Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Express News ' #1

Tony_Express

Rekomenduojamas pranešimas

1IBvMHL.png

Naujas GreenSide, naujos naujienos

Turinys:
1. Projekto gimtadienis.
2. Autobuso vairuotojas.
3. Žuvininkystės įmonės ir interviu su žveju.

 

Štai ir dar vieneri metai GreenSide projektui

 

Sausio 24 diena buvo pažymėta tuo, kad atėjo serveryje metus laukta diena - vieno populiariausio serverio Lietuvoje, gimtadienis. Siunčiame sveikinimus visiems žaidėjams serverio gimtadieniu progą, o ypač serverio Pagr. Administracijai už puikiai atlikta darbą ir jog neapleidžia projekto. Taipogi sveikiname ir visus tuos, kurie kantriai sulaukė ir ypatingos dovanos - serverio atnaujinimo. Tikimės jog šie einantys metai Jums bus sėkmingi žaidime. 

Taip pat gimtadienio dieną įvyko ir serverio dalybos, kurių metu pusę prisijungusių žaidėjų, gavo 300 kreditų, 2 auksinės tiuningavimo dėžes bei 2 aprangos dėžes. LvwV9qC.png

Serverio gimtadienio proga, projekto pagrindinė administracija įteikė dar viena ypatinga dovana. Buvo sukurti specialios komplektacijos rinkiniai „Birthday Edition“, šioms viršuje matomoms transporto priemonėmis. Tokių komplektacijų rinkinių tikimybė gauti iš tiuningavimo dežių buvo tik 1 %! Visi šių naujų stilingų transporto priemonių savininkai matomi nuotraukoje. - Mafijos_Senelio gautas „Greenwood“ buvo parduotas žaidėjui Denis_Xander - 

w32zPda.png

Atnaujintas taksistų darbas gavo naują transportą „Autobusą“, vienam iš darbuotojų tai lyg kitas darbas....

m0BaU9K.png


Interviu su @Mantas_Exotic:

Aš: Laba diena.
Atsako: Labas.
Aš: Kaip sekasi?
Atsako: Gerai, tik ką baigiau maršrutą autobusu.
Aš: Kokia Jūsų nuomonė apie naują taksi darbo sistemą?
Atsako: Dalinai nustebino naujos sistemos, bet mano nuomone galėjo nebūti maisto išvežimų nes kažkaip nedera,
Aš: O kaip idėja su autobusais?
Atsako: Ideja puiki, bet irgi nedera kažkaip su Taksi darbu. Čia kaip antras darbas bei maršrutų atlyginimai
nelabai sustygiuoti. Tačiau viską apibendrinus tikrai fainas dalykas, pasivažinėti per stoteles, pavežioti
tikrus žaidėjus, aišku retas įsėdantis.
Aš: Važinėjant maršrutu kiek esate vežęs žaidėjų?
Atsako: Kiekvieną dieną skirtingai. Kolkas šią dieną vežiau tik vieną, o užvakar apie 5.
Aš: Ar pasidalinsite su mumis kokį atlyginimą gaunate baigęs maršrutą?
Atsako: Maršrutų atlyginimai skirtingi. Nuo 300eur iki 1200.
Aš: Supratau, gal turite kokių patarimų būsimies ar net esantiems autobuso vairuotojams?
Atsako: Patarimų esantiems neturiu, kadangi problemų nėra su šia sistema. Būsimiems - stengtis gražiai laukti
stotelėje kai yra kitas kolega toje pačioje stotelėje.
Aš: Gerai, ačiū už Jūsų laiką man bei sėkmės darbuose.
Atsako: Ačiū tau. Iki.

w32zPda.png

Neseniai pasibaigęs žvejybos įmonių aukcionas, keturis žmones padarė tikrai laimingais.

