Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pasiūlymas serveriui

Shizo_Yoshida

Rekomenduojamas pranešimas

  • Mažinti policininkų galią, tai, kad jie negalėtų šaudyti nuo mašinos arba, kad leistų sufixint mašiną, esant sekamam policijos, jei nepakeisit, kad šaudyt nuo stogo leistina tai tada bent padarykit, kad būtų galima fixint mašiną, esant sekamam policijos.
  • Neleisti policijai teleportuotis pas kolegą, kad padėti gaudynėse.
  • Padaryti, kad už diržo neužsisegimą duotu 5 star o ne 15.
Redaguota Shizo_Yoshida

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 min prieš, Black_Wordas rašė:

dauk nori, tikrai nesąmoningi pasiūlymai, aš prieš

Daug? Kad policija yra perdaug overpowered, gal pats būsi policininkas, jei taip jau nenori

Redaguota Shizo_Yoshida

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai PRIEŠ, nes sakykim kai pavyzdys nusikaltėlis bėga su kokių nors infernusu ir pareigūnas ten turi gaudyti su lspd ir kaip jam pagauti???? Nei galėtų šaudyti, nei kolega pasikviesti ant stogo, kad surakintu. Bei daugelis bėgikų kurie bėga nuo pareigūnų yra žaidėjas ant stogo, kad šaudytų į pareigūnų transportą.

P.S jei nepatinka kaip dabar yra, tai ir nebėk nuo pareigūnų.

Redaguota LaimexTeams

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 min prieš, Laimex_Teams rašė:

Visiškai PRIEŠ, nes sakykim kai pavyzdys nusikaltėlis bėga su kokių nors infernusu ir pareigūnas ten turi gaudyti su lspd ir kaip jam pagauti???? Nei galėtų šaudyti, nei kolega pasikviesti ant stogo, kad surakintu.

P.S jei nepatinka kaip dabar yra, tai ir nebėk nuo pareigūnų.

Tam yra spec. mašinos, kaip Donatas_Tusinukas sakė,  kad pareigūnai gavę iš savo direktoriaus, ar pavaduotojo, traukia savo mašinas, gaudyti pabėgelį, Policininkai turėtu naudoti įvairias technikas, kaip "Box", nemanau, kad yra logiška, kad žmogus nusipirkęs adminą, atsiteleportuoja ant kolegos stogo, ir pradeda sprayint M4A1 be priežasties. Pastebėjau, kad jūsų daug policininkų pažeidžia taisyklę, kad jokiu būdų pareigūnas pirmas negali šaudyti nuo mašinos stogo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Shizo_Yoshida rašė:

Tam yra spec. mašinos, kaip Donatas_Tusinukas sakė,  kad pareigūnai gavę iš savo direktoriaus, ar pavaduotojo, traukia savo mašinas, gaudyti pabėgelį, Policininkai turėtu naudoti įvairias technikas, kaip "Box", nemanau, kad yra logiška, kad žmogus nusipirkęs adminą, atsiteleportuoja ant kolegos stogo, ir pradeda sprayint M4A1 be priežasties. Pastebėjau, kad jūsų daug policininkų pažeidžia taisyklę, kad jokiu būdų pareigūnas pirmas negali šaudyti nuo mašinos stogo.

Aš pats dirbu pd ir žinau, kad jei yra uždėtas sekimas ir matosi, kad akivaizdžiai bėga galima šaudyti.

Be to rašai, kad spec transporto priemonės naudoja, kad jas ir naudotų kaip tau pagautų jei nieko, nei ant stogo šoktų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 val prieš, Shizo_Yoshida rašė:
  • Mažinti policininkų galią, tai, kad jie negalėtų šaudyti nuo mašinos arba, kad leistų sufixint mašiną, esant sekamam policijos, jei nepakeisit, kad šaudyt nuo stogo leistina tai tada bent padarykit, kad būtų galima fixint mašiną, esant sekamam policijos.
  • Neleisti policijai teleportuotis pas kolegą, kad padėti gaudynėse.
  • Padaryti, kad už diržo neužsisegimą duotu 5 star o ne 15.

