Jump to content
Nuolatinė atranka į „ADMIN“ žaidėjo pareigas ×
Pilnai automatizuotas „PayPal“ atsiskaitymo būdas ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties režimą! ×

Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“?

Rokas

Rekomenduojamas pranešimas

Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“?
Mūsų projekte „c-bug“ klaida naudotis yra draudžiama ir apie tai aiškiai yra informuojama, kai bandote tą klaidą panaudoti. Už kiekvieną klaidos panaudojimą serveryje žaidėjas automatiškai gauna įspėjimus. Surinkus 3 įspėjimus žaidėjas yra išmetamas (kt. „kick“) iš serverio automatiškai. Svarbu paminėti, jog tie 3 įspėjimai nereiškia, jog galite ta klaida pasinaudoti tris kartus. Už kiekvieną klaidos panaudojimą žaidėjai gali būti blokuojami priklausomai nuo aplinkos ir susiklosčiusios situacijos.

Žaidėjai blokuojami už „c-bug“ kai:

* Žaidėjas naudodamasis klaida yra gaujų veiklos aplinkoje nepriklausomai nuo laiko ar datos, ar veiklos būsenos. Toliau gaujų veiklos aplinka: gaujų „hood'ai“; „Las Venturas“, „Los Santos“ ir „San Fierro“ zonos; visos gaujų grobiamos vietos.

* Žaidėjas naudodamasis klaida yra viename iš šaudyklos kambarių (kt. DM zonoje) nepriklausomai nuo laiko ar datos, ar veiklos būsenos. Išskyrus tuos atvejus, kai šaudyklos kambariuose yra įjungta galimybė naudotis „c-bug“ klaida.

* Žaidėjas naudodamasis klaida pataiko bent vieną kulką į žaidėją bet kokioje aplinkoje ir bet kuriuo paros metu. Nesvarbu ar tyčia ar netyčia, ar žaidėjas buvo „AFK“ rėžime ar surakintas, ar sužeistas. Visais atvejais žaidėjas yra blokuojamas, jeigu jis pataiko bent vieną kulką į žaidėją nepriklausomai nuo jo būsenos, aplinkos ir laiko ar datos.

„Greenside“ administracija
2020, birželio 6d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.