Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Danielius_Yoko[ATNAUJINTA 11-16]

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Danielius_Yoko
• Jūsų tikrasis vardas: Danielius.
• Jūsų amžius: 19.
• Iš kokio miesto esate?: Rietavas. (Šiuo metu studijuoju Klaipėdoje).
• Kokie jūsų charakterio bruožai?: Tvirtas, užsispyręs, draugiškas, padedantis, siekiantis savo tikslų, kartais griežtas, bendraujantis, nebijantis kritikos, supratingas, patikimas, moku gerai išklausyti ir patarti, drąsus.
• Laisvalaikio hobis(-iai): Kyokushin Karate, bėgiojimas, gym'as, apskritai sportas, SA-MP'as, laisvalaikis su pana ir panašiai.
• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Šunį (Meškis), BMW E46 320D FL.
• Kada pradėjote žaisti SA-MP?: Senai, tiksliai nepamenu prieš 6 metus gal.
• Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Draugai, kiti projektai, internetas.
• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Norintys susipažinti artimiau susitikti ir panašiai:  FB: Danielius Berenis | SNAP: danis7369 | IG: donciuks73. Sėkmės visiems.
• Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/5RODG8p

[NAUJOS NUOTRAUKOS]: https://imgur.com/a/Uv21T6V

Redaguota Danielius_Yoko
ATNAUJINTA!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 val prieš, Santo_Baronne rašė:

Zdaruov telsiski, kon besaka?

Priviet družokas, nevisai telšē, tik telšių apskritis, jei tiksliau tai Rietavas.

7 val prieš, Marcus_Davidson rašė:

Sveikas Danieliau, malonu susipažinti. Gero žaidimo! 🤑

Sveikas Marcus'ai, ir man malonu su tavimi susipažinti. Sėkmės žaidime ir gyvenime!

8 val prieš, Danny_Bullet rašė:

Karatistas uz opel vairo, smagu turi tokiu zmoniu serveryje, sekmes

Nu jo, neblogas derinukas :D... Ačiū už gražius žodžius Danny, malonu susipažinti.

12 val prieš, Vincenzo_Ferrari rašė:

Sveikas, malonu kolega. Linkiu sėkmės serveryje bei gyvenime!

Sveikas kolega, man taip pat malonu susipažinti su tavimi. Ačiūū, sėkmės ir tau. 

16 val prieš, Joris_Ping rašė:

Sveikas kolega, išties labai malonu susipažinti, sekmės žaidime bei gyvenime!

Sveikas Jori, man taip pat, smagu turėti tokį bendradarbį kaip tu, sėkmės tau žaidime bei gyvenime! 

16 val prieš, Green_White rašė:

Sveikas, malonu susipažinti.

Sveikas White'ai, man taip pat!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
44 min prieš, Jacques_Vandam rašė:

sv kietas esi nemusk tik pls

@Jacques_Vandam Sv, dzenkuju brat, kur as tave seniuka musciau baik tu...

53 min prieš, Mantas_Exotic rašė:

Sveikas, malonu susipažinti su kolega. Nesitikėjau tiek atrasti daug nuotraukų patalpintų. Labiausiai patiko, jog augintis yra tavo automobilis. <juokiuosi>

@Mantas_Exotic Sveikutis kolegaaa, man taip pat. Jo nepagailėjau fotkeliu. Tai faktas, maitinu, prausiu, prižiūriu, myliu kaip nebus augintis :DDD...

Šią dieną 2021-01-20 į 15:19, Jeff_Roman rašė:

Sveikas atvykęs senelyzai, reiks pagalbos kreipkis pas @Jeff_Roman :) 

@Jeff_Roman Sveikutis seniukaii, būtinai jei reikės kreipsiuosi, tu taip pat jei ką numesk zvanoką ;). 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Šią dieną 2021-01-27 į 23:56, Dovydas_Skaud rašė:

Va tep tatas da vėns žemaitėjs akmeniels serv būs. Malonu susipažint sėkmės žaidime.

Sveikutis, vo tep vo tep. Man taip pat malonu Dovydai, sėkmės tau žaidime bei realiame gyvenime. 

Šią dieną 2021-01-28 į 18:17, Lunis_Winston rašė:

zdarof, malonu susipažint, gal teks kada susidurt ts ar žaidime.

