Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Greenside serveris seno, blogo, nedraugiško samperio akimis.

Edas

Rekomenduojamas pranešimas

Pranešimas skirtas serverio valdžiai. Kadangi nėra forumo tokio, kur galėčiau savo nuomonę pilnai išsakyti, rašau blogą.. Taip pat verta paminėti, kad serveryje praleidau gal tik pusvalandį, dar daug ko nežinau apie jus. Dalinuos savo pirmu įspūdžiu. 

 

Šiek tiek apie mane..

 

Turbūt verta pradėti tuo, kad sampą žaidžiu nuo 0.3a (pradėjau 2010 metais), esu matęs įvairių serverių, mačiau kaip jie kyla, žlunga ar išlaiko aukštas pozicijas.

 

Paprastas žaidimas manęs aišku nebedomina, 80 procentų mano veiklos sampe būna kūryba: grafiniai darbai, map darbai, serverio valdžios kūrimas, valdžios sistemų kūrimas ir t.t. Taip pat esu atvykėlis užsienietis ir čia užsibūti kol kas neplanuoju, o to priežastis rasit apačioj..

 

Pirmas GREENSIDE įspūdis.

 

Pamačius reklaminę temą supergames.lt temoje pagalvojau, kad tai eilinis grp serveris, nes temos pavadinimas buvo "EMIGRUOJANT VIP 7d.". Pats aprašymas nebuvo pritraukiantis, todėl jo net neskaičiau ir užėjau į tinklapį.

 

Ir tinklapis buvo pirmas kabliukas. Dizainas - minimalistinis, flat stiliaus. Kadangi pats esu būsimas grafinio dizaino studentas, tai man toks forumo dizainas paliko įspūdį.

 

Antras kabliukas - dažni bei išsamūs atnaujinimai.

 

Užėjus į serverį..

 

Apmokymai - gan neblogi. Kūrybingumu nenustebino, tačiau ir nebuvo labai nuobodu.

 

Teisių laikymas - tikėjaus daugiau. Teorinis testas per lengvas, o ir pačios teorijos pasiskaityti nėra kur. Taip pat nėra aikštelės, tas nėra blogai, tačiau bent kelios figūros galėjo būti įjungtos į patį vairavimo egzaminą (lygiai taip, kaip dabar padaryta Lietuvoj).

 

Mašinos valdymas:

1. Spidometras keistas. Tas užrašas "elektra" atrodo juokingai, siūlyčiau spidometre palikti tik greitį, degalų stulpelį ir nupiešti kelias skydelio lemputes, kurios užsidegtų tik kai jų reiktų arba prieš užvedant variklį.

2. Užvedimas įvyksta tą pačią akimirką kai paspaudi mygtuką. Realiai net ir nauji automobiliai taip greit neužsiveda, todėl man tas nelabai patiko. Tokie maži dalykai kaip ir užvedimas yra svarbūs...

 

Serverio map darbai - aišku, kad prie Roko mapų prikibti negali. Viskas puiku, serveris nėra perkrautas, keliuose nepridėta nereikalingų elementų. Tik matuoklių gausa nepatiko. Jų tikrai per daug...

 

Pasiekimai - nuliūdino, nes jie ganėtinai banalūs ir jų per mažai.

 

Serverio komandos - nelabai suprantu kodėl reikia /padmins komandos, kai užtektų vienos /admin komandos. Taip pat ir komanda /komandos padaryta be jokios sistemos, viskas sumesta į krūvą. Mano manymu, reiktų bent į kelias dalis paskirstyti tas komandas.

 

Verslai - uždarbis į minutę.. Tai iškart parodo, kad serveris neturi ekonomikos ir net nesistengia jos kurti.

 

Kreditai - blogiausia ir liūdniausia serverio dalis. Parduodamas XP, pinigai, administratorius. Serveris visiškas pay2win. Kiekvienas vyresnis žaidėjas tai pastebės ir neteks noro čia žaisti.

 

Taip pat kas nepatiko, tai labai daug nereikalingos informacijos chat lange. Vien įsidarbinus gauni didelį srautą žinučių ir nespėji visko perskaityti. Trūksta konkretumo ir minimalumo.

