Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Direktorių ir pavaduotojų komandos pokyčiai,

Mafijos Senelis

Rekomenduojamas pranešimas

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Martin_Gossard
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policininkų firmos direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 58 dienos
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Visų pirma labai noriu padėkoti @Emilisvn_Samp už suteiktą šansą po ilgos pertraukos vėl apsiimti pareigas. Dėkoju pirmąjam savo pavaduotojui @Ignas_Eox, bet ypatingą padėką skiriu savo antrąjam pavaduotojui @Domantas_Epic. Nesitikėjau iš tavęs tiek daug, bet sutvarkei firmą, kai to padaryti aš negalėjau, leidau pabūti direktoriumi ir man esant. Viską susitvarkei, mano akimis praėjai testą „Ar gali būti firmos direktorius?“ Tikiuosi, kad neiššvaistysi šio šanso ir priimsi siūlomas pareigas atsakingai, išmintingai. O svarbiausia nesudergsi firmos vardo ir nenusileisi
bariniams! Palieku dėl tos pačios priežasties, kaip ir buvęs mechanikų direktorius, @Rokas 😕 
epzQkkX.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Domatas_Epic
Jūsų atstovaujama firma: Policijos departamentas
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Dovis_Santos
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Žaidėją pažįstu labai ilgą laiko tarpą, juo pasitikiu 110proc. Kadangi esu gan užimtas realybėje, reikia žmogaus kuris prižiūrėtų firmą iki man grįžtant namo. Žinau, jog paskirdamas Dovi savo pavaduotoju jis manęs nenuvils ir įrodys, jog susitvarkyti su firmą sugeba.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Dwayne_Jahseh
Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai.
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Mantys_Alone
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Šį asmenį pažystu jau ne vienerius metus, visada kartu skriejame šiame projekte, tad šiuo asmeniu pasitikiu labiausiai iš visų kitų žaidėju. Manau tikrai manęs nenuvils šiose pareigose, tad norėdamas užsitvirtinti firmos vadovavime pasirenku šį asmenį. Matosi potencialo iš šio jaunuolio, turintis galvą ant pečių, bei sugebantis vadovauti. Galiu tik palinkėti sėkmės keliaujant kartu su mechanikais!
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Gvidaz_Bond
Jūsų atstovaujama firma: Pervežėjai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Boss_Like
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Tai kaip jau ir minėjau atrankoje į direktorių jog pavaduotoją rinksiuosi iš darbuotojų, o Modestas čia atėjo jau per pirmą atranką su tikslu pasiekti pavaduotojo postą, kas jam buvo likę tai įrodyti man jog jis tai gali, tai jis ir padarė - savo paprasta ir žmogiška pagalba bei pasiūlymais, tam tikrais pakeitimais, motyvacija į darbą bei užsitarnavo darbuotojų pagarbą, todėl tikiuosi jog šis pasirinkimas manęs nenuvils ir jis susitvarkys su šiomis pareigomis!
Didžiausios sėkmės naujam RED COUNTY LOGISTIC'S - pavaduotojui!  
#Naras#ŽydraSpalva
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Domantas_Epic
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policijos departamentas
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 34d pavaduotojo kėdėje ir 20d. direktoriaus krėsle
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Kadencija nebuvo ilga, pats nuvyliau save, Emilį bei Martyną. Tikėjausi iš savęs daugiau, bet gavosi kaip gavosi. Turėjau daug idėjų, tačiau jų pilnai realizuoti nepavyko, tikėjausi didesnio žaidėjų susidomėjimo, bet viskas suprantama, nesu tas žmogus, kuris turėtų didelę patirtį vadovavime, įžvelgiau daug ydų ir savyje, kurias ateityje mėginsiu ištaisyti. Kaip pasakytų geriausi firmos darbuotojai – grįšiu stipresnis. Dq bahurams @Blue_Face @David_Edyionii, @Tony_Mallboro, @Dovis_Santos, @Tony_Express, @Tomukas_Tomas, @Ema_And, @Rokiz_Mad, @Fresh_Weed, @Kevin_Yang, @Martin_Gossard@Eimantas_Kla – nors ir mano direktoriaus kadencijoje firmoje nedirbai – vis tiek tave laikau savo firmos darbuotoju. Dq ir bariniams, laikot tvirtą, linkiu, kad nuo cbug pirštų nagai nenusiluptų @Fyfi_Niukas@Domce_Sampa@Stoned_Joe@Floyd Barnett, @Mantvis_Bmw. Dw 😜

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Taduse_Jrg
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: „University Of Paramedics“ - „Tarpukario Medicinos Centras“
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 4 mėnesiai ir 11 dienų
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Galimai kaip daugumai direktorių man tiesiog trūko motyvacijos tęsti pareigas ir tiesiog pradėjau jausti, kad medikų direktorius visai ne man. Labai nuoširdžiai dėkoju geriausiam pavaduotojui - @Laukinis_Simonas, be jo pareigas būčiau palikęs daug anksčiau ir nebūčiau įvygdęs daugumos savo tikslų. Taip pat noriu padėkoti - @Bitee_Maja už darbą firmoje nuo mano direktoriavimo pradžios ir palaikymą, pagalbą susitvarkant su naujokų klausimais. Šie du veikėjai @Charlie_Gambino bei @Eimantas_Kla ypač padėjo palaikyti firmoje gerą vibe'ą ir prajuokinti. Kiti taip pat buvo nuostabūs darbuotojai tai shoutout to you! @Tnt_Edwax, @Tomukas_Tomas, @Tadas_Lietuva, @Deividas_Bubis, @Tomis_Britas, @Vincas_Zzz, @Ieva_Kornelija. Ir tiek dviem draugeliam, kurie gaivino ne serverio žaidėjus, o medikų discord'ą: @Nojus_Sliuzas bei @Safari_Mesh. Ir tradiciškai: 

image.png

@Emilisvn_Samp einam lola.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Gvidaz_Bond
Jūsų atstovaujama firma: Pervežėjai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Charles_Leclerc
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: 
Charles - vienas ištikimiausių asmeniškai pažystamų žmonių, kuriuo pasikliauju visu 1000% procentų, atrankos į direktorių metu minėjau jog rinksiuosi pavaduotoją iš darbuotojų nors jis ir pažystamas, bet beveik mėnesį laiko darbuojasi mano firmoje, yra jos valdybos narys, pasiūlęs nemažai vertingų patarimų, žmogus kuriam laisvai galėčiau patikėt bet kokią užduoti ir žinau jog įgyvendins ją be priekaištų. Todėl RCL eis tik į priekį su tokiu pavaduotoju. 

Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė:Vincas_Zzz
Jūsų atstovaujama firma:Mechanikai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė:@Deiwis_Enter
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:Taigi pasirinkau ši žmogu drauga nes žinau ka jis sugeba ir pasitikiu ir galiu 100% teikti kad jis nepadarys juokiu nusižengimu
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Dainida_Prn
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: "Town Cab Company" firmos direktorė.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: Nuo 2022-08-14 iki 2023-01-14 (Viso 153 dienos).
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Labas vakaras, visu pirma tai norėčiau padėkoti @Emilisvn_Samp už suteikta šansą pabūti firmos valdžia. Labiausiai dėkoju savo pirmąjąm bei iki šiol būvusiam pavaduotojui @Salvatore_Bufalino, be jo pagalbos, manyčiau mano direktorės kadencija būtų pasibaigusi žymiai ankščiau. Taipogi labai ačiū būvusiam bei dabartiniam darbuotojų kolektyvui, būvo tikrai įdomu, bei faina būti jūsų direktore. Viso geriausio, bei dar manau tikrai susimątysim ;).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Arnas_Hazer
Jūsų atstovaujama firma: Policininkų direktorius
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Arnas_Query
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:  Ne visada galiu būti žaidime todėl pagalbininkas būtų ne pro šalį. Arną pasirinkau todėl, nes žmogus rodo didelį norą, yra aktyvus žaidime, nors ir policijoje patirties turi nedaug, darbą išmano puikiai. Turi vadovo patirties, kas dar prideda didelį pliusą ir turi teigiamą reputaciją serveryje, todėl abejonių dėl jo daug nekyla. 
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Taduse_Jrg
Jūsų atstovaujama firma: Mechanikų direktorius
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Laukinis_Simonas
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Turėdamas mažai laiko pastebėjau, kad man reikia pagalbininko firmoje, kuris man patartų situacijose, subendrautų su didesniu srautu žmonių bei teiktų linksmų akimirkų mechanikuose. Manau darbuotojas yra labai motyvuotas atlikti pareigas ir nenuvils manęs bei teiks dideles idėjas firmai ir prisidės prie jos funkcijų gerinimo. Tikiu, kad kartu galime pasiekti daugiau nei aš vienas pats.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Bitee_Maja
Jūsų atstovaujama firma: Medikai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Tomukas_Tomas
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Susiklostė tokia situacija, jog pačiai patapo sunku susitvarkyti su firma, todėl norėjau sau nusiimti šiek tiek krūvį nuo galvos ir pradėjau ieškotis sau pagalbininko. Stebėjau firmos darbuotojus, ieškojau žmogaus kuris galėtų ir gebėtų užimti šias pareigas. Buvo daug variantų, bet jie atkrito dėl tam tikrų priežasčių. Kai pastebėjau Tomą kaip gerą firmos darbuotoją nusprendžiau šiek tiek daugiau pasidomėti apie šią persona, dėl ko ir supratau, jog Tomas yra tai ko man reikia firmoje, jog galėtų medikai būti serveryje stipresnė firma nei yra dabar. Manau, jog Tomas susitvarkys su savo pareigomis ir pakels medikų reitingus dar aukščiau.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

If5RJiI.png

Jūsų Vardas_Pavardė: Arnas_Hazer
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policininkų direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 22 dienas.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Visu pirma noriu padėkoti @Emilisvn_Samp ir @Dwayne_Jahsehuž pasitikėjimą ir suteiktą šansą. Nuvyliau tiek pats save, tiek manau jus. Tikėjausi iš pareigų daugiau, tačiau yra kaip yra. Suprantu, jog dėl mažo susidomėjimo policijos darbu yra kaltos ir mano paties padarytos praeities klaidos. Kandidatuodamas į direktoriaus postą, pagrindinį tikslą turėjau jas ištaisyti, ar nors kiek pagerinti situacija. Sunku pačiam nuspręsti ar tai padaryti pavyko ar ne. Stengiausi kiek galėjau ir kiek turėjau motyvacijos, tačiau ji ne begalinė ir jeigu nėra jos kuo pamaitinti ji galiausiai baigiasi. Pabandžiau, bet nepavyko ir dėl to labai liūdna. Ačiū dar kartą visiems kurie pasitikėjo manimi ir atėjo nors trumpam padėti palaikyti miesteliuose tvarką ir neleisti barams per daug atvėsti. Taip pat ačiū savo pirmam ir vieninteliui pavaduotojui @Arnas_Query atsiprašau, jog pavaduotojo pareigose neteko išbūti ilgai, visi juokėsi, tačiau norą rodei, todėl manau, jog potencialo turi ir gali siekti daugiau, todėl sėkmės tai darant. Labai tikiuosi, jog dar bus proga kur nors susimatyti. Viso ir iki!

Redaguota Arnas_Hazer

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

QdQIWtg.png

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Gvidaz_Bond
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: 
RED COUNTY LOGISTIC'S (Pervežėjai), direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 69 dienos.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pagrindinė pareigų palikimo priežastis mano laiko stoka, kuri yra pakitusi dėl esamų mokymų maniau jog tikrai viskas pavyks ir įveiksiu šį laikotarpį su neblogu aktyvumu tačiau mokymai reikalauja didelės atsakomybės kas ir paskatina mane palikti savo vadovaujamas pareigas. Jei pavyktų prašau perleisti mano pareigas nuostabiam pavaduotojui @Charles_Leclerc kuris tikrai susitvarkys su šiomis pareigomis!
Platus vadovavimo aprašymas:

 

Spoileris

Šokam pasižiūrėt kaip sekėsi man? 
Pirmosios dienos - tik įsidarbinau mano mylimi @Tomas_Honor @Augustea_Honor(best darbuotojai) - užklupo su klausimais kas kaip bus, tada dar to nežinojau tiesiog turėjau daug apmastymų ir variantų, bet nesigailiu jog jis manęs to paklausė, tai buvo vieni iš tų kurie sužinoję bet kokią informaciją ją pranešdavo ir kolegoms. Taip pat noriu padėkoti žydram pavaduotojui @Boss_Like kuris tikrai prisidėjo visko pradžioje ir padėjo įsivažiuoti, p.s sobo linkas buvo tas kur tikrai akis trūkčiot pradėjo pamačius 1 įspėjimą man.
Toliau komandos rinkimasis vyko aktyviai - buvo išeinantys darbuotojai buvo ir tie kurie liko su manim iki pat galo, todėl visus jus labai myliu ir gerbiu, komanda buvo surinkta labai pavyzdinga ir kupina smagių įspūdžių. Na nenusivilsiu pasakęs kad pervežėjai tikrai buvo geriausioje stadijoje iki mano kursų pradžios ir net po jų, kai manęs jau trūko.
O dabar didžiausias dėkui jums kad buvot su manimi - @Deivis_Enter @Vincas_Zzz @Boss_Like @Charles_Leclerc @Eurais_Palijo @Jack_Stallon @James_Vercceti @Rokas_Eid @Modestas_Wolf @David_Wrestler @Edvisz_Samp @Dainida_Prn @Salvatore_Bufalino
Dar didelis dėkui balionų darbuotojui - @Justas_Jucius.
O dar didesnis ačiū pavaduotojui mano geriausiam pasirinkimui, palaikytojui ir kaip sakiau jau daug kam žmogui kuris man kaip brolis @Charles_Leclerc
Taip pat ačiū direktorių prižiūrėtojui už suteiktą šansą būti šiose pareigose, tikiuosi dar susitiksim!

@Gvidaz_Bond
Red County Logistic's vadovas.
 


 

Redaguota Gvidaz_Bond

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Laukinis_Simonas 
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Mechanikai pavaduotojas 
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 17
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pagrinde tai nebeturiu motyvacijos darbui... Nenoriu labai išsiplėtoti todėl didžiausią ačiū tariu jums dviem @Taduse_Jrg ir @Emilisvn_Samp ačiū vyrai jums už pamokas ir apskritai suteiktą šansą būti kažkuo be jūsų tikrai nieko nebūtų. Aš tariu sudie, o mechanikai laikykitės.

 

Redaguota Laukinis_Simonas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas
Jūsų Vardas_Pavardė: Taduse_Jrg.
Jūsų atstovaujama firma: Mechanikų direktorius.
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Charlie_Gambino.
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Sveiki! Ir vėl naujas pavaduotojas, sakote jūs.. Manau šis žmogus nusipelnęs šiai firmai ir turėjas stiprias pavaduotojo kadencijas. Jis mane žavi savo neutralumu darbuotojams, nieko neišsiskyriantis ir draugiškas žmogus. Tikiuosi, kad eilinį sykį jis nepasišiukšlins ir padės ties firmos funkcionalumu. Paklausus naujojo pavaduotojo ar nori užimti pareigas sulaukiau teigiamo atsakymo ir viliuosi, kad turėsi daug motyvacijos, sveikinu su pareigomis @Charlie_Gambino!
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė: Migelis_Zhebtuvelis
Jūsų atstovaujama firma: ZHB TAXI
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Tautvydas_Udravich
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Ilgalaikis įmonės darbuotojas visada išlaikęs pastovų aktyvumą ir motyvaciją. Laimėjo vidinius pavaduotojo rinkimus, padarė įdomią veiklą. Turbūt labiausiai įspūdį palieka tai, kad yra sukūręs labai gerus santykius praktiškai su kiekvienu darbuotoju. Gavo @Emilisvn_Samp palaiminimą.

Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Redaguota Migelis_Zhebtuvelis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Charles_Leclerc
Jūsų atstovaujama firma: Pervežėjai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Tomas_Honor
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Manau, visų pirma paminėsiu Tomo įsidarbinimo datą į pervežėjus - 2022/11/20. Žmogus, kuris jau ilgą laiką buvo toks vadinamas kaip - neoficialus pervežėjų pavaduotojas. Daug dirba pačiame pervežėjų darbe, taip pat atlieka daug nematomo darbo, raportuoja kaip kas, jeigu nesu serveryje. Manau, kad žmogaus ryžtas bei geras bendradarbiavimas su juo mane privedė prie šio sprendimo, kaip pavaduotojo paskyrimas. Tomu pasitikiu visu 100 procentų ir, manau, jis manęs tikrai nepaves, sėkmės Tau, Tomai!
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: James_Vercceti
Jūsų atstovaujama firma: Lietuvos Policijos Akademija
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Rokas_Eid
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Rokas į firmą jau atėjo pirmąją mano vadovavimo dieną, parodė gerą aktyvumą, parodė, kad veiksmų metu jis gali būti lyderiu komandoje. Rokas nepatingėjo ir daug prisidėjo prie firmos vidinio vystymo, pats pirmasis pasikėlė rangą bei tapo firmos kvalifikatoriumi. Puikiai supranta mano darbo sistemas, ties tuom padėjo ir ne vienam firmos naujokui. Puikiai sugebame abu bendradarbiauti ties firma ir manau, kad klaidos nepadarysiu pasirinkęs būtent Roką į savo pavaduotojus!
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo nušalinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Bitee_Maja
Jūsų atstovaujama firma: Medikai, direktorė
Nušalinamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Tomukas_Tomas
Priežastys, kodėl atsisakote šio žmogaus kaip valdžios atstovo: Supratau per tą laiką kol jis egzistavo pavaduotojo kadencijoje, jog šis žmogus šioms pareigoms dar nėra pasirengęs, pagal jo veiksmus. Su vis kiekviena diena pavaduotojas keitėsi į neigiamą pusę, prasidėjo vis daugiau pykčių, nesutarimų, su lyg kiekviena diena dingo vis labiau pasitikėjimas juo. Pradžioje prieš gaunant pareigas buvai visai kitas žmogus, nei esi dabar, tad drįsčiau teigti, jog pakeitė tave kaip žmogų pareigos. Nenoriu turėti firmoje aukštoje pozicijoje žmogaus, kuriuo visiškai negaliu pasitikėti, viskam ateina pradžia ir pabaiga. Su laiku išsirinksiu kitą asmenį, kuris padės tvarkytis firmoje :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: James_Vercceti 
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Lietuvos Policijos Akademija - Direktorius
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: Apie 1 mėn 
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Motyvacijos stoka praleisti tiek laiko kiek reikalauja policininkų direktoriaus pareigos, barai taip pat tapo nebeaktyvus kas dar labiau malšina norą vadovauti teisėsaugai. Daug neišsiplėsiu, kiekviena diena vadovaujant savo komandai buvo puiki, didelių pykčių ar sutarimų neturėjom. Tariu ačiū ir savo pavaduotojui @Rokas_Eid kuris parodė kaip reikia dalyvauti veiksmuose! Didelis ačiū ir darbuotojams kurie buvo nuo pat pradžių ir kurie atėjo šiek tiek vėliau, @Nedas_Krosas@Vitaminas_Adb@Modestas_Wolf @Mantas_Sampxx @Salvatore_Bufalino@Minde_Information @Mantvis_Bmw @Domis_Rosselo @Domce_Sampa@Domantas_Epic@Deiwis_Enter@Alex_Toupane @Fausta_Pink @Anthony_Gryn (ko nepridėjau nepykit mažučiai) Taip pat dėkoju tvirtiems karo medikams kurie padėjo mum laimėti veiksmus, jūs taip pat atlikote didelę dalį firmos funkcionavimo! @Bitee_Maja@Jake_Willson@Charlie_Gambino Ačiū ir DP @Emilisvn_Samp@Dwayne_Jahseh kurie visada padėdavo, atsakydavo į klausimus ir ačiū už suteiktą šansą išbandyti save tokiose pareigose. Apibendrinus nepasiekiau savo vizijų ir įdėjų firmai, tačiau visas laikas praleistas policininkuose buvo nuostabus, ačiū visiem ir tikrai dar susitiksime direktoriaus kėdėje! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Charles_Leclerc
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: GreenLogistics (GL) pervežėjų direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: Pavaduotojas praeitos įmonės (RCL) - 32 dienos. Direktorius šios įmonės (GL) - 62 dienos
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Priežastis yra labai paprasta - porai savaičių nebegalėsiu būti žaidime, dėl ko ir nėra tikslo laikyti direktoriaus, kai firmos reikalus būtų tvarkęs pavaduotojas. Kas yra iš tikrųjų gaila, nes aktyvumas turėjo pagerėti per velykų atostogas, tačiau yra kaip yra ir nieko negaliu padaryti, nors idėjų turiu dar naujų, kurių dar neįgyvendinau. Kaip man sekėsi direktoriaus ir pavaduotojo pareigose, kam įdomu galėsite paskaityti apačioje, "Spoiler" mygtuke, tai pasirašau sau kaip atminimą, nes tai buvo mano vienas įsimintiniausių direktorių per visą mano 10 metų SA-MP žaidimo istorijoje, nes sutikau žmonių, su kuriais jau esu draugais ir realiame gyvenime. Tačiau, kas skaityt nenorit, tai didžiausios padėkos bus čia paminėtos, nes be šių žmonių įmonė nebūtų buvusi tokia, kokia ji buvo. 
Tad pirmiausia noriu padėkoti savo 5 žvaigždučių klubui - darbuotojams, kurie buvo pasiekę 5 lygį rangų sistemoje:

@Modestas_Wolf, @Augustea_Honor, @Tomas_Honor, @Tommy_Watson, @Quez_Junior;
Speciali padėka žmogui, dėl kurio ir tapau tiek pervežėjų direktorius ir pavaduotojas - @Gvidaz_Bond(ačiū dar kartą bratuha<3);
Už /pdk lentelę, kurios laukė turbūt visi pervežėjų senbuviai - @Modestas_Wolf;
Mechanikų direktoriui ir "Tej's Garage" vadovui už bendradarbiavimą - @Arnas_Torreto;
Direktorių prižiūrėtojams už šansą -
@Emilisvn_Samp, @Dwayne_Jahseh;
Direktorių norėčiau perleisti - @Tomas_Honor, šis bahuriukas tikrai susitvarkys.

Spoileris

Prisiminimui RCL ir GL vadovas;
Šiose pareigose man sekėsi manau visai neprastai, neišpildžiau ko norėjau, nes tam pritrūko šiek tiek dar laiko ir apsistovėjusios komandos. Bet savo darbu esu patenkintas, nes turėjau darbuotojus, kuriais galėjau pasitikėti, per visą direktoriavimo laikotarpį tik 2 darbuotojai buvo užblokuoti už čytinimą, kas kaip man yra visai neblogai, vadinasi gana patikimus žmones rinkausi į komandą. Tačiau nors ir šis direktorius buvo mano mėgstamiausias iš visų buvusių prieš tai kitur, šioje įmonėje turėjau nemažai ir pykčių, ginčų su pačiais darbuotojais, tiek su serverio žaidėjais dėl gana griežto atrankos būdo ir dar visokių įvairiausių klausimų, tačiau man tuo metu taip atrodė teisingiausia ir geriausia, tad kas kokį pyktį laiko, relax čia tik žaidimas. Labai smagu, kad įmonėje turėjau darbuotojus, kurie buvo ilgalaikiai ir buvo smagu turėti žmones, kurie parašius dėl tam tikros bėdos ar /pdk nespėjimo pristatyti, gali prisijungti į serverį ir suvežioti krovinius. Smagu, kad sutikau daug naujų veidų ir supratau, kad SA-MP pasaulis per mano labai ilgus žaidimo metus yra labai pasikeitęs. Iš vienos pusės yra smagu, kad žaidimas keičiasi, tačiau pati žaidimo publika mano manymu yra suprastėjusi, daugiau melo yra atsiradę ir daug kitų dalykų, kuriuos esu išsiaiškinęs, tačiau tai ne viešai(juokiuosi). Iš tikrųjų mėgavausi kiekviena diena būdamas direktorių, labai smagiai viskas čia praėjo. Daug ko ir nežinojau čia atėjęs kaip vadovas, paprasčiausių dalykų, bet su laiku viskas tapo įprasta ir aišku. Sakau tikrai labai nuoširdžiai, man čia labai patiko ir labai džiaugiuosi, kad neilgą, bet nemažą laiką buvau šio serverio dalimi, nes per pavaduotojo ir direktoriaus laikotarpį, labai daug ką patyriau.
Labai didelis ačiū savo darbuotojams, kurių buvo visokiausių, manau, kad per šį laikotarpį per mano "rankas" perėjo virš 50 skirtingų žaidėjų. Teko su kiekvienu bent kažkiek pabendrauti, tad buvo iš ko pasisemti ką nors naujo.
Manau, kad tiek.. nors tai tik žaidimas, bet patirtos emocijos, šypsenos čia dar išliks ilgam mano galvoje, smagu, kad sutikau žmonių, su kuriais kaip ir sakiau jau esu draugais ir realiame gyvenime.
Tad tiek.. darbuotojų visų netaginsiu, nes jų buvo labai daug, bet tikrai nuoširdžiai dėkoju visiems už bet kokį darbą šioje firmoje..

RCL - Red County Logistic's buvęs pavaduotojas;
GL - GreenLogitics buvęs direktorius
Charles_Leclerc.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Arnas_Torreto
Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Greg_Solberg
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Jau pora savaičių ieškojau pavaduotojo, tačiau pirmieji du kandidatai pareigų arba atsisakė, arba atsirado kitų trigdžių, tad ir toliau žvalgiausi, ieškojau tinkamo kandidato pareigoms. Norėjau žmogaus turinčio daug patirties būtent mechanikų darbe, ir panašiu metu žvejojant teko pabendrauti su Greg'u, kuris šiuo metu yra mechanikų top 15, pagal darbo patirtį. Daugiau pabendravus nusprendžiau jam suteikti šansą pareigose, kadangi matau, jog noro pasireikšti žmogui netrūksta. Štai tavo šansas parodyti ką gali, linkiu įgyvendinti savo tikslus firmoje bei pavaduotojo poste, tikiuosi manęs nenuvilsi :) 
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Vacekas_Kozlovzkis
Jūsų atstovaujama firma: PD
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Nojus_Sliuzas aka Nojka_Nojka
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:Renkuosi būtent Nojų dėl dviejų esminių priežaščių. Pirmoji - