Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Direktorių ir pavaduotojų komandos pokyčiai,

Mafijos Senelis

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė: Linuxas_Ltu
Jūsų atstovaujama firma: Pervežėjai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Adrian_Moreno
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Paskutiniu metu turiu mažai laisvo kurį galiu praleisti serveryje, dėl mokslų, todėl reikalingas pagalbininkas, tiek žaidime, tiek forume. Nors nelabai ilgai jį pažįstu, tačiau jis yra aktyvus bei labai motyvuotas žaidėjas kuris jau spėjo ir padėti man per paskutines dienas. Per trumpą laiko tarpą supratau, kad jis tikrai gebės susitvarkyti su pareigomis, nors jam tai bus pirmosios pareigos, tikiu, kad jis manęs nenuvils ir tikrai prisidės puikiai valdant firmą. 
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Redaguota Linuxas_Ltu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Linuxas_Ltu
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Pervežėjai, direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 31
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Visų pirmą tai norėčiau atsiprašyti tiek savo darbuotojų tiek tavęs @Gabi_Jole. Jei atvirai palieku labai nenoromis, tačiau nebėra ką daryti. Nesinori laikyti tik dėl dienų, nes apskritai visa tai jau per ilgai trunka. Neįgyvendintų planų ir tikslų buvo daug, tačiau laiko ir motyvacijos - ne. Paskutines savaites buvau visiškai neaktyvus dėl laiko trūkumo. Kaip daugelis žino, vis dar mokausi, kas automatiškai jau atima daug laiko. Taip pat turiu draugę realybėje su kuria praleidžiu daug laiko bei turiu nemažai hobių, kurie atima tikrai daug laiko. Bendrai paėmus prie kompiuterio atsisėdu tikrai vėlai, kas nepadeda valdyti firmos, todėl dėl susiklosčiusių aplinkybių teko pasiimti pavaduotoją @Adrian_Moreno kuriuo begalo džiaugiuosi ir esu jam dėkingas už suteiktą pagalbą palaikant firmą gyvą kai manęs jau realiai nebebuvo. Turėjau vilties, kad atrasiu laiko, tačiau nepavyko. Esu dėkingas darbuotojams kurie išbuvo vos ne visą laiką ir palaikė bei atsiprašau tų su kuriais net nespėjau susipažinti. O dabar tik belieka palinkėti sėkmės bei geros kadencijos būsimajam direktoriui, o aš tariu dar kartą ačiū bei sudie visiems, kurie prisidėjo kaip tik galėjo, tikiuosi dar sugrįšiu. 

Redaguota Linuxas_Ltu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Safari_Mesh
Jūsų atstovaujama firma: Policijos departamentas
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Teddy_Wiliams
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Šituo asmeniu pasitikiu ir taip pat man jis padėjo, kai turėjau pasiimti neaktyvumą, bei žinau, kad su juo problemų man nekils. Taip pat šiuo metu firmoje nėra tokio žmogaus, kuriuo galėčiau pasitikėti, bei žinočiau, kad susitvarkys su pareigomis.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Safari_Mesh
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: „Green Hall Police Station“ 
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 45 dienos.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Ką be darytume tiek aš tiek mano pavaduotojas visalaik netinka taip pat bandai įnešti kažka naujo į pačia firmą, bet niekas to nevertina ar net nebando pabandyti pasinaudoti sistemomis ir tas labiausiai atima motyvacija kažka daryti, kad pagerinti policijos darbą. Būnant direktoriumi ir Tedžiui pavaduotoju pasitarus, ir sudėjus visus pliusus, ir minusus supratome, kad kai nėra jokių sistemų ir nieko neveikti yra geriausiai, o kai gauni iš aplinkinių pastabų kur sistemos ir darbuotojų užimtumas, sukūrus jas, jomis nesinaudoją, tai kam gaišti laiką ir kažką daryti jei niekam tai neįdomu. O čia tsg tag bestam @Emilisvn_Samp@Teddy_Wiliams@Fergus_Maklaud, @Lucas_Snow,@Antonio_Montana, @Blue_Face, @Pablo_Marcello, @Rose_Evans, @Jonny_Pennyworth, @Nojus_Sliuzas, @Tazz_Zyzz cyplionkas. Tariu ate ir ačiū už gerai praleista laiką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Jizzy_Black
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Mechanikai, direktorius
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 60 dienų
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Dienos ilgėja, naktys trumpėja, darbų daugėja, o laiko mažėja, todėl tenka persidėlioti prioritetus ir logiška, jog žaidimas negali būti vienas iš jų. Motyvacijos turiu, laiko nebe, todėl tenka atsisveikinti, tikiuosi, kad ne visam laikui. Dėkoju už duotą galimybę išlipti ir pensininko krėslo ir prisiminti vadovo personažą, nors ir pirmą kartą šiame projekte, ačiū tiems, kurie dirbote mechanikuose mano kadencijos eigoje, galbūt ateis diena, kai tai pakartosime šioje ar kitoje frakcijoje, adios amigos! P.S @Rokas, @Hitautas - Jūs man dar skolingi logotipą.