 


 

Apibendrinant, serveris turi kelis kabliukus, tačiau jūs kopijuojat grp serverius ir tai labai, labai atbaido. Žinau, siekiat pelno lengviausiu keliu - kurdami grp serverį. Bet toks žaidimas nelabai įdomus. Nerealistiškas, netraukiantis. Jums patiems būtų smagiau prižiūrėti serverį, jei taikytumėtės į rimtesnę auditoriją. Žaidėjai taptų labiau priklausomi nuo žaidimo, atsirastų ilgalaikių tikslų. Jūsų komandą sudaro geras duetas, išnaudokit savo talentą kažkam tobulesniui nei paprastam, nuobodžiam grp.

 

Administratorius tai valdžia, o valdžios neturi būti galima nusipirkti už pinigus..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apie kreditus, visiškai sutinku. Visa kita lyg ir netrugdo. Žinoma gali būti atnaujinta. Pati nuomonė iš tikro įdomi ir taikli, už tai dėkoju tau. Tikiuosi bus atsižvelgta ir ateityje atnaujinta. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rašai nesąmones ir net pats nesupranti ką rašai , 

Verslai - uždarbis į minutę.. Tai iškart parodo, kad serveris neturi ekonomikos ir net nesistengia jos kurti. - bent truputį pažaidus serverį pamatytum , kad tu verslų kainos yra daug didesnės nei tu galvoji ir tą verslą gauti nėra taip lengva . Žinoma tai yra tavo nuomone , tačiau mūsų visų yra skirtinga nuomonė tu savo samp serverį kuri vienam , mes kitaip.

 

Žinoma tos visos kalbos apie parduodamus xp , eurus , adminus , visiškai sutinku su tavim nenorėčiau to , tačiau pasipelnyti visiems reikia ir visi tai žino. Jeigu viena pusė sutiks tai atsiras kita problema kuri išlis...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serveris daug žada, bet kol kas administratorių noras „išpopuliarėti“ yra per didelis. Sistemos įdomios, bet savotiškos. Be abejo, man 1 valandos žaidimas čia, paliko gerą įspūdį.

 

O temos autoriaus mintys labai protingos ir taktiškos! Šauniai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rašai nesąmones ir net pats nesupranti ką rašai , 

Verslai - uždarbis į minutę.. Tai iškart parodo, kad serveris neturi ekonomikos ir net nesistengia jos kurti. - bent truputį pažaidus serverį pamatytum , kad tu verslų kainos yra daug didesnės nei tu galvoji ir tą verslą gauti nėra taip lengva . Žinoma tai yra tavo nuomone , tačiau mūsų visų yra skirtinga nuomonė tu savo samp serverį kuri vienam , mes kitaip.

Argumentuok. Aš sakau, kad tai nesąmonė ir serveris neturi ekonomikos. Uždarbis per minutę versle kuria pinigus iš oro ir jie keliauja į žaidėjų kišenes, tuo tarpu pati verslo vertė nekinta, todėl tokie verslai gaunasi kaip kažkokios neišsenkančios pinigų kasyklos ir nesvarbu mažas tas uždarbis, palyginus su verslo kaina, ar ne.

 

Taip pat nepastebėjau to dar, bet tikiuosi, kad serveris turi pinigų valymo sistemą, t.y. kad kažkas varytų pinigus iš serverio. Jei tokia sistema yra ir ji ištobulinta - šaunu. Kitu atveju serveryje didės infliacija ir puse serverio žaidėjų turės daugiau pinigų nei jiems reikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Argumentuok. Aš sakau, kad tai nesąmonė ir serveris neturi ekonomikos. Uždarbis per minutę versle kuria pinigus iš oro ir jie keliauja į žaidėjų kišenes, tuo tarpu pati verslo vertė nekinta, todėl tokie verslai gaunasi kaip kažkokios neišsenkančios pinigų kasyklos ir nesvarbu mažas tas uždarbis, palyginus su verslo kaina, ar ne.

 

Taip pat nepastebėjau to dar, bet tikiuosi, kad serveris turi pinigų valymo sistemą, t.y. kad kažkas varytų pinigus iš serverio. Jei tokia sistema yra ir ji ištobulinta - šaunu.

