Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apgavo Jeffrey_Lewin, Esu_Luzdianskas

Tautvidas_Krisci

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Tautvidas_Krisci
2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  Jeffrey_Lewin, Esu_Luzdianskas.
3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę):  Šita naktį šitie du asmenys padarė eventą, pirmi 2 įsėde i sultana laimės po 150000€ serverio valiutos. Tuo metu aš nuvariau i EVERESTO KALNĄ ir pamačiau juos važiuojančius, tuo metu aš įsėdau g pas juos ir Jack_Mister ir pradėjo rašyti nesamonės kad, jie apvirto ir t.t. Tada sakau nu nesvarbu pagaudysiu toliau, tuo metu vėl paskelbė tokį pati eventą ir aš vėl juos pradėjau gaudyti, ji pagaves bandžiau sėsti g neleido buvo užrakines Tr.priemone. Tada pradėjo rašyti tipo tu vienas gaudai, nėra gaudančiu, jie nespėjo vytis, po puse minutes atvažiavo daugiau žaidėju ir jus pradėjo vėl mazintis kad, neduotu prizo ir dar išvadino ,,Durneliu''. Turetų šitie asmenys būti nubausti už apgaulės, aš neverkiu dėl ti pinigu, bet jei isėdo i mašina nereikia išvengti žaidėjus, dėl pinigų. Dar paskutinėjė nuotraukoje matysies kai rašo STOP, nes ,,Vėl buvo isėde i mašina ir nedave prizo'' Kaip jie išlipo vėl skelbė eventą. Poto pradėjo rašyti kad eventas perkeliamas i rytoju. Sėkmės.
4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): Šiandien 2020-11-17  00:21 iki 00:40 tuo tarpu.
5. Įrodymai (būtina):    https://imgur.com/a/l2K1S58

@Rokas @Mantas

Redaguota Tautvidas_Krisci

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 val prieš, Tautvidas_Krisci rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Tautvidas_Krisci
2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  Jeffrey_Lewin, Esu_Luzdianskas.
3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę):  Šita naktį šitie du asmenys padarė eventą, pirmi 2 įsėde i sultana laimės po 150000€ serverio valiutos. Tuo metu aš nuvariau i EVERESTO KALNĄ ir pamačiau juos važiuojančius, tuo metu aš įsėdau g pas juos ir Jack_Mister ir pradėjo rašyti nesamonės kad, jie apvirto ir t.t. Tada sakau nu nesvarbu pagaudysiu toliau, tuo metu vėl paskelbė tokį pati eventą ir aš vėl juos pradėjau gaudyti, ji pagaves bandžiau sėsti g neleido buvo užrakines Tr.priemone. Tada pradėjo rašyti tipo tu vienas gaudai, nėra gaudančiu, jie nespėjo vytis, po puse minutes atvažiavo daugiau žaidėju ir jus pradėjo vėl mazintis kad, neduotu prizo ir dar išvadino ,,Durneliu''. Turetų šitie asmenys būti nubausti už apgaulės, aš neverkiu dėl ti pinigu, bet jei isėdo i mašina nereikia išvengti žaidėjus, dėl pinigų. Dar paskutinėjė nuotraukoje matysies kai rašo STOP, nes ,,Vėl buvo isėde i mašina ir nedave prizo'' Kaip jie išlipo vėl skelbė eventą. Poto pradėjo rašyti kad eventas perkeliamas i rytoju. Sėkmės.
4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): Šiandien 2020-11-17  00:21 iki 00:40 tuo tarpu.
5. Įrodymai (būtina):    https://imgur.com/a/l2K1S58

Buvo serveryje mazai zmoniu ir gaude tik tais keli zmones jo masina buvo uzrakinta, nes buvo rasomas tekstas kad eventas perkeliamas i rytoju nemanau ar tu toliau testum eventa kai gaudo keli zmones ir jau naktis

Redaguota Esu_Luzdianskas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Esu_Luzdianskas rašė:

Buvo serveryje mazai zmoniu ir gaude tik tais keli zmones jo masina buvo uzrakinta, nes buvo rasomas tekstas kad eventas perkelas i rytoju nemanau ar tu tolius testum eventa kai gaudo keli zmones ir jau naktis

Keli žmonės? Kokie 5-6 gaudė, čia tikrai nemažai tokiame laike dar, nenoriu aiškintis čia, tegu sprendžia. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 val prieš, Tautvidas_Krisci rašė:

Keli žmonės? Kokie 5-6 gaudė, čia tikrai nemažai tokiame laike dar, nenoriu aiškintis čia, tegu sprendžia. Sėkmės.

