Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apgavo Gvidas_Marlboro

Mix_Kret

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mix_Kret
2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Gvidas_Marlboro
3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Privažiavau prie sk sako kad pirmas pasiulys kauliuka laimes 25k pasiuliau iš 200 sako  pasiulyk 25k netycia daviau sakau netycia ir sakau atiduok ir neatidave + nedave nieko už  eventa tai fake eventas ir noriu atgauti savo 25k + 25k iš laimeto evento 
4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 17/09/2020   8:45 +-
5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/LWVufPg  nžn kas cie su kokybe buvo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mix_Kret Apie kaula tai matau nesupratot esmės,pirmas pasiules kaula is 25k ir laimės tuos 25k,kadangi pasiulei man 200€ as nesutikau,ir po to pats davei 25k,as ju grazinti neprivalau,nes pats davei,jokios apgaules nebuvo,adminai patys sako,kad kai tu Davei 25k as ju neprivalau grazint

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Rubikas_Assasin rašė:

Mix_Kret Apie kaula tai matau nesupratot esmės,pirmas pasiules kaula is 25k ir laimės tuos 25k,kadangi pasiulei man 200€ as nesutikau,ir po to pats davei 25k,as ju grazinti neprivalau,nes pats davei,jokios apgaules nebuvo,adminai patys sako,kad kai tu Davei 25k as ju neprivalau grazint

tai gerai atiduok 25 k kaip man dave mašina man sake atiduot arba banas same here i think  + nesakei iš kiek turi siulyt kaula  so yea  + daviau 25 galvodamas kad reikejo duot  norit gaut 25k + tiksliau 50 k duok nes laimejau ir eventa

Redaguota Mix_Kret

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Mix_Kret rašė:

tai gerai atiduok 25 k kaip man dave mašina man sake atiduot arba banas same here i think  + nesakei iš kiek turi siulyt kaula  so yea  + daviau 25 galvodamas kad reikejo duot  norit gaut 25k + tiksliau 50 k duok nes laimejau ir eventa

Nu tai gerai,bet saibu neturiu tau uz ka duot,pats davei jas,isvis uz ka gauciau ban? Apgavinejimas? Kai saibas pats davei ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
19 val prieš, Rubikas_Assasin rašė:

Nu tai gerai,bet saibu neturiu tau uz ka duot,pats davei jas,isvis uz ka gauciau ban? Apgavinejimas? Kai saibas pats davei ? 

Neturi šaibu ir darai eventu nu  gerulis esi tesiog ;D

naujas ss https://imgur.com/a/gT852po

 

Redaguota Mix_Kret
Rokai sakei gražins bet pas ji kitokia info ;D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.