Aš matau iš tavo minčių , kad tu daugiau esi žaidęs RP stiliaus serveriuose , kur pinigai yra visiškai vertinami , nori daug , bet žinai mažai apie grp , nemanau ar čia būtų vpš žaidėjų jeigu visos įdėjos būtų įgyvendintos pagal tave , žinoma vyresni ir protingesni žaidėjai tikrai žaistu ir būtų įdomu , tačiau tie žaidėjai kurie yra dabar čia , atsidurtų kažkur kitur , ten kur yra lengvesnė ekonomika.

Ir pats žinai , kad jau niekas nebeišradinės dviračio sampe , jeigu jis yra išrastas , visi eis tuo keliu kuris jau yra pradėtas tiesti , mes tik galim papildyti ta kelia kitų žaidėjų įdėjom.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pranešimas skirtas serverio valdžiai. Kadangi nėra forumo tokio, kur galėčiau savo nuomonę pilnai išsakyti, rašau blogą.. Taip pat verta paminėti, kad serveryje praleidau gal tik pusvalandį, dar daug ko nežinau apie jus. Dalinuos savo pirmu įspūdžiu. 

 

Šiek tiek apie mane..

 

Turbūt verta pradėti tuo, kad sampą žaidžiu nuo 0.3a (pradėjau 2010 metais), esu matęs įvairių serverių, mačiau kaip jie kyla, žlunga ar išlaiko aukštas pozicijas.

 

Paprastas žaidimas manęs aišku nebedomina, 80 procentų mano veiklos sampe būna kūryba: grafiniai darbai, map darbai, serverio valdžios kūrimas, valdžios sistemų kūrimas ir t.t. Taip pat esu atvykėlis užsienietis ir čia užsibūti kol kas neplanuoju, o to priežastis rasit apačioj..

 

Pirmas GREENSIDE įspūdis.

 

Pamačius reklaminę temą supergames.lt temoje pagalvojau, kad tai eilinis grp serveris, nes temos pavadinimas buvo "EMIGRUOJANT VIP 7d.". Pats aprašymas nebuvo pritraukiantis, todėl jo net neskaičiau ir užėjau į tinklapį.

 

Ir tinklapis buvo pirmas kabliukas. Dizainas - minimalistinis, flat stiliaus. Kadangi pats esu būsimas grafinio dizaino studentas, tai man toks forumo dizainas paliko įspūdį.

 

Antras kabliukas - dažni bei išsamūs atnaujinimai.

 

Užėjus į serverį..

 

Apmokymai - gan neblogi. Kūrybingumu nenustebino, tačiau ir nebuvo labai nuobodu.

 

Teisių laikymas - tikėjaus daugiau. Teorinis testas per lengvas, o ir pačios teorijos pasiskaityti nėra kur. Taip pat nėra aikštelės, tas nėra blogai, tačiau bent kelios figūros galėjo būti įjungtos į patį vairavimo egzaminą (lygiai taip, kaip dabar padaryta Lietuvoj).

 

Mašinos valdymas:

1. Spidometras keistas. Tas užrašas "elektra" atrodo juokingai, siūlyčiau spidometre palikti tik greitį, degalų stulpelį ir nupiešti kelias skydelio lemputes, kurios užsidegtų tik kai jų reiktų arba prieš užvedant variklį.

2. Užvedimas įvyksta tą pačią akimirką kai paspaudi mygtuką. Realiai net ir nauji automobiliai taip greit neužsiveda, todėl man tas nelabai patiko. Tokie maži dalykai kaip ir užvedimas yra svarbūs...

 

Serverio map darbai - aišku, kad prie Roko mapų prikibti negali. Viskas puiku, serveris nėra perkrautas, keliuose nepridėta nereikalingų elementų. Tik matuoklių gausa nepatiko. Jų tikrai per daug...

 

Pasiekimai - nuliūdino, nes jie ganėtinai banalūs ir jų per mažai.

 

Serverio komandos - nelabai suprantu kodėl reikia /padmins komandos, kai užtektų vienos /admin komandos. Taip pat ir komanda /komandos padaryta be jokios sistemos, viskas sumesta į krūvą. Mano manymu, reiktų bent į kelias dalis paskirstyti tas komandas.