Redaguota Jizzy_Black

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Vacekas_Kozlovzkis
Jūsų atstovaujama firma: Medikai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Hikaro_Masati
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Šis asmuo firmoje su manimi yra praleidęs daug laiko, tai yra patikimas, atsakingas, darbo nebijantis asmuo. Hikaro man pagelbėja mažuose darbeliuose, tai daro su didele motyvacija ir noru. Noriu, jog jis kartu su manimi keltų medikus dar auksčiau, negu jie yra dabar. Mano akimis šis asmuo yra pats tinkamiausias ir reikalingiausias medikams šiuo metu, jis kolegų tarpe turi tvirtą žodį, juo yra pasitikima. Jeigu ir praeityje buvo padaryta klaidų, tvirtai žinau, jog visi nusipelno antro šanso. 
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Redaguota Vacekas_Kozlovzkis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė: Gruzinas_Tortilla.
Jūsų atstovaujama firma: „Northway“ policijos departamento direktorius.
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Bob_Winters.
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Ankščiau ar vėliau būčiau pasiskyręs kokį nors žmogų sau į pagalbą, tačiau nenumaniau, kad turėsiu tai padaryti taip neįprastai greitai. Nebeturiu tiek laiko, kiek ankščiau, tačiau noras žaidimui neišblėso ir norisi toliau tęsti savo veiklą, tad man yra reikalingas pavaduotojas. Nors ir firmoje yra ne vienas žmogus, kuris gali ir yra pakankamai kompetentingas užimti šias pareigas, pasirinkau su saugų variantą, kadangi laiko rinktis neturiu, o firmai reikia žmogaus, kuris vakarop galėtų prisijungęs į serverį padėti kolektyvui laimėti kontrabandas ir aplamai įvairiais klausimais. Bobu pilnai pasitikiu, naujas policijoje ar vadovavime nėra, todėl pilnai tikiu, kad draugiškai susigyvensim.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Adrian_Moreno
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Pervežėjai, direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 45 dienos.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Viskam yra pradžia ir pabaiga, tai ta mano paskutinioji ir atėjo. Motyvacijos ir parako dar turiu tačiau, noriu atsiriboti nuo firmų valdžios ir šiek tiek atsipūsti, su šia firma esu nemažą laiko tarpą kas išties daug duoda šiam palikimui, reikia ir man paįvairinti žaidimą jog viskas taip ir neužsibaigtų. Firmoje klostėsi viskas pagal planą, turėjau dar neįgyvendintų idėjų tačiau jos tokios ir beliko, šiek tiek gaila. Einant šias pareigas įgijau tikrai daug patirties, susipažinau su begalę nuostabių žmonių tikiuosi tuos pačius santykius ir palaikysime draugai. Ačiū @Gabi_Jole, kad pasitikėjai manimi ir leidai pabuvoti valdžioje, labai tikiuosi, kad tavęs nenuvyliau. Taip pat didelis AČIŪ mano visiems buvusiems darbuotojams visi buvote nuostabūs! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Airis_Huf
Jūsų atstovaujama firma: „Phoenix Autocare Garage“ Direktorius
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Charlie_Gambino
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Norįs labiau susikaupti mokslams ir reikėtu pagalbininko prižiūrėti firmai ir nusprendžiau suteikti šansą šiam žmogui kuris daugiausiai rodė norą ir pastangas dėl šių pareigų, manau tikrai nenuvils manęs o tik džiugins savo darbu ir noru.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Haku_Rinha
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: "Illegal Taxi Company" ir "Mikė Pūkuotukas Veža"
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 38
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Prieš paimdamas direktorių pranešiau, kad direktoriaus kėdę laikysiu tiek, kiek galėsiu, o atėjus mano teisių išlaikymo pabaigai nenoriu to daryti tik dėl dienų skaičiaus. Išlaikius teises prasidės darbas dėl kurio vairuojant sunkvežimį negalėsiu tikrai atlikti šių pareigų. Ačiū @Gabi_Jole kuri pasitikėjo ir davė šią kėdutę. Ačiū už palaikymą ir teigimą, kad taksistų firma kilo labai aukštai, dėl mano rankų. Ačiū visam mano kolektyvui, ypač tiems kurie palaikė mane su visa firma, davė daug motyvacijos ja laikyti ir kitiems žmonėms kurie palaikėte mane, nors to patys gal būt nesupratote. Ačiū, Nelegalai ir Pūkuotukai jums dėkoja ir sako jums ačiū bei sudie.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