Zdarova Luni, man taip pat malonu susipažint, būtinai pabendrausim prie progos. Susipiešim.

Šią dieną 2021-01-28 į 19:04, Mickey_Bans rašė:

rimtas bahuras atiduodu pagarba.👊

Ačiū Mickey, vertinu! 👊 Sėkmės tau žaidime, bei realiame gyvenime draugas!

22 val prieš, Kevin_Salvatore rašė:

Sveikas, malonu tave čia matyti, linkiu siekti aukštumų žaidime ir be abejo gyvenime.

Sveikas, Kevi, malonu susipažinti su tavimi, ačiū už palinkėjimus. Tau linkio to paties. Sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
25 min prieš, Malacy_Edwa rašė:

Svex, kiek laiko lankai karate, kox klubas ir kas treneris?

Sveikutis, karate pas mane mieste atsirado prieš nepilnai 2 metus, pas mane mieste net sporto klubo normalaus nėra, turiu važiuoti kitur arba per fizinio aktyvumo pamokas šhulėje yra galimybė nueiti į sale, bet va netaip ir senai atsirado karatė klubas pas mane mieste, tai kaip tik atsirado tada ir pradėjau lankyti, tai taip įšeiną, kad jau 2 metai, stipriai patobulėjau ir kovoju itin gerai. Kadangi karantinas diržą apsigint ar varžybose sudalyvauti gaunasi sunkokai, bet va sekmadienį apsigyniau mėlyną diržą. Ir ruošiuosi varžyboms kurios bus po karantino, daug stiprių sparingų, kombinacijos, grūdinimas ir panašiai. Klubas taip pat nesenai atsiradęs "Karate Mokykla Hokaidas". Treneris labai geras, Šarūnas Sokolovas, jeigu pažysti jo brolį Juras Sokolovas daugkartinis lietuvos ir europos čempionas, tai turėtum ir jį žinoti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 val prieš, Danielius_Yoko rašė:

Sveikutis, karate pas mane mieste atsirado prieš nepilnai 2 metus, pas mane mieste net sporto klubo normalaus nėra, turiu važiuoti kitur arba per fizinio aktyvumo pamokas šhulėje yra galimybė nueiti į sale, bet va netaip ir senai atsirado karatė klubas pas mane mieste, tai kaip tik atsirado tada ir pradėjau lankyti, tai taip įšeiną, kad jau 2 metai, stipriai patobulėjau ir kovoju itin gerai. Kadangi karantinas diržą apsigint ar varžybose sudalyvauti gaunasi sunkokai, bet va sekmadienį apsigyniau mėlyną diržą. Ir ruošiuosi varžyboms kurios bus po karantino, daug stiprių sparingų, kombinacijos, grūdinimas ir panašiai. Klubas taip pat nesenai atsiradęs "Karate Mokykla Hokaidas". Treneris labai geras, Šarūnas Sokolovas, jeigu pažysti jo brolį Juras Sokolovas daugkartinis lietuvos ir europos čempionas, tai turėtum ir jį žinoti.

Jooo, pats sportuoju jau 11 metų, atstovauju ,,Shodan" klubą, daugkartinis lietuvos čempionas, 2x europos čempionas, 3 metus nepasisekė, bet jo, greit juodą laikysiuos ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 val prieš, Malacy_Edwa rašė:

Jooo, pats sportuoju jau 11 metų, atstovauju ,,Shodan" klubą, daugkartinis lietuvos čempionas, 2x europos čempionas, 3 metus nepasisekė, bet jo, greit juodą laikysiuos ;)

Jo žinau "Shodan" klubą, labai geras klubas, su labai gerais kovotojais, mačiau, kad laimi daug varžybų "Shodan" klubas. Kur laikysi juoda? Girdėjau daug kad Japonijoje laikosi. Beje būtų smagu pasisparinguoti susitikus, gal būt susitiksim vasaros stovykloje. Sėkmės laikant juodą!

Jei kažko daugiau reikės rašyk į A.Ž. , arba pats jei ką norėsiu sužinoti ar paklausti parašysiu A.Ž.

