Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Alex_Toupane ir Lewis_Corrado

Edva-gtx

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edva_Gtx
2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Alex_Toupane ir @Lewis_Corrado
3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Lewis_Corrado pasake jog perka ginklus is manes,atvaziavau iki jo su ginklais ir tuo metu jis iskviete policininka jog as turiu ginklus ir t.t. atvaziaves policininkas buvau surakintas(atimti ginklai ir bauda uz nelegaliu ginklu turejima,15 lygiu) taip pat po ivykio policininkas nusieme policininko uniforma ir apsimete jog nieko neivyko
4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2020-08-29 16:15
5. Įrodymai (būtina): Mafijos_Tevas pranese jog galiu ir be irodymu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
24 min prieš, Edva-gtx rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edva_Gtx
2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Alex_Toupane ir Lewis_Corrado
3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Lewis_Corrado pasake jog perka ginklus is manes,atvaziavau iki jo su ginklais ir tuo metu jis iskviete policininka jog as turiu ginklus ir t.t. atvaziaves policininkas buvau surakintas(atimti ginklai ir bauda uz nelegaliu ginklu turejima,15 lygiu) taip pat po ivykio policininkas nusieme policininko uniforma ir apsimete jog nieko neivyko
4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2020-08-29 16:15
5. Įrodymai (būtina): Mafijos_Tevas pranese jog galiu ir be irodymu

Sveikas dar kart. Kad Lewis_Corrado yra mano draugas manau tai nėra jokia paslaptis, nuo praeito Tedžio perspėjimo aš jam netaikau jokių lengvatų, baudžiu jį taip, kaip ir visus. Dėl šitos situacijos niekuo negaliu tau padėti, viskas ką aš dariau, tai dirbau savo darbą. Gavau nuo Lewis_Corrado iškvietimą, jog kažkas turi ginklų, tai aš jį ir priėmiau. Ką man reikėjo daryt ? Ignoruoti iškvietimą ? Jeigu jis mano draugas, tai nereiškia, kad negaliu jam padėti ir važiuoti į jo iškvietimus kaip į eilinio serverio žaidėjo iškvietimą. Man atvažiavus pamačiau, atvažiavau ir surakinau, surakinus radau deagle, na, o toliau atlikau savo darbą. Nesuprantu, kas čia negerai ? Jeigu tai traktuojama kaip apgaulė ar kažkas nelegalaus, tad aš labai atsiprašau ir galiu grąžinti tau visus pinigus. Na, o po įvykio aš nusiėmiau aprangą todėl, nes ėjau užsiminėti saviveiklą, nes pradirbau tikrai padorų laiką, jog galėčiau leisti sau pavažinėti su nrg.

Įrodymai, jog gavau iškvietimą: https://imgur.com/a/MuIwhTJ

Įrodymai, jog pradirbau pakankamai laiko važinėti nrg: https://imgur.com/a/Er8aHTA

 

Redaguota Alex_Toupane
Pridėjau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 min prieš, Alex_Toupane rašė:

Sveikas dar kart. Kad Lewis_Corrado yra mano draugas manau tai nėra jokia paslaptis, nuo praeito Tedžio perspėjimo aš jam netaikau jokių lengvatų, baudžiu jį taip, kaip ir visus. Dėl šitos situacijos niekuo negaliu tau padėti, viskas ką aš dariau, tai dirbau savo darbą. Gavau nuo Lewis_Corrado iškvietimą, jog kažkas turi ginklų, tai aš jį ir priėmiau. Ką man reikėjo daryt ? Ignoruoti iškvietimą ? Jeigu jis mano draugas, tai nereiškia, kad negaliu jam padėti ir važiuoti į jo iškvietimus kaip į eilinio serverio žaidėjo iškvietimą. Man atvažiavus pamačiau, atvažiavau ir surakinau, surakinus radau deagle, na, o toliau atlikau savo darbą. Nesuprantu, kas čia negerai ? Jeigu tai traktuojama kaip apgaulė ar kažkas nelegalaus, tad aš labai atsiprašau ir galiu grąžinti tau visus pinigus. Na, o po įvykio aš nusiėmiau aprangą todėl, nes ėjau užsiminėti saviveiklą, nes pradirbau tikrai padorų laiką, jog galėčiau leisti sau pavažinėti su nrg.

Įrodymai, jog gavau iškvietimą: https://imgur.com/a/MuIwhTJ

Įrodymai, jog pradirbau pakankamai laiko važinėti nrg: https://imgur.com/a/xxGpqdt

 

zmogau jis norejo is manes nusipirkti ginklus bet kaip matau paskunde)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.