Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apgavo Kle_Bonas

Monte_Negro

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomas_Benz
2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  Kle_Bonas
3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę):  Visu pirmą, prašiau pagalbos tavęs Rokai, bet pasakei ieškotis draugų ar pažystamų persikelti savo turtą į mano susigrąžintą accounta Narco_Cartel, bei buvai minėjęs kad galėsi padėti viską persimesti. Dabar paprašius, jau sakai kad labai užsieme mes, ir ieškokis pats. Vat ir suradau... Visas savo mašinas iš garažo ir visas savo aprangas (/persirengti) perdaviau Kle_Bonas, kuris pasake kad viska permes man į mano paskyra Narco_Cartel. Manau suprasi mane, ir grąžinsi viską ką praradau.
4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas):  2021-04-05 apie 23h
5. Įrodymai (būtina): Nuotraukų nesu pasidarės, kadangi neleidžia darytis su F8 😕

Redaguota Monte_Negro

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu nebuvai apgautas, tu pats man viska atidavei is mano seno accounto Tomas_Benz kuri is manes buvai gaves pazaisti nes labai norejei : 2021/01/24. Mano kurto accounto gmail [email protected] Dziaukis kad susigrazinti negaliu nes si accounta kure mano buvusi drauge.

Redaguota Kle_Bonas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu kad per logus viskas puikiai matytusi. Visiškai viska perdaviau tau, kad paduotum man į Narco_Cartel paskyra. Visas sukauptas turtas Tomas_Benz paskyrije yra tik mano. Paprašiau tavęs pagalbos, tu mane apgavai pasisavindamas viską.

Redaguota Monte_Negro

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 min prieš, Lewis_Vazquez rašė:

Sveikas, sorry kad įsiterpsiu, bet be įrodymu sunkiai ką įrodysi. 

Manau Rokas viską gali patikrinti. 

Iš esmės šito nebutu ivyke, jeigu Rokas būtu padėjęs parsikelti viską, kaip iš pradžiu ir buvo kalbėta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.