Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

TOP 2 NRG PARDUODAMAS + DAUGIAU

Florencijos_Zvejys

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Apačia
Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys):Apačia
Norima kaina už transportą: Apačia
Parduodamo transporto nuotraukas:Apačia
Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti):Apačia
sweiki, aš esu florencijos_zvejis ir čia yra mano žvejybos reikmenų parduotuvė, visos kainos yra derinamos o jei derint nenorit tai nerasykit kad kainos yra kosmosas, laukiu pasiulymu del keikuriu transportu nes yra per sunku nustatyti kaina.


pirmas varijantas: orėntacinė 10m
Greitasis motociklas NRG-500, sėdi pakolkas top2 vietoje pagal rida, puikus aparatas begiot nuo pd ir atrodo kaip arbuzas. kamoflezas zvejybos parkinguose kadangi paslepus gerai nereikes uz parkinga moketi ;)
c1IO1Ob.pngf7j7uBw.png

antras varijantas: PARDUOTA
Sportinis motociklas, kamoflezas prie smelio ir zoles padaro gera parkinga prie zvejybos. sita radom priparkuota prie siuksliadezes tai pavogem ir dabar stumdome cia.
oYXqEZ9.png
PcYH06g.png
trecias varijantas: 20k
si savanna buvo atimta is kitokios pakraipos sutenerio, atkalta buvo bloguoju, bet esme nera tokia, esme kad geras automobilis gali daryti 360 su gerais vairavimo igudziais.
3M8HGHW.png
IqT9gJB.png
ketvirtas varijantas: PARDUOTA

og automobilis, buvo konfiskuotas policijos is rusu mafijos 2017 metais kai ivyko zymus susisaudymas tarp rusu ir gruzinu gaujos. perpirktas per aukcijonus kurie vyko baltarusijoje, parėjo su 24 blokais cigaretu isiutu interjere.
GV5032k.png
X2lvgFw.png

penktas varijantas: 150k
vienas is automobiliu kuris buvo grubiai perimtas gale pozeminiu lenktyniu tarp drag klubu, spaudzia 240kmh su garantija kad aplenks visus miesteliu pareigunus.
h1XSiUM.png
FWVHUa5.png
sestas varijantas: PARDUOTA
nu va sitas, ce tai istorija, automobilis buvo pirktas is vieno miesteliu pirikupu kuris mane kad sis transportas yra nieko vertas, istestuosim jo nuomuone.
sWNmgs8.png
lBmhHsg.png

Redaguota Florencijos_Zvejys
nuolaidos + pardavimai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.