Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Emigruoju Jonas_Hey

Tomas_Willsons

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Jonas_Hey
2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Neseniaia nelabai pamenu o taip tikrai pradejau žaisti nuo 2020-07-05
3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Tikrai 4-5Dienas 
4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?:Samp serveriai.
5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?:Nes tenai buvo labai daug bugu visokiu ir man patinko šis serveris vien del to kad  man patinka  kaip ira real sunku usidirbti pinigus.
6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Taip.
7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Man teko visus be pakvietimo dirbti tai patiko visi serverio darbai.
8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Nelabai buvo sudetinga.
9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Nebereikia žinau viska mintinai jau.
10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?:Taip sušaudė Rokas_Hey neturėjau irodimu pasidares.
11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?:Nebuvo sunku nes prie pat buvo mašina.
12. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Taip labiause padėjo Vycka_Flex
13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?:Taip man buvo ilgiause laukti 2minutes.
14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Nu kaip nieko nebuvo.
15. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Manau naudotis /Padmins komandu o aš bandisiu buti aktyvesnis.

Redaguota Steve_Master
Redaguotas temos pavadinimas į tinkamą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.