Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[V4] GreenSide.lt - Kitoks prisistatymas.

Gruzinas_Sampo

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki mano naujas darbas šis darbas yra išviso kitoks kadangi beveik kekvienas kadras buvo darytas pagal Mafijos_Teva visos šio filmuku idėjos buvo pono Roka fantazija čia tik mano montavimas taigi nežinau kaip gavosi pačiam Rokui patiko šis darbas geras pagal mane nėra jis toks geras, bet čia tik mano nuomonė vertinam :)


žiurim 1080p HD


 



 


NORĖČIAU KAD VISI RAŠYTU KĄ GALVOJA IŠTIKRUJU !!!!!!!!


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano nuomone viskas sudėta idealiai, režisūra taip pat puiki, muzika taip pat priderinta. Galėčiau palinkėti didžiausios sėkmės, tobulėjimo kylant karjeros laiptais, taip pat norėčiau ir pats padalyvauti kada filmavimuose jaigu būtų galima :)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Mano nuomone viskas sudėta idealiai, režisūra taip pat puiki, muzika taip pat priderinta. Galėčiau palinkėti didžiausios sėkmės, tobulėjimo kylant karjeros laiptais, taip pat norėčiau ir pats padalyvauti kada filmavimuose jaigu būtų galima :)

 

Sveikas ačiū manau tikrai sudėta tikrai nebloga neaideliai pagal mane belekiek klaidų nežinau pasistengsiu kitą video padaryti daug geresni bet ačiū už nuomonė :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žiaurei geras video, man tai patiko, gan trumaps ir paprastas kas yra šaunu.

P.S Galėtum gal numest 140 ID skin modą?  

Skin_140.png

Skin ID: 140
Skin Model Name: hfybe
Skin Name/Type: Beach Visitor
Singleplayer Location: Beaches of SA
Gender: Female

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Žiaurei geras video, man tai patiko, gan trumaps ir paprastas kas yra šaunu.

P.S Galėtum gal numest 140 ID skin modą?  

Skin_140.png

Skin ID: 140

Skin Model Name: hfybe

Skin Name/Type: Beach Visitor

Singleplayer Location: Beaches of SA

Gender: Female

 

Sveikas ačiū dėl modifikacijos nežinau kadangi siunčiaus visa Hd skin pack nežinau pabandysiu paeiškoti ir jeigu ką atsiusiu tau į PM :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patobulėjai, Gruzinai sakyčiau. :) Šaunuolis, tikrai labai geras darbas. Nepalyginsi su tavo senais darbais. Tik man nepatiko paskutinė scena, kai atvažiavo policininkas, o nusikaltėlis net nesuregavo. Galėjai padaryti, kad nusikaltėlis pradėtu bėgti, o policija jį gaudytu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patobulėjai, Gruzinai sakyčiau. :) Šaunuolis, tikrai labai geras darbas. Nepalyginsi su tavo senais darbais. Tik man nepatiko paskutinė scena, kai atvažiavo policininkas, o nusikaltėlis net nesuregavo. Galėjai padaryti, kad nusikaltėlis pradėtu bėgti, o policija jį gaudytu. 

Sveikas ačiū iškarto už nuomonė tas paskutinis kadras buvo filmuotas ant greito kadangi visą laiką kaip jį filmavom atvažiuodavo Eimantas_Sanchez ir mums trugde specaeliai taigi norėjom kuo greičiau jį nufilmuoti ir viskas... kiti bus dau geresni video :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražu. Manau tavo video reikia platinti kur tik galima ir žaidėju skaičius akimirksniu padidės mano manymu. Spaudžiu Like

Ačiū :D bet nemanau vat Katkaus video tai reikia platinti jis padarė savo ta video manau iškarto kas užsinorėjo ateiti pažaistį į šį serveri taigi laukiaum naujų Katkaus darbu :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apėmė jausmas lyg žiūrėčiau kokios nuostabios muzikos, nuostabų muzikos klipą, kaip visada, trumpai, gražiai ir aiškiai, tiesiog nėra ką daugiau pridurti, respect'as ir spaudžiu dešinę, taip pat ir žalią!

 

 

P.S davai kitą kart kai kursi ką nors dar, paimk ir mane į kadrą! :(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.