Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

YOSHY INTERIOR | Interjero įrengimo paslaugos

Yoshy_Ami

Rekomenduojamas pranešimas

643b52e627e5adbbe73f235131e2f55a220.png

Sveiki,

Jau seniai norėjau įgyvendint šią idėją, ir pagaliau... tai padariau! Šioje temoje galėsite įsigyti interjero įrengimo paslaugų, kurias atliksiu tik aš. Esu kūrybiškas žmogus, puikiai sugebu įgyvendinti ne tik Jūsų interjero norus, tačiau ir pats galiu už Jus sugalvoti ir įgyvendinti norimą interjero idėją. Jau senai užsiimu namų įrengimais, o GreenSide serveryje spėjau jų įrengti 4-5. Man patinka ši veikla, todėl garantuoju greitą, patrauklų Jūsų akiai interjero įrengimą, pagal Jūsų pageidavimus, norus, įsakymus.

c36ba86f3d28a12ff6461838f6b6cd17612.jpg

Ką galiu pasiūlyti,

Jūsų interjerą galiu įrengti įvairiai, išpildysiu visus Jūsų norus, reikalavimus, jeigu tai tik bus įmanoma.

⊳ Jūsų interjerą galiu įrengti savo nuožiūra, jums pasirenkant spalvas ar baldus, ar išvis patikint darbą tik man;

⊳ Jūsų interjerą galiu įrengti pagal Jūsų norą. Galėsite pasirinkti norimas spalvų kombinacijas, baldus;

⊳ Galiu išpildyti kitus Jūsų pageidavimus, norus.

c36ba86f3d28a12ff6461838f6b6cd17612.jpg

Kaip viskas vyksta,

Viskas vyks labai paprastai. Jūs užpildysite žemiau esančią anketą, ten pateikdami reikalavimus, sutikdami su mano sąlygomis, bei man priėmus Jūsų užsakymą, pradėsiu jį vykdyti. Jūs patikėsite namą, t.y. perleisite jį man. Interjerą įrengsiu kelių savaičių bėgyje (tikriausiai per keletą dienų, tačiau neprižadu to). Jūsų būstą su įrengtu interjeru parduosiu jums už kainą, kurią sutarsime dar pradedant darbus. Pardavus namą, mano darbas bus baigtas.

c36ba86f3d28a12ff6461838f6b6cd17612.jpg

Interjero kainos,

Žemiau pateikiu visų interjerų įrengimų kainas.

⊳ Lūšnos/treilerio įrengimas: Įrengiant pagal savo nuožiūrą - 380,000€, įrengiant pagal jūsų norus - 400,000€.

⊳ Namo įrengimas: Įrengiant pagal savo nuožiūrą - 760,000€, įrengiant pagal jūsų norus - 800,000€.

⊳ Vilos įrengimas: Įrengiant pagal savo nuožiūrą - 1,240,000€, įrengiant pagal jūsų norus - 1,300,000€.

⊳ Kiti papildomi norai ir reikalavimai: Susitarsime.

(Kaina pateikta be baldų pirkimo kainos, t.y. prie visos sumos prisidės 100,000-250,000€ už baldų pirkimą, priklausomai nuo turimo būsto).

c36ba86f3d28a12ff6461838f6b6cd17612.jpg

Mano atlikti darbai šiame projekte,

Žemiau pateikiu visus iki šiol atliktus interjero įrengimo darbus (kai kurie interjerai pašalinti, galimybės nufotografuoti nėra).

⊳ Lūšna (175 ID) - https://imgur.com/a/qOWjZQM

⊳ Namas (46 ID) https://imgur.com/a/8N3SnBO

⊳ Lūšna (184 ID) https://imgur.com/a/vssWlpi

c36ba86f3d28a12ff6461838f6b6cd17612.jpg

Šiuo metu atliekami darbai,

Penktokas_Tomis / Vila / iki 10.03 / Vykdoma... (60%)

Alfred_Carter / Namas / iki 10.10 / Vykdoma... (0%)

c36ba86f3d28a12ff6461838f6b6cd17612.jpg

Užsakymo anketa,

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:

Koks Jūsų būsto tipas (lūšna/treileris, namas, vila):

Ar norite, jog pats sugalvočiau idėją, ar jog įrengiau pagal jūsų norus:

Papildoma informacija, jeigu norite, jog įrenginėčiau pagal jūsų norus:

Ar sutinkate su visomis sąlygomis (taip):

Komentaras (Jei turite kažką pridėti):

Redaguota Yoshy_Ami
Atnaujinti atliekami darbai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Penktokas_Tomis

Koks Jūsų būsto tipas (lūšna/treileris, namas, vila): Vila

Ar norite, jog pats sugalvočiau idėją, ar jog įrengiau pagal jūsų norus: Viskas tavo nuožiūra.

Papildoma informacija, jeigu norite, jog įrenginėčiau pagal jūsų norus: 2 aukštas.

Ar sutinkate su visomis sąlygomis (taip): taip

Komentaras (Jei turite kažką pridėti):

Redaguota Penktokas_Tomis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 val prieš, Penktokas_Tomis rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Penktokas_Tomis

Koks Jūsų būsto tipas (lūšna/treileris, namas, vila): Vila

Ar norite, jog pats sugalvočiau idėją, ar jog įrengiau pagal jūsų norus: Viskas tavo nuožiūra.

Papildoma informacija, jeigu norite, jog įrenginėčiau pagal jūsų norus: 2 aukštas.

Ar sutinkate su visomis sąlygomis (taip): taip

Komentaras (Jei turite kažką pridėti):

Užsakymas priimtas. Dėl tolimesnės informacijos susisieksiu su tavimi asmeniškai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsakymo anketa,

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Alfred_Carter

Koks Jūsų būsto tipas (lūšna/treileris, namas, vila): Namas

Ar norite, jog pats sugalvočiau idėją, ar jog įrengiau pagal jūsų norus: Pagal jūsų idėją.

Papildoma informacija, jeigu norite, jog įrenginėčiau pagal jūsų norus: Norėtusi moderniai.

Ar sutinkate su visomis sąlygomis (taip): Taip.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 min prieš, Alfred_Carter rašė:

Užsakymo anketa,

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Alfred_Carter

Koks Jūsų būsto tipas (lūšna/treileris, namas, vila): Namas

Ar norite, jog pats sugalvočiau idėją, ar jog įrengiau pagal jūsų norus: Pagal jūsų idėją.

Papildoma informacija, jeigu norite, jog įrenginėčiau pagal jūsų norus: Norėtusi moderniai.

Ar sutinkate su visomis sąlygomis (taip): Taip.

Užsakymas priimtas. Dėl tolimesnės informacijos susisieksiu su tavimi asmeniškai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Noriu pranešti, jog atsirado labai daug papildomų darbų realiame gyvenime, kurių nesitikėjau, todėl ir apsikroviau 2 darbais vienu metu. To pasekoje darbų atlikimas truks šiek tiek ilgiau nei žadėjau, o tie, kurie norėjo į priekį ar galvojate įsigyti paslaugų - teks palaukti. Duosiu žinot visiems. Ačhiūū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.