Esu prieš, koks jum tolkas tada fixintis, jei jus šaudote patys nuo stogo, o tarkim aš vienas vyjuosi, tai man ką tu siūlai, stabdinėti ir naudoti /mirankius kad tavę vien pagauti, jei ten sėdit 3 ant mašinos su dgl tai lengvai begalo sušaudysit mumis, paskaičiuok, viena kūlka dgl atėma 60-100 būklės mašinai, tai pats pagalvok.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
18 min prieš, Laimex_Teams rašė:

Visiškai PRIEŠ, nes sakykim kai pavyzdys nusikaltėlis bėga su kokių nors infernusu ir pareigūnas ten turi gaudyti su lspd ir kaip jam pagauti???? Nei galėtų šaudyti, nei kolega pasikviesti ant stogo, kad surakintu. Bei daugelis bėgikų kurie bėga nuo pareigūnų yra žaidėjas ant stogo, kad šaudytų į pareigūnų transportą.

P.S jei nepatinka kaip dabar yra, tai ir nebėk nuo pareigūnų.

Dar plius nesakiau, kad žmogus t.y policininkas negali būti ant stogo, pareiškiau, kad policininkas negali atsiteleportuoti ant mašinos stogo, bet tai nereiškia, kad policininkas negali nuvažiuoti ir pasiimti kolegos, kad jam padėtų gaudynėse.

1 min prieš, Florencijos_Zvejys rašė:

Esu prieš, koks jum tolkas tada fixintis, jei jus šaudote patys nuo stogo, o tarkim aš vienas vyjuosi, tai man ką tu siūlai, stabdinėti ir naudoti /mirankius kad tavę vien pagauti, jei ten sėdit 3 ant mašinos su dgl tai lengvai begalo sušaudysit mumis, paskaičiuok, viena kūlka dgl atėma 60-100 būklės mašinai, tai pats pagalvok.

Tai kviesk pastiprinimą, plius tu niekada negaudai vienas, visą laiką pasikvieti policininką, adminą, kad atsiteleportuotų pas tave, ir padėtų šaudyti, patys galit tvarkyt mašiną sekant bėglius. Padarykit lygias teises.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 min prieš, Shizo_Yoshida rašė:

Dar plius nesakiau, kad žmogus t.y policininkas negali būti ant stogo, pareiškiau, kad policininkas negali atsiteleportuoti ant mašinos stogo, bet tai nereiškia, kad policininkas negali nuvažiuoti ir pasiimti kolegos, kad jam padėtų gaudynėse.

Tai kviesk pastiprinimą, plius tu niekada negaudai vienas, visą laiką pasikvieti policininką, adminą, kad atsiteleportuotų pas tave, ir padėtų šaudyti, patys galit tvarkyt mašiną sekant bėglius. Padarykit lygias teises.

Aš tau pasakiau savo įdėja, jei nepatinka, dėk ja kur nori. Neatėjau diskutuoti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš šį pasiųlymą, kadangi gautūsi visiška nesamonė, būtų grynas freeroamas. Jei nori daryti DM, eik į kokį lietuvišką freeroam serverį ir jį ten daryk, čia policijai ir taip daug darbo su gaujomis. Kaip pavizdį, pateiksiu, kad tu bėgi su Infernus, ir tave vejasi LSPD mašina, su žmogumi ant stogo. Infernus gal 70km/h greitesnė nei LSPD, tad tu gali pasiruošti atidarytą kapotą kad spėtum susifixint, kai atsiplėši nuo pareigūnų akiračio. 

 

Jei moki bėgti, tau nereiks jokių "pasiūlymų serveriui".

Redaguota Fortas_Miks

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.