Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Donatas_Tusinukas

Felero_Morcher

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,
• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:  Felero_Morcher
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje: @Donatas_Tusinukas
• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja?:  Policijos departamentui
• Už ką šis vadovas yra peikiamas?: Kiekvienas firmos vadovas prisiima visą atsakomybę už savo firmą. Žaidėjas naudojo žaidimą lengvinančias programas, o šitos programos priskiriamos prie čytinimo. Užblokavimo anketa patvirtinta, administratoriaus statusas panaikintas už čytinimus. Vadovas nesilaiko savo taisyklių, kurios nurodytos Policijos informacijoje už ką turėtų darbuotojai būti nubausti. 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė?:  Vadovas nesilaiko darbo taisyklių, nebaudžia savo darbuotojų už tas taisykles kurios yra parašytos. Ir į tokius darbus net nesinori pildyti anketos, kadangi Vadovas sprendžia pagal save, ką bausti ko nebausti. Nors tam yra tikros taisyklės, o jis jų nesilaiko. 
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas:  

f4a596a37a44f23824f933646ffe7243689.png

 

25a8b0856db557cd3d1a5379a78ed93e902.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, kaip matai papeikimas buvo atmestas naktį. Paprastai tarus mano mintys yra visai kitokios negu dieną, nes pamatęs savo naktinius sprendimus, man kilo vidinių klausimų pačiam kodėl tai padariau ir aišku aš dėl to neieškosiu "atmazų". Šis asmuo jau yra išmestas iš firmos ir nebeatlieka paskirto darbo. Dabar galvoju kodėl tu rašai tokį papeikimą ir ieškai teisybės, kai tu galėjai man asmeniškai parašyti ir rasti bendrą kompromisą, bet pasirinkai šį kelią. Pasirodo iš vienos pusės, jog galbūt ieškai dėmesio, bet tuo pačiu taip pagarbos neužsitarnausi ateityje. Tad svarbiausias klausimas yra kokia pagrindinė šio papeikimo priežastis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
23 min prieš, Donatas_Tusinukas rašė:

Labas, kaip matai papeikimas buvo atmestas naktį. Paprastai tarus mano mintys yra visai kitokios negu dieną, nes pamatęs savo naktinius sprendimus, man kilo vidinių klausimų pačiam kodėl tai padariau ir aišku aš dėl to neieškosiu "atmazų". Šis asmuo jau yra išmestas iš firmos ir nebeatlieka paskirto darbo. Dabar galvoju kodėl tu rašai tokį papeikimą ir ieškai teisybės, kai tu galėjai man asmeniškai parašyti ir rasti bendrą kompromisą, bet pasirinkai šį kelią. Pasirodo iš vienos pusės, jog galbūt ieškai dėmesio, bet tuo pačiu taip pagarbos neužsitarnausi ateityje. Tad svarbiausias klausimas yra kokia pagrindinė šio papeikimo priežastis.

Jei žaidėjas būtų išmestas su tavo patvirtinu nebūtų problemų buve. Dar įdomu kada išmetei jį, nes papeikimas parašytas su nurodytomis nuorodomis - kai žaidėjas buvo užblokuotas, ir patvirtina anketa. O tavo atmetimas buvo tiesiog pagal tavo norą,  Nes iškart būtum parašęs papeikimas priimtas žaidėjas nebedirba, o šiuo atveju tu atmetei ir žaidėją tikriausiai dabar išmetei. Nes sakai jis yra išmestas , taip? Cituoju tavo pranešima ,, Šis asmuo jau yra išmestas iš firmos ir ,,  Tai jei jis išmestas kada tai įvyko? Dabar? Nes jau papeikimas parašytas? Jei darbuotojas nesenai išmestas prieš porą valandų negu papeikimas parašytas reiškiasi bandai išsisukti nuo atsakomybės. O jei ir išmestas kaip sakai turėjo būti patvirtintas papeikimas. 

Redaguota Felero_Morcher

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Situacija galėjo būti paprasčiausiai išspresta pokalbiu arba keletos žinučių pagalba, kadangi autorius nori teisingumo - trumpai išdėstysiu dalį savo metodikos, mano išrinkta direktorių komanda egzistuoja ne tam jog būtų nušalinta įspėjimais už minimalius pažeidimus kurie gali būti paaiškinami keletos minučių laikotarpyje pateikiant argumentus ir faktus. Aš noriu jog su manimi dirbantys vadovai įgautų vertingos patirties, iš gerų vadovų taptų geresniais bei praleistų laiką projekte su šiek tiek daugiau atsakomybės ant pečių.

Grįžtant prie papeikimo, situacija buvo bandoma išspręsti žaidime, tarp manęs ir pačio autoriaus, matau jog to neužteko, nepaklausei to ką aš tau rašiau ir paaiškinau, kas privedė prie šio pranešimo. Tau buvo manęs paties pranešta, jog laukiu direktoriaus atsakymo į situaciją, po kurio žaidėjas ir buvo išmestas iš firmos. Direktorius priimė per daug skubotą sprendimą ties darbuotojo papeikimo pranešimu, tačiau jis niekam nepakenkė. Ateityje reikalauju jog direktorius vertintų situaciją ne tik pagal pirmasias susidariusias mintis, bet ir taip jog būtų priimtas teisingas ir sąžiningas sprendimas.

Direktorius baudžiamas nebus.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.