Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

,,Sabre“ konkursas

Jeffrey_Lewin

Rekomenduojamas pranešimas

Nusipirkęs šį šaunų automobilį tikėjausi gauti gerą tune bei pačiam linksmai važinėti, vos užmetus kelias [/tdeze] supratau, kad čia yra beprasmiška ir pinigų švaistymas. Norėjau vežti jį į metalo laužą, bet tada pagalvojau, kad kažkam šis automobilis pravers ir atneš laimės, todėl skelbiu šį konkursą.

daVA0aG.png

Spoiler

,,Sabre'' automobilio informacija - čia .

eQaVY8O.png

Dabar kyla klausimas, kaip gi laimėti šį automobilį? Viskas labai paprasta ! Jums reikia tiesiog užpildyti šabloną esantį apačioje.

daVA0aG.png

Dalyvio šablonas,

Mano Vardas_Pavardė serveryje :

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] :

daVA0aG.png

izefiUu.gif

 

Nugalėtoją rinksiu ketvirtadienį (08.13) 21-22 val., burtų keliu (random name picker).

Redaguota Jeffrey_Lewin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Jacques_Vandam

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai]: Manau serveris yra gan geras ir įdomu čia žaisti. Bet tikrai nepakenktu update'as.

Redaguota Jacques_Vandam

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dalyvio šablonas,

Mano Vardas_Pavardė serveryje :Lucky_Dealer

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] :Puikus serveris tik jame trūksta atnaujinimo ir daugiau veiklos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dalyvio šablonas,

Mano Vardas_Pavardė serveryje :A_F

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] :Man asmeniškai šits serveris yra geriausias nes čia labai ilgai kapoju.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Jonas_Balandis

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : Vienas iš geriausių serverių visoje Lietuvoje mano manymu. Geros sitemos ir t.t Tik kai viska apžiūri pasidaro nuobodoka. Gerai kad atnaujinimas bus. Padarys greenside dar įdomesnį

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Edward Harrell

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : Viskas būtų kaip ir gerai, tiesiog norisi, kad savininkai daugiau darbo į žaidėjus įdėtų, ne tik updeitą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Senas_Dede

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : Greenside serveris yra man, bent geriausias. Kalbant apie funkcijas, darbus ir taip toliau. Forumas - tokio tobulo, net niekada nemačiau tokio gero. Tik atėjęs į serverį sužavėjo iš funkcijų, tai ir nebeturiu daugiau ka pridurti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dalyvio šablonas,

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Tds_Kregzde

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : nezinau tikrai neblogas serveris bet cia as esu niekas nes visur vieni gangsteriai ir mane uzgaulioje

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dalyvio šablonas,

Mano Vardas_Pavardė serveryje : Gam_Eriuxas

Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : Serveris yra geras ,bet yra zmoniu kurie saudo is oro........

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.