yra punktų kuriuos reikėtų pašlifuoti jog atitiktų tai kas vyksta mūsų projekte, jog įliptų į tinkamus tvakos rėmus. Motyvacija, taip pat netikiu ar jos labai daug turi, atsižvelgiant į faktą jog pildai ne pirmą kartą ir vis į skirtingas firmas. Šį kartą vėl nebus išimties, taigi su tavim nerizikuosiu. Antrasis kandidatas - laiškas kaip ir praeitoje tavo kandidatūroje tvarkingas, tačiau kalbant apie turinį, asmeniškai esu už kitokią atrankų metodiką, nepalaikau rungtynių dėl vietos kolektyve, ji savaime aišku turėtų būti nusipelnyta, tačiau ne tokiu principu. Šiek tiek pasigedau ties kitais punktais, radau labai trumpą paragrafą apie firmos formavimą, kas mano manymu turėtų būti vienas iš informacingiausių punktų, siekiant įtikinti mane jog tavo firma bus kuriama taip kaip ir tūrėtų būti, argumentuotai ir aiškiai. Trečiasis kandidatas - dar vienas asmuo kuris turi padaręs klaidų, viena iš jų nebuvo per seniausiai, kaip ir praeitoje direktorių apžvalgoje kuroje buvai kandidatas sakiau jog būtent dėl šios klaidos su tavimi šį kartą nedirbsiu, šiuo metu pasilieku tą pačią kortą, užblokavimas nebuvo taip senai jog galėčiau tave paskirti vadovauti firmai ir tikėtis jog būsi pilnavertis ir atsakingas vadovas. Tikiuosi jog praėjus šiek tiek laiko, suvirškinus padarytas praeitas klaidas be užblokavimo, atsivers tavo tikroji asmenybė ir sugebėsi pateikti tokią kandidatūrą kurios tikiuosi sulaukti. Ketvirtasis kandidatas - po paskutinios padarytos klaidos, dar nepraėjo neutralumo laikotarpis jog galėčiau su tavimi dirbti, norėčiau pamatyti tave ištiesų siekiant šių pareigų, tikiuosi jog tai nebus pirmas ir paskutinis laiškas. Kalbant apie jį, asmeniškai esu už kitokį firmos pasirinkimą, bent jau kas liečia atrankas, kandidatų vadovai netūrėtų matuoti padarytomis klaidomis, kadangi bet kas gali parašyti gerą anketą, tačiau elgtis kitaip visiškai praktikoje. Penktasis kandidatas - turiu dvi rimtas priežastis tu tavimi šį kartą nedirbti, pirmoji tai jog esi naujokas, pakartosiu dar kartą, atėję į serverį neskubėkit griebti už pareigų, pasirodykit neutralumo stadijoje keletą mėnesių jog įsivažiuoti į serverį ir į projekto tvarką, kalbant apie tvarką - antroji priežastis, užblokavimas. Laiškas, jis buvo pateiktas tvarkingai, nesupratau tik vieno dalyko, kam reikalingi kodai, vis gi mes žaidžiame GRP tipo serveryje, kuriame jų niekas nesimokina, kadangi tam nėra jokios naudos. Idėjos, jų kaip ir nebuvo, bent jau jos nebuvo pateiktos taip jog kažkuo pritrauktų serverio žaidėjus į firmą ar užimtų dabartinį kolektyvą veikla. Šeštasis kandidatas - laiškas labai trumpas ir neinformatyvus, jį perskaitęs nesužinojau nieko. Pradedant kodėl nori direktoriaus ir ką tu su juo darysi, kolektyvo formavimo taip pat neradau, todėl net neįsivaizduoju su kuo dirbsi. Turi didžiulį aktyvumą, tačiau tik tiek. Siūlau išanalizuoti savo laišką ir panagrinėti mano praeitas rinkimų apžvalgas jog įsisavinti informacijos kuri yra neįtikėtinai svarbi kiekvienam kandidatui. Septintasis kandidatas - pateiktas laiškas vienas iš rimtesnių, tačiau kaip ir praeitą kartą, vis dar nei galiu nei noriu tavę priskirti prie pagrindinių kandidatų dėl praeitų klaidų, jų yra per daug jog šiuo metu galėčiau tai praleisti per pirštus. Asmeniškai noriu jog dar šiek tiek pažaistum kaip žaidėjas prieš pateikiant dar vieną kadenciją. Pats laiškas tvarkingas, turinys taip pat informatyvus, ko pasigedau tai tikriausiai daugiau idėjų kurios labiau užimtų darbuotojus, skaitant pasirodė jog puse to ką parašei bus tavo atliekamo darbo, kita puse darbuotojui surinkti statistiką.

 

[ ! ] Pagrindiniai kandidatai,
Gaila tačiau šį kartą podiumą užims tik vienas asmuo, Derek_Escobar. Visu pirma prieisiu prie fakto, Derek'ui (Rokui) pareigos jau bus nebe pirmos ir nebe antros, tikiuosi jas gavęs man esant direktorių prižiūrėtojui, į jas nebus žiūrima taip kaip į praeitas. Esu įsitikinęs jog pakankamai gerai žinai koks esu asmuo ir manes nenuvilsi, puikiai žinai praeitą situaciją, todėl šį kartą duodu puikų šansą pasitaisyti ir man įrodyti jog praeitos klaidos buvo padarytos dėl kvailų minčių. Taip pat tikiu jog vis dar turi bagažą motyvacijos ir idėjų kurias nori išnaudoti jog padėti medikų firmai, todėl siunčiu tavę į šį centrą jog jos būtų pateikiamos naująjąm medikų kolektyvui.

Sekantį medikų vadovo sostą užima Derek_Escobar.

europe ambulance GIF

Redaguota Hitautas_White

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.