Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Išreikškite savo nuomonę apie mane.

Rokas_Xeon

Rekomenduojamas pranešimas

Labas vakaras „GreenSide“ serverio žaidėjai. Kadangi serveryje žaidžiu jau gan ilgą laiką, nusprendžiau „parizikuoti“ ir išklausyti Jūsų nuomonės apie mane, kaip serverio žaidėją (komentuoti galite iškart po šio pranešimo). Serveryje esu daug kam padėjęs, daug ką nuskriaudęs. Nuomonę išrašykite atvirai, be jokių išvedžiojimų. Sakykite, kur pasitaisyti, kur patobulėti. Įtariu, jog po šio post'o sulauksiu begalės „Hate'o“, tačiau aš jums atleisiu, nes kvailas yra tas, kuris bando įskaudinti, bet šimtą kartų kvailesnis yra tas, kuris nemoka atleisti. Ačiū ir gero vakaro.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Be jokio melo.Iš pat pradžiu pasirodei normalus vaikinukas, bet dabar serveryję man tai neikiek nepatinki, kažin toks kaip pasikėles ne pasikėles nežinau kaip apibudinti :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Maja bratka, Kaip sakant zat za bratom. Mldc esi, tikrai matau, kad bandai kažko pasiekti šitam gs, bet patariu nešvaistyti laiko  šitam tragediškui serveriui( mano nuomone). O šeip kiek pažystu tave ir iš kitu girdejas, esi fainas byčas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pykomės, ar nesipykom, dirbom kartu medikuose, man geriausia patirtis ten buvo tarp šaunių žmonių tokių kaip tavęs, Dereko, Get_Paid'o, Juciaus ir kitų. Esi ir būsi nepamirštamas draugelis!

Redaguota Vincenzo_Ferrari

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.