phnHQim.png

Žuvininkystės įmonių savininkų statymai aukcione: 
Bone County“  - Kimba_Marcius pastatęs 7.700.005€
Fort Carson“  - Greg_Solberg pastatęs 10 300 000€
Blueberry“ - Lukazzs_Lukazzs pastatęs 6 500 000€
Dillimore“ - Liam_Vasquez pastatęs 5 700 000€

Kiekvienas žuvininkystės įmonės savininkas stengiasi pritraukti kuo daugiau žmonių žvejoti pas juos, paspaudus ant žuvininkystės vietos pavadinimo nukeliausite į jų sukurtą temą kur parašyta kiek galite gauti atlyginimo iš žvejojimo pas tam tikrą įmonės savininką. Ką norėčiau pridurti, jog pradžioje kol nepasikėletė didesnio lygio žvejybo didelio atlygio negausite, tad siuliau rinktis žvejybą nepagal duodama atlygi, o pagal kiek žuvų reikia pagauti per kartą, taip sutaupysite daugiau laiko rinkdami „Žvejo XP“, o pelno pasidarysite daugiau būdamas didesnio lygio.

w32zPda.png

Galimai daugiausiai „Žvejo XP“ turintis žaidėjas šiuo metu!

Interviu su žveju @Matas_Halaks

Aš: Sveiki.
Atsako: Labas.
Aš: Kaip jums ši žvejybos sistema?
Atsako: Labai įdomi ir ateityje pasikėlus lygi bus labai pelninga.
Aš: Ar dažnai žvejojate nes žinau, jog taip pat dirbate ir pareigūnu?
Atsako: Per dieną žvejoju maždaug apie 4-5 valandas, spėju ir pradirbt reikiama kiekį ir pažvejoti,
kadangi serveryje esu gan aktyvus.
Aš: Tikrai nemažai laiko praleidžiate žvejodamas, kiek „Žvejo XP“ jau turite sukaupęs?
Atsako: Turiu jau apie 700 „žvejo XP“
Aš: Ko tikitės žvejodamas?
Atsako: Būtu neblogai užsidirbti daugiau pinigų, tačiau užtruks laiko kol pasikelsiu aukštesnį lygį.
Aš: Ar turite kokių patarimų žvejiems?
Atsako: Norėčiau visiems žvejiems patarti žvejoti „Dillimore“ žvejybvietėje.
Ir rekomenduoju savo meškerės netobulinti, o už žvejo XP tobulinti savo žvejybos licenziją.
Aš: Kodėl daryti būtent šitaip?
Atsako: Nes nelabai jaučiasi meškerės patobulinimai, o su geresne licenziją ateina ir geresnis atlyginimas.
Aš: Gerai, ačiū už Jūsų laiką bei sėkmės žvejojant!
Atsako: Ačiū už klausimus ir sėkmės Jums!

w32zPda.png

Kito numerio turinyje bus aptariamas kortų žaidimas „BlackJack“

TjaAsU5.png

 

 

Jūsų užsakyta reklama:
1.
Nėra
2. Nėra
3. Nėra

 

Gfx ir skirtukas darytas(grafikos paslaugos) - @Mantas_Adomaitis
Nuotraukos redaguotos - @Everett_Sanchez

 

Redaguota Tony_Express

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Trumpas ir fainas laikraštis. Galbūt pastebėjimas, kad interviu labai trumpi ir reikėtų truputį pratęsti, kadangi atrodo, kad nepabaigtas interviu, vidury pokalbio nutrūksta. Man patiko bei buvo naudinga informacija su žvejyba, ką labiau verta nusipirkti. Šaunuolis, sėkmės toliau tau! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

@Tony_ExpressNu labai gražiai ir įdomiai čia susiskaitė, po atnaujinimo vien tik dirbau ir nespėjau dar pažvejoti, bet va paskaitęs straipsnį, daug sužinojau ir galiu pasidaryti savo išvadas. Su kolegos mintimis apie taksistų darbą tikrai kai kur pritariu. Laukiam straipsnio apie blak jacką, ačiū, kad nepatingi aprašyti viską Tony.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.