Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Ieškau widscreen fixo.

Malacy_Edwa

Rekomenduojamas pranešimas

Dešinėje matosi kaip skaičiukai ir data/laikas užlipa ant pinigų. Be widscreeno žaisti nelabai pavyksta, nes didelis monitorius ir atrodo, kad viskas lipa per ekraną, tai gal kas žinote kaip sutaisyti, kad viskas atsistotų į savo vietas, be widscreeno ištrynimo?

4ce6798b8213a24fddd0458d3b8118fb368.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Šią dieną 2021-01-07 į 22:05, Joris_Ping rašė:

Sveikas, neesu šimtu procentų įsitikinęs, kad padės tačiau pabandyk įsirašyti šį failiuką https://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/126438-gta-sa-widescreen-fix/

nepadės, čia pats cleo skriptas turi būti toks manau.
@Malacy_Edwa žinok čia pačio widescreeno problema, nes huda sumašina, nežinau gal kažka ir būtu įmanoma rasti, bet labai abejoju, čia gal profesionalių reiktu klausti modifikaciju ieškotoju, bet tik ant defaulto normalus skaičiai, arba bandyk ištrint ta widescreen fixa, ir per pačios gta sa settingus in game ijungti widescreen bet asmeniškai šlykštokas ten.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas. Žinau jog įmanomas dalykas yra redagavimas pačio hud'o gal išeitu kažkaip pasidaryti ir paeditinus hudą susitaisyti. Bet tarkim, kaip aš jeigu tekdavo naudoti widescreen fix'ą naudodavau tam gta v hud ir kuo puikiausiai jisai tikdavo, gali ir pats naudoti bet nežinia ar tau patiks.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Šią dieną 2021-01-07 į 22:05, Joris_Ping rašė:

Sveikas, neesu šimtu procentų įsitikinęs, kad padės tačiau pabandyk įsirašyti šį failiuką https://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/126438-gta-sa-widescreen-fix/

Jei neklystu, tai čia tas pats ir yra. Jei į temą tai pats irgi naudoju, šitą fix'ą, kad labai nerėžtų akies, aš pasidaręs tuščią fist.png, tai kai nelaikai jokių ginklų tai nelipa ir tas hudas ant datos

Naujam update man rodos kitoks datos išdėstymas bus, gal geriau atrodys

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.