Redaguota Danielius_Yoko

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš pradžių teko pamanyti jog tai boksas kur smūgiavai su rankomis :D, nes manau jog tai yra labai panašų tik kad pas jūsų yra dadėdamos kojų kovos stilius, pats ilgą laiką lankau paprastą boksą pačiuose Telšiuose, ir daug kur gali suklysti, ir ką nors sumaišyti su kitą kovos stiliaus treniruotė :D, kokį kartą gal užvesime kalbą šiuo dalykų :), be to sveikas atvykęs į GreenSide

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 min prieš, Mantiel_Armani rašė:

Iš pradžių teko pamanyti jog tai boksas kur smūgiavai su rankomis :D, nes manau jog tai yra labai panašų tik kad pas jūsų yra dadėdamos kojų kovos stilius, pats ilgą laiką lankau paprastą boksą pačiuose Telšiuose, ir daug kur gali suklysti, ir ką nors sumaišyti su kitą kovos stiliaus treniruotė :D, kokį kartą gal užvesime kalbą šiuo dalykų :), be to sveikas atvykęs į GreenSide

Sveikutis Mantieli, va čia tikrai labai geras komplimentas, nemaniau kad smūgiuoju panašiai kaip bokse, kaip tik maniau, kad man trūksta kiek rankų technikos, bet kai parašei labai nudžiuginai. Tikrai taip, visa smūgių bazė ta pati kaip bokse, žingsneliai, priėjimai,  stovėsena irgi labai panašiai, tik kaip sakiai pridedama kojų techniką, alkūnės ir panašiai. Taigi tikrai normalu manau sumaišyti su kita kovos menų stiliaus treniruote, nes tiek boksas, tiek kikboksas, tiek karate, ir panašiai, visur turi tą pačia smūgių bazę daugiau ar mažiau panašią. Tik Kyokushin Karate, mes varžybose į galvą nesmūgiuojam rankomis tik iš kojų arba kelėnų į galvą, bet ne varžyboms o gynybai ir panašiai, mokomės smūgiuoti į galvą, arba stiprus sparingai kikbokso taisyklėmis. Taip pat esu ir laisvasias imtynes lankęs, ir manau tikrai rastume bendrą kalba šia tema, būtų labai šaunu pasidalinti patirtimi ir savo požiūriu į kovos menus. Iki greito draugas, prie progos būtinai susibėgsime.

Redaguota Danielius_Yoko

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Danielius_Yoko rašė:

Sveiktuis Mantieli, va čia tikrai labai geras komplimentas, nemaniau kad smūgiuoju panašiai kaip bokse, kaip tik maniau, kad man trūksta kiek rankų technikos, bet kai parašei labai nudžiuginai. Tikrai taip, visa smūgių bazė ta pati kaip bokse, žingsneliai, priėjimai,  stovėsena irgi labai panašiai, tik kaip sakiai pridedama kojų techniką, alkūnės ir panašiai. Taigi tikrai normalu manau sumaišyti su kita kovos menų stiliaus treniruote, nes tiek boksas, tiek kikboksas, tiek karate, ir panašiai, visur turi tą pačia smūgių bazę daugiau ar mažiau panašią. Tik Kyokushin Karate, mes varžybose į galvą nesmūgiuojam rankomis tik iš kojų arba kelėnų į galvą, bet ne varžyboms o gynybai ir panašiai, mokomės smūgiuoti į galvą, arba stiprus sparingai kikbokso taisyklėmis. Taip pat esu ir laisvasias imtynes lankęs, ir manau tikrai rastume bendrą kalba šia tema, būtų labai šaunu pasidalinti patirtimi ir savo požiūriu į kovos menus. Iki greito draugas, prie progos būtinai susibėgsime.

Dabar vėl pažiūrėjau tavo judėjimą su smūgiavimų rankomis, ir kojų taktika vadinama, tai pagal mane ištikruju atrodo labai liux, tiesa sakant jei būtu varžybos boksas vs kickbox, tikrai atsisakyčiau kovoti :D, man labiausiai patiko kojų smūgis, žinoma ne tiek daug aš nusimanau apie kickbox/karate, bet tikrai gražiai atrodo kojos smūgis pridedamas tiesinis smūgis, arba šoninis, nes manau tai tikrai derasi, smūgis iš kojos su pilnų ištiesimu, ir priekinis smūgis į kaktą vadinamasis :D, reiks tave pasigauti serveryje, tikrai norėčiau pakalbėti apie tai :).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.