qh2Mu3F.png

 

Jūsų Vardas_Pavardė: Gruzinas_Tortilla.
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato generalinis komisaras.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 49 dienas.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pirmąsias kadencijos 35-ias dienas serveris džiugino dideliu žaidėjų skaičiumi bei jų aktyvumu, o tai žymėjo ir aukštą policininkų aktyvumą, kas lėmė mums turėti galimybę daryti atrankas labai retai, turėjome solidų, aktyvų, draugišką kolektyvą, prie kurio prisijungti norėjo ne vienas projekto žaidėjas. Kas liečia visus veiksmus, dalyvaudavome kiekvieną dieną kiek įmanoma visuose veiksmuose ir kas be ko, beveik visus juos laimėdavome, savo kišenes glostėm aukštomis premijomis ir algomis. Bėgant laikui viskas keitėsi, baigėsi didysis žiemos renginys, nemažai baro narių buvo užblokuoti, netekome „Blueberry“ baro lyderio, todėl veiksmuose tiesiog keldavom minutes ir tarpusavyje šaudydavomės, o serverį džiugino 50 žaidėjų skaičius, kuris ir tai tik atsirasdavo vakarais. Visą tai susidėjo ir per tas ~10-imt dienų numušė motyvaciją dirbti ne vien man, bet vizualiai galėjo pastebėti, kad ir visam kolektyvui. Policijos negaliu pavadinti darbu, kadangi šiai dienai visas kolektyvas yra priverstas tik prisijungti į kontrabandas, nes dieną ar vakare serveryje veiklos praktiškai nėra. Dėl tos pačios priežasties krito ir aplinkinių susidomėjimas teisėsaugos frakcija, kadangi šiai dienai net taksistai turi daugiau veiklos negu policija. Dabartinis kolektyvas vos ne visas yra nuo pat starto, dėl ko jums tariu didelį ačiū, tačiau su laiku ir patys pastebėjote, kad darėsi vis sunkiau ir sunkiau susijungti dideliam mūsų būriui, kadangi motyvacija daro savo. Reziume atsistatydinti tenka dėl veiklos stokos serveryje. Nors ir kadencija nėra aukso trukmės, tačiau tai buvo pakankamas laiko tarpas įrodyti, ką gali solidarus ir aktyvus kolektyvas, dar kartą ačiū visiems esamiems ar buvusiems kolektyve. Big up's @Bob_Winters, @Blue_Face, @Antonio_Montana, @Adrian_Moreno, @Jack_Marzo, @Mafijos Senelis, @Domantas_Sultanas, @Laurynas_Leigon, @Jokic_Brother, visų patagint negaliu, visi buvot šaunūsVieno iš jūsų vardą tikiuosi pamatyti kaip laureatą sekančio direktoriaus rinkimuose. Nors ir daug nervų ir nesutarimų buvo, bet didelis ačiū @blueberry, @armanis baras už sklandžius veiksmus ir gerai praleistus vakarus. Iš manęs tiek, tikiuosi dar susitiksim, galbūt šį kartą dominuosime nelegalųjį pasaulį.

 