 

Verslai - uždarbis į minutę.. Tai iškart parodo, kad serveris neturi ekonomikos ir net nesistengia jos kurti.

 

Kreditai - blogiausia ir liūdniausia serverio dalis. Parduodamas XP, pinigai, administratorius. Serveris visiškas pay2win. Kiekvienas vyresnis žaidėjas tai pastebės ir neteks noro čia žaisti.

 

Taip pat kas nepatiko, tai labai daug nereikalingos informacijos chat lange. Vien įsidarbinus gauni didelį srautą žinučių ir nespėji visko perskaityti. Trūksta konkretumo ir minimalumo.

 


 

Apibendrinant, serveris turi kelis kabliukus, tačiau jūs kopijuojat grp serverius ir tai labai, labai atbaido. Žinau, siekiat pelno lengviausiu keliu - kurdami grp serverį. Bet toks žaidimas nelabai įdomus. Nerealistiškas, netraukiantis. Jums patiems būtų smagiau prižiūrėti serverį, jei taikytumėtės į rimtesnę auditoriją. Žaidėjai taptų labiau priklausomi nuo žaidimo, atsirastų ilgalaikių tikslų. Jūsų komandą sudaro geras duetas, išnaudokit savo talentą kažkam tobulesniui nei paprastam, nuobodžiam grp.

 

Administratorius tai valdžia, o valdžios neturi būti galima nusipirkti už pinigus..

 

Parodyk serverį, kuris nesuteikia administratoriaus kai nori nusipirkti už pinigus

spėji parašysi tik lsgyvenimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ačiū už išsakytą nuomonę, ji mums yra labai svarbi. Truputi paaiškinsiu tavo padarytas prielaidas apie šį serverį:

 

- Dėl automobilių užvedimo drįsčiau prieštarauti, elektriniai automobiliai nenaudoja starterių ir jiems nėra reikalinga kuro uždegimo sistema. Taip pat ir su vidaus degimo varikliai automobiliai užsiveda per 1-3 sekundės dalį.

 

- Dėl /padmins ir /admins komandos nelabai supratau. Pas mus yra tik viena komanda, tai yra /padmins kur galima kreiptis pagalbos, o /admins komanda parodo šiuo metu prisijungusius administratorius.

 

- Dėl verslų, modelis jau yra paruoštas, liko tik jį įgyvendinti.

 

- Dėl kreditų, taip, jie yra ir XP ar € pirkimas nėra toks aktyvus dėl kurio turėtų kentėti sąžiningas žaidimas.

 

- Dėl informacijos pateikimo, būtų galima ją pateikti per kelis etapus, bet tada būtų daugiau klausimų, nes ne visi pasiekia kitą etapą su minimaliai pateikta informacija ir ne visų IQ lygis yra toks, jog logiškai išmastytų ar suprastų kame čia replės.

 

Apibendrinu,

Tavo išsakyta nuomonė apie projektą kaip ir sakiau mums yra ganėtinai svarbi, bet daryti apie projektą tokias išvadas kokias esi padaręs dabar manau paskubėjai, nes per 30 minučių dar daug ko nematei. Sakyčiau tai buvo daugiau naujoko akimis aprašyti pradžia ir jos labai paviršutiniški trūkumai, o ne didžiausi projekto trūkumai, dėl kurių kentėtų senesni projekto žaidėjai ar priverstų kaip ir pats sakei kabliuotis naujiems žaidėjams serveryje. Pats SAMP'ą žaidi jau daug laiko, todėl tavo įžiūrėti minusai ar pliusai yra išsakyti remiantis kitais projektais, kurie tau paliko didžiausia įspūdi. Jeigu būtum naujokas ir į viską žiūrėtum šviežiu žvilgsniu tada viskas būtų kitaip.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Suprantu, nėra malonu skaityti ką rašau kai daug darbo įdedi į viską. Ir žinau, kad daug ko nežinau apie šį serverį.