tai butent ir yra mazai kai eventas yra daromas is 300k 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, labas, labas! Kadangi buvau vienas iš rengėjų bei tuo pačiu vairuotojas, todėl galiu drąsiai pasisakyti ir išaiškinti viską iš savo perspektyvos. 1 dalykas, teigi, kad apgaudinėjame, bet prieš tai išdalinome apie ~200.000€ ant event'ų, matai esmę apgaudinėti žaidėjus, kad jie įsėstų dėl didesnės sumos? Aš tai ne, atrodytų gan kvaila, o be to, kokia mums iš to nauda? Gerai, pereikime prie reikalo. Užsibaigiant vakarui, apie 23:30 laiku pradėjo event'ą ,,kas pirmi 2 įsės, tie laimės po 150.000€ prizą", važinėjome apie 40-50min. po visą GTA map'ą, niekas neįsėdo, matomai buvo ne daug bandančių (~10), todėl vis teikėme vilčių, kad laimėtojas atsiras, žinoma, kad tų pinigų lengvai nenorėjome atiduoti, todėl visaip bandėme išvengti Jūsų. Pagal tavo įrodymus 00:16 teigiatė, kad įsėdote į tr.priemonę, bet buvo taip, kad mano tr.priemonė krito nuo everesto ir apvirto, tokiu atvėju įsėdote iškart visi 3 (kai buvo dvi laisvos vietos, kodėl išlipau tiek aš, tiek Esu_Luzdianskas? turbūt tam, kad nesprogtų tr.priemonė ir galėtume tęsti event'ą, ar nemąstai? Todėl iškart parašiau tiek aš, tiek Luzdianskas, kad nesiskaito kitų atžvilgiu ir apskritai, tik apvirtęs tai parašiau ir abu išlipome, žinoma, kad Jūs buvote nepatenkinti, reiškėte pretenzijas. Gal būčiau piktas ir aš, bet supraskite ir iš mūsų pusės, o dar kalba eina apie 300.000€ bendrą prizą, sėdote vienas per kitą, neaišku, kuris įsėdo pirmas ir t.t., žodžiu, manau ties šitu dalyku aišku. Kitas dalykas, teigi, kad buvo atsiradę laimėtojai, nes parašė į /s ,,stop", nežinai kodėl parašė, todėl ir nerašyk random reason prie šitos "apgaulės". Parašė ,,stop" todėl, nes aiškiai į chat rašiau, kad darau restartą, todėl laikinai event'as stabdotas, kodėl restartą? Nes nerodė objektų, kelių ir etc., taip negalėjau daryti event'o bei tuo labiau vairuoti tr.priemonės. Čia tikriausiai irgi jau aišku, tai pereikime gi prie pagrindinės dalies, pabaigos... Važiavau, važiavau (bendrai jau virš 1h), apsitarėme su draugu, kad event'o daryti mums neapsimoka jau, nes buvo po vidurnakčio, buvo mažai bandančių bei apskritai sunkiai sekėsi įsėsti, nes važinėju po visą GTA map, o bandančių apie 5 tik, o ir patys pavargome gal, virš 1h daryt event nėra taip lengva. Todėl aš sustojau viduryje kelio arti Las Venturas teritorijos ir tu privažiavai, aiškiai matei, kad tiesiog stoviu vietoje, todėl tu tik išlipai iš savo Nrg-500 aš tau parašiau, kad luktelk, nesiskaito, tuojaus praneš per /s mano draugas (nes tuo metu jis buvo off, t.y crashino). Paaiškinau tau asmeniškai viską kodėl stabdome event'ą, o tu užsispyręs sakei, kad mes apgavikai ir t.t., gan apmaudu kai žaidėjams duodi, suteiki įdomumo, šiek tiek įvairovės, o dar ir už gauna pinigų, bet lieka nepatenki ir mus vadina vagiais... Tik prisijungęs draugas aiškiai parašė priežastį kodėl event nukeliamas iki rytojaus, nors ir daryti nesinori tokiems žmonėms... Ai, dar tu net neįsėdai pas mane, tik privažiavai, išdėsčiau tau kodėl stabdome event, o tu skaitai čia apgavimu ir kt. Tikriausiai siūlai per visą naktį važinėt ir lakstyti nuo kelių žmonių vien tam, kad jie negalvotų, kad mes apgavikai. Tikiuosi supratote iš mūsų perspektyvos ir laukiame sprendimo, pasikartosiu, kad gan apmaudu, kai darai gerą, o atlyginimo gauni va taip. Peace! ✌️

truputėlis iš mano perspektyvos čia, kaip ir sakiau, visada recordinau, bet pamiršau, kad nenucrackinęs bandicamo, todėl nėra pilnos medžiagos, o tik random 10min važiavimo, gaila...

Redaguota Jeffrey_Lewin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.