Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Kaip ?

Josh_White

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki esmė tame kad man yra 22 metai ir niekad gyvenime neturėjas merginos norėčiau patarimų kaip susirasti paprasta padorią mergina kuri ten nerūkytu negertu nevaikšciotu po plotus visokius ar panašiai nes pats apskritai nerukau negeriu po plotus klubus visokius nevaikstau esu ramesnis vaikinas galbūt nenormalus pasirodysiu kad sitiek man metu ir panos neturėjas esu bet būna šitaip gyvenime :D ar tiesa kad šiais laikais yra labai sudėtinga susirasti antrą pusę kad šiais laikais joms patinka visokie blogiukai rūpi kad bernas turėtu mašina gera daug pinigų ar panašiai? :D istikro sunku pasakyti ar aš pats kaltas dėl to esu ar merginos pasidarė per daug išlepintos išrankios ir pns. :) aišku esu nedrąsus drovus tylus vaikinas..

 

Redaguota Josh_White

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O, užėjai pas rimtą panelių magnetą. Užmeti akį ant kokios tau patinka, stebėk kad ji neturėtų bahuro, bendrauk kuo daugiau, klausk kaip jai sekasi, kaip ji gyvena, pasidomėk apie ją, nebūk per daug įkyrūs. Jeigu kažkas jai blogai, ar be nuotaikos, užjausk ją. Po kiek laiko bendravimo pasiūlyk susitikti mieste, ar kažkur, išgerti kavos ar panašiai. 22 metų vaikinas jau tikrai turėtum kapeikų jai užmesti ant autiko ar ant kavos. Ir bendrauk su ja, kalbink, klausinėk jos hobius, pomėgius ir pnš.. Bet jeigu po pasiūlymo nesutiks susitikti, tai pasiųsk ją toli kol nevėlu. Juokauju, nepasiduok ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 min prieš, Zyga_Baryga rašė:

Į stotį nulėk, svarbu pinigų pasiimk, bėda išspresta, dėkoti nereik :)

Nedomina manęs tokios :D

3 min prieš, Everett_Sanchez rašė:

O, užėjai pas rimtą panelių magnetą. Užmeti akį ant kokios tau patinka, stebėk kad ji neturėtų bahuro, bendrauk kuo daugiau, klausk kaip jai sekasi, kaip ji gyvena, pasidomėk apie ją, nebūk per daug įkyrūs. Jeigu kažkas jai blogai, ar be nuotaikos, užjausk ją. Po kiek laiko bendravimo pasiūlyk susitikti mieste, ar kažkur, išgerti kavos ar panašiai. 22 metų vaikinas jau tikrai turėtum kapeikų jai užmesti ant autiko ar ant kavos. Ir bendrauk su ja, kalbink, klausinėk jos hobius, pomėgius ir pnš.. Bet jeigu po pasiūlymo nesutiks susitikti, tai pasiųsk ją toli kol nevėlu. Juokauju, nepasiduok ;) 

Nu matai nesu drąsūs užkalbinti gyvai nesugebėciau. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 min prieš, Josh_White rašė:

Nedomina manęs tokios :D

Nu matai nesu drąsūs užkalbinti gyvai nesugebėciau. :D

Tai manau pats laikas susikaupti ir pabandyti, jai net nebandysi nieko ir nebus. Sekmės ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 min prieš, Benito_Cartel rašė:

Tai manau pats laikas susikaupti ir pabandyti, jai net nebandysi nieko ir nebus. Sekmės ;)

Kad žinok sunku atskirti kur paprasta o kur ne :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.