Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

"Užpildyk ir laimėk #6" Infernus

Trae_Young

Rekomenduojamas pranešimas

GIF by GIPHY Studios Originals

Sveiki, jums norėčiau padovanoti 229id žalia infernus automobilį pavasario proga. Norėčiau kiekvienam iš jūsų padėkoti kad dalyvaujate mano "Užpildyk ir laimėk" kronikose kurios mano nuomone tikrai susilaukė teigiamų atsiliepimų. Konkurso principas parastas jums reikia užpildyti anketą apačioje, anketos atsakymai neįtakos jūsų šanso laimėti. Laimėtojas bus renkamas "Sėkmės rato" principu Pirmadienį (03-08).

5f2e219d3f69fc7a1e35b12b3a450a21247.png

127577065a5bc82ca28d427499922099643.png

Anketa:

Jūsų Vardas_Pavardė:

Koks metų laikas jums labiausiai patinka, Kodėl ?:

Naujasis transporto savininkas @Nerioske_Gamer (https://imgur.com/a/jt3MRKs) Susisiek su manimi žaidime per 24h.

Norėčiau padėkoti kad tikrai labai aktyvai dalyvaujate mano konkursuose, nenusiminkite jeigu nelaimėjote dar manau tikrai turėsite galimybę kažką laimėti. 

 

Redaguota Trae_Young
Išrinktas laimėtojas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa:

Jūsų Vardas_Pavardė: Furistas_Tomce

Koks metų laikas jums labiausiai patinka, Kodėl ?: Pavasaris, kadangi gamta pradeda žydėti, žaliuoti ir klimatas kardinaliai keičiasi. Pasidaro iškart smagiau gyvent :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė:Doom_Boom

Koks metų laikas jums labiausiai patinka, Kodėl ?:Vasara, nes nereik eiti į mokykla ir galima gerai praleisti laiką :).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Bulkos_Trantalas

Koks metų laikas jums labiausiai patinka, Kodėl ?: Vasara, nes būna ilgos atostogos pailsėt nuo mokslų, karščiausias metų laikas, dažnai gali susitikti su draugais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Joe_Kim

Koks metų laikas jums labiausiai patinka, Kodėl ?: Vasara, nes mano gimtadienis ir atostogos :D 

 

p.s mano infernusas tai norėčiau atgauti:D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.