IngBftT.jpg

Redaguota Gruzinas_Tortilla

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Charlie_Gambino
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Mechanikai, pavaduotojas.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: Apie 1mėn.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Atejo pavasaris ir nebera laiko kada pražaisti sampe, tad nusprendziau palikti pareigas ir uzleisti kitam vieta kuris bus aktyvesnis ir tures didesni nora.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Ignelis_Gonzalez
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Pervežėjų direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 33 dienas
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą:  Trumpai tariant tai išsilaikius teorijos egzaminą, tenka važinėtis su instruktoriumi, gyvenu tokioje vietoje kur sugaištu visą dieną šiai veiklai. Tad grįžtu vėlai vakare, ir tenka kibti į mokyklos darbus. Savo dienotvarkėje taipogi prižiūrėti firmos nemanau, kad rasiu laiko, tad paprasčiausiai užleisiu vietą kitiems. Noriu padėkoti @Gabi_Jole už suteiktą šansą, bei savo darbuotojams jūs visi buvote ir esate nuostabus ir linkiu jums didžiausios sėkmes ateityje!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Airis_Huf
Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Joris_Ping
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Žmogus gana ilgą laiką dirbantis firmoje, pirmasis užsitarnavęs aukščiausią firmos rangą. Nors ir serveryje žmonių kiekis sumažėjas, jis vistiek pilnas aktyvumo ir motyvacijos. Tad pilnai tikiu, kad puikiai atliks šias pareigas ir gebės susitvarkyti su jomis.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:


Jūsų Vardas_Pavardė: Dragon_Punch
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Taksistų direktorius, direktorius
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 26 dienas
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pildydamas į direktorius galvojau, jog šį postą galėsiu išlaikyti iki vasaros pradžios/darbų pradžios, tačiau dėl darbdavio pablogėjusios sveikatos darbai pasiankstino ir prie kompiuterio nebesėdžiu taip ilgai. Negana to, greitu metu teks laikytis teises ir laisvas laikas išvis galima sakyti pradings. Noriu padėkoti visiems, kurie mane palaikė; @Gabi_Joleuž suteiktą šansą ir pagalbą; firmos geriausiems - jos darbuotojams ir @Gruzinas_Tortilla už motyvaciją, bei pagalbą. Sėkmės ir iki pasimatymo serveryje! 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Lebronas_Jamesas
Jūsų atstovaujama firma: Policija
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Laurynas_Leigon
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Manau šis asmuo yra žinomas visiems, taip pat ir man, puikiai išmano policijos darba, yra ne karta ir ne du turėjas pareigas policijos srityje, tikiuosi Laurynas padės man dar labiau pakelti firmos lubas į viršų.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Airis_Huf
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: „PACG“ Direktorius
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 3mėn ir 1d
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Daug neišsiplėsiu, tačiau šiek tiek atsibodo ta pati rutina laikant direktoriaus postą. Labiausiai noriu padėkoti Gabijai už suteiktą šansą pabūti direktoriumi, ir didelis ačiū mano pavaduotojam @Charlie_Gambino ir @Joris_Ping, abu atlikot savo darbą puikiai ir kruopščiai, taipogi labai noriu padėkoti savo tepaliniams už  jų nuostabų darbą kolektyve - @Don_Borito @Jason_Slokk@Vycka_Flex @Tautvidas_Krisci @Venz_Gazlov @Lucky_Dealer @Titas_Titurnikas @Pukuotas_Meskinas @Boris_Reyment @Henris_Makarov @Rose_Evans @Pablo_Marcello ačiū kad buvote gal būt dar susitiksim, čiau tepaliniai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Domantas_Sultanas
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: „Northway“ medicinos centro direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 39 dienas.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Direktoriaus pareigas palieku, nes nebėra noro vadovauti firmai. Tikėjausi, kad medikų firma sulauks didesnio žaidėjų susidomėjimo, tačiau gavosi priešingai. Vadovauti itin mažam kolektyvui nebuvo tai ko tikėjausi, todėl nusprendžiau užleisti savo vietą kitam žmogui. Norėčiau padėkoti @Brandon_James už itin aktyvų darbą visos mano kadencijos metu, taip pat nuoširdus ačiū @Mafijos Senelis ir @Gruzinas_Tortilla už visapusišką pagalbą susitvarkant su šiomis pareigomis. Sėkmės ir iki kito karto.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Laurynas_Leigon
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policijos departamento pavaduotojas.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 20 d.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Nėra noro ir motyvacijos pačiom pareigom. Darbas reikalauja aktyvaus bei užsidegusio vadovo, o pas mane to nėra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy
Jūsų atstovaujama firma: Taksi firma „Yellow Cruise“
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Tiesiog_Mantas
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Esu įsitikinęs, jog darbuotojas puikiai išmano taksi darbą. Turi sukaupęs nemažą patirtį pačiame darbe. Asmuo kupinas įdėjų, iškalbos bei firmoje pasižymi savo aktyvumu. Tikiu, jog firmoje atliks ne tik pavaduotojo vaidmenį, bet ir pagyvins pačią darbo atmosferą.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Redaguota Lucas_Roigy