 

Blogo nelinkiu, noriu padėti. Tas 30 minučių įspūdis, mano manymu, yra svarbiausias. Nuo to ir priklauso pasilieka žaidėjai čia ar tiesiog pasiekiat tą rekordą ~300 ir didžiuojatės dideliu, bet nereikšmingu skaičium, kai realiai žaidėjų skaičius laikosi ~50.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matomai busimas studentas stoja i aukstasias su nepergeriausiais balais. Nuomone idomi, taciau nepagrista. paties pastabos turetu svorio jeigu pateiktum argumentu kaip galetu buti.geriau, kuom ka pakeisti jog naujokams startas projekte butu dar patrauklesnis. Retkarciais sakiniai net nera rislus, pvz savoka "paliko ispudi" taip skaitytoja ir palieka nesusipratusi ''o tai koks tas jo ispudis", pagauni?

Taigi, lauksime sekanciu tavo reportazu su sekanciais.zingsniais.projekte. Labai tikiuosi isvysti irturtingesne leksika, kaip is studento butu tiketina. Salut.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, neesu eilinis žmogus, kuris didelio ploto tekstus praleidžia pro akis kaip menkniekį, esu asmenybė, prisidedanti prie šio projekto ateities.

Iš pirmo žvilgsnio galvojau ši tema patrauks akį, sužavės mane naujoko akimis, tačiau grubiai pasakius, nepyk, "sukurk geresnį projektą tada", kadangi nors mūsų serveryje išsilaiko nuolatinis žaidėjų skaičius <50, tačiau mes išsiskiriame iš kitų projektų MAPP darbaissistemomisatnaujinimais bei visu serveriu. Mes stengiamės viską ištaisyti iki minimaliausios klaidos, kad neatsirastų žmonių, kuriems kas nors užkliūtų vis dėl to norime padaryti realistiškesnį žaidimą, kaip tu priešingai pasakiai neįdomus, nerealistiškas serveris. Galbūt būtų įdomiau, kaip galėtai iki kiekvieno pastato, iki kiekvieno verslo atisteleportuoti su administratoriaus/vip komandomis? Manau tai nelogiška, kadangi dabartiniuose lietuvos SA:MP serveriuose ši mintis yra paplūdus, nes juose visuose gali teleportuotis vos ne visur. Dėl Jums nepatinkančių keletos dalykų, manau nereiktų versti serverio aukštyn kojomis, kadangi mes neesame 5-emečiai serveriai lietuvoje, mums dar tik 7 mėnesiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matomai busimas studentas stoja i aukstasias su nepergeriausiais balais. Nuomone idomi, taciau nepagrista. paties pastabos turetu svorio jeigu pateiktum argumentu kaip galetu buti.geriau, kuom ka pakeisti jog naujokams startas projekte butu dar patrauklesnis. Retkarciais sakiniai net nera rislus, pvz savoka "paliko ispudi" taip skaitytoja ir palieka nesusipratusi ''o tai koks tas jo ispudis", pagauni?

Taigi, lauksime sekanciu tavo reportazu su sekanciais.zingsniais.projekte. Labai tikiuosi isvysti irturtingesne leksika, kaip is studento butu tiketina. Salut.

Nesu aš studentas dar ir vbe rezultatai buvo aukšti, prie ko čia mano ta gramatika, neturi prie ko prisi*cenzūra*inėti, prižiūrėtojau? :D Pasakiau savo trumpą ir aiškią nuomonę, kurią susidariau per 30 minučių žaidimo. Kažkoks skraidantis žmogus esi.. :D

 

Sveikas, neesu eilinis žmogus, kuris didelio ploto tekstus praleidžia pro akis kaip menkniekį, esu asmenybė, prisidedanti prie šio projekto ateities.

Iš pirmo žvilgsnio galvojau ši tema patrauks akį, sužavės mane naujoko akimis, tačiau grubiai pasakius, nepyk, "sukurk geresnį projektą tada", kadangi nors mūsų serveryje išsilaiko nuolatinis žaidėjų skaičius <50, tačiau mes išsiskiriame iš kitų projektų MAPP darbaissistemomisatnaujinimais bei visu serveriu. Mes stengiamės viską ištaisyti iki minimaliausios klaidos, kad neatsirastų žmonių, kuriems kas nors užkliūtų vis dėl to norime padaryti realistiškesnį žaidimą, kaip tu priešingai pasakiai neįdomus, nerealistiškas serveris. Galbūt būtų įdomiau, kaip galėtai iki kiekvieno pastato, iki kiekvieno verslo atisteleportuoti su administratoriaus/vip komandomis? Manau tai nelogiška, kadangi dabartiniuose lietuvos SA:MP serveriuose ši mintis yra paplūdus, nes juose visuose gali teleportuotis vos ne visur. Dėl Jums nepatinkančių keletos dalykų, manau nereiktų versti serverio aukštyn kojomis, kadangi mes neesame 5-emečiai serveriai lietuvoje, mums dar tik 7 mėnesiai.

