Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties rėžimą! ×

Peikiu Lucas_Patriot

Minusinis_Ateivis

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Minusinis_Ateivis
2. Moderatoriaus Vardas_Pavardė serveryje/forume: Lucas_Patriot
3. Už ką yra peikiamas šis moderatorius?: Aš pati nebesuprantu, kiek čia pasiskelbsi forume iškart įspėjimai nuo jo vis už bereikšmius pranešimus. Norėčiau paklausti, Lukai, kur šioje vietoje buvo bereikšmis pranešimas? Bereikšmis pranešimas siekiant išsiaiškinti darbuotojo arba mano kaltę? Nes aš pvz buvau girdėjus tik apie, tai kad negalima rakinti kai afk esi per patikrą, o kad kai gaudo ir išeini afk nežinojau, kad gali rakinti dėl to ir rašiau, o gal nebuvau susijusi su diskusijų tema? Būk bišk paprastesnis nes iš tavęs vienintelio čia tie įspėjimai, ar ir už šitą gausiu įspėjimą?
4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/pMeL1Lr

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gavai įspėjimą už bereikšmį pranešimą, o ne už melagingą. Įspėjimą gavai nes atsakinėjai į pareigūno atsakymą. Tai nėra diskusijų tema, todėl rašant papeikimą turi viską paminėti papeikime, jog nereikėtų veltis į tokias beprasmes diskusijas ir už tai dar gauti įspėjimų, ir po to priekaištauti. Visos šios situacijos nebūtų buvę jeigu ne tamsta būtumėt norėjusi išsisukti nuo bausmės.

Forumo moderatorius nebus baudžiamas.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...