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Lebronas_Jamesas
Jūsų atstovaujama firma: Policija
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Emilijus_Escobar
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Ramus berniukas, žino kaip reikia dirbti policijoje, visada kalba „Teamspeak“ tikrai išmano policijos darbą, nesivelia į konfliktus ir tikiuosi, kad man padės susitvarkyti su firma bei tikiuosi, kad gavęs šias pareigas manęs nenuvils.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Urh9xff.png

 

Jūsų Vardas_Pavardė: Modestas_Wolf
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Pervežėjų direktorius
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 42 dienas.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą:  Manau priežastys kaip ir daugelio paliekančiu pareigas pastaruoju metu. Kas tikrai prisidėjo prie sprendimo palikti pareigas ir man. Taip pat artėjant vasarai bei mažėjant žaidėjų skaičiui serveryje mažėja ir motyvacija pačiam žaisti. Viskas turi pradžia ir pabaiga, ir tai turbūt bus mano pabaiga. Tikuosi atsiras didesnę ugnelę turintis žaidėjas šiam postui. Labai norėčiau padėkoti @Rokas bei @Hitautas už suteiktą šansą. Gaila, kad tiek mažai užsibuvau direktoriaus kėdėje, bet tikiuosi nenuvyliau. Taipogi norėčiau pasakyti dideliu AČIŪ furiokams kurie aktyviai dirbo bei prisidėjo prie firmos aktyvumo.
@Martynas_Belas @Tedas_Mosbis @Justas_Jucius @Jack_Stallon @Aurimas_Dancingas @Nerijus_Vierchas @Salvatore_Bufalino @Vilius_Negyvas @Tomas_Bielka 


Ryan Gosling Hello GIF by The Late Show With Stephen Colbert

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

KjG0Iyi.png

 

Jūsų Vardas_Pavardė: Lebronas_Jamesas
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policija direktorius 
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 48
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Manau kiekvienam direktoriui labiau rūpi asmeninis gyvenimas nei žaidimo pareigos, taip pat ir man, vasara visai ne už kalnų, o prie sampo sėdėti vis norisi mažiau ir mažiau, motyvacijos tikrai netrūksta, bet noro tikrai nebeliko daug žaisti šį žaidimą, noriu tarti AČIŪ @Hitautas@Rokas @Gabi_Jole, dėkingas jum, kad davėt pasėdėt vadovo poste tikiuosi Roko, prašymą išpildžiau ir tinkamai apšildem barus.
Taip pat ačiū savo pavaduotojam @Laurynas_Leigon ir bratūhai @Emilijus_Escobar dėkui chebrantai, kad padėjot man kai jūsų pagalbos reikėjo. Didelis dėkui baro lyderiams @Boris_Mageris@Mitu_Griovejas ir @Claudas_Baryga (pasitempkit  chebra zonose). Taip pat ačiū savo geram kolektyvui, su kuriuo dominavom kontrabandose ir neleisdavom bariniam laimėt kontru, gal būt ateityje dar susitikimsi. Peace out Kobe Bryant GIF by Product Hunt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Daniel_Howell
Jūsų atstovaujama firma: „American Express Services“ pervežėjų firma.
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Yagami_Light
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Tai darbuotojas kuris tik man gavus direktorių, rodė didžiausią motyvaciją kilti auksčiau firmoje, vis domėjosi kaip kas firmoje veikia, kaip kas bus, gal šitą reikėtų kaip nors pakeisti, patobulinti ir panašiai. Šis žaidėjas taip pat draugiškas, iškalbus, protingas. Tuo pačiu atėjo vasara, kviečia karšti, gražūs orai, todėl serveryje visą dieną sedėti prie kompiuterio ir stebėti darbuotojų nesinori, todėl garantuoju jog paskyrus pavaduotoją firma galės funkcionuoti žymiai geriau.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Redaguota Daniel_Howell

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Taksi firma „Yellow Cruise“. Direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 60 dienų.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pagrindinė priežastis yra metų laikas - vasara. Pradedu pastebėti, jog vis mažiau atrandu laiko prisėsti ir pažaisti. Prisijungiu, atžaidžiu minimumą ir išjungiu. Manau jog reikėtų vietą užleisti daugiau motyvacijos turinčiam žaidėjui. Noriu padėkoti visiems savo darbuotojams, kuriems teko pas mane dirbti (visi vienaip ar kitaip buvote šaunūs), firmos pavaduotojui - Mantui bei projekto administracijai (už suteiktą šansą pasisemti patirties pareigose). Ačiū!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.