Vaje vaje

 


 

Draugai, nieko nepasieksit taip. Būsit įsikibę senų serverių pažiūrų ir tipinio GRP tipo, serveris tikrai nepasieks 100 nuolatinių žaidėjų. Galvojau, kad jūs čia įsikūrėt nesenai, todėl sukūriau šią temą. Bet jei per septynis mėnesius sugebėjot pasiekti tik tiek.. :D Nei mapai, nei atnaujinimai dažni nepadės. Serveris yra kur kas daugiau nei tai..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip nežinai kodėl taip yra.. serverį šiuo metu nori pilnai ištobulinti, sutvarkyti spragas ir tik kaip viską dabaigs serverį pradės reklamuoti.

Tavo pastebėti dalykai yra grynai skonio reikalas. Esi bent jau man pirmas žmogus pasipiktinęs spidometru, kad jame kažko per daug ar jis negražus.

Drystu teigti, kad esi žaidėjas mėgstantis labiau RPG tipo žaidimą kur viskas tvarkinga, stipri ekonomika ir t.t. Bet prisimink čia yra GRP(lengviausias samp stilius, neskaitant visokių freeroam) kur pinigai neturi būti sunkiai uždirbami, galbūt kai kas nelogiška pagal realų gyvenimą. O apie patį serverį galiu pasakyti, kad kiekviena sistema turi kažkokį nors unikalumą ar bent jau paskirtį. Pvz mechanikų mašinų remontavimą matau pirmąjį kartą, dm zona tikrai išsiskiria iš kitų serverių.

Šiaip jeigu neesi mėgėjas lengvo GRP stiliaus, tai tiesiog ateini į forumą paknisti proto. Bent jau tokia mano nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesu aš studentas dar ir vbe rezultatai buvo aukšti, prie ko čia mano ta gramatika, neturi prie ko prisi*cenzūra*inėti, prižiūrėtojau? :D Pasakiau savo trumpą ir aiškią nuomonę, kurią susidariau per 30 minučių žaidimo. Kažkoks skraidantis žmogus esi.. :D

 

Vaje vaje

 


 

Draugai, nieko nepasieksit taip. Būsit įsikibę senų serverių pažiūrų ir tipinio GRP tipo, serveris tikrai nepasieks 100 nuolatinių žaidėjų. Galvojau, kad jūs čia įsikūrėt nesenai, todėl sukūriau šią temą. Bet jei per septynis mėnesius sugebėjot pasiekti tik tiek.. :D Nei mapai, nei atnaujinimai dažni nepadės. Serveris yra kur kas daugiau nei tai..

O tu drąsus bičiulį , geriau grįžk iš kur atėjai , aš galiu garantuoti atėjai čia mazintis vien dėl to , kad yra kai kurios laisvos pareigos , daugiau nematau , tavo įniciatyvos čia kažką daryti , tavo pasiūlymai yra visiškai tušti su tokiais pasiūlymais turėsi tik 5-10 pastovių žaidėjų arba išvis neturėsi , galvok galva , o ne kažko kito įdėjas rašyk patikėk tas matosi....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ciuvas nepateike jokiu argumentu ka daryti.jog butu geriau. Issake tik sausa.tuscia nuomone kas patinka nepatinka ir.kitus skraidanciais vadina :-D Pats matyt paplaukiojantis esi nes taip ir nepagauni kas prasoma. Kritikuoti ir issipisineti galima betka is betko.

Bet zmones kurie yra lyderiai stengiasi pakeisti tai.kas ju akimis.negerai, kad butu geriau. Tad mesk tuscia bazara ir parodyk ka reik cia padaryti.kad tokiems kaip tu cia.patiktu. Komentuojaciu visada pilna, bet daranciu nera. Nebuk tipinis vaikis kokiu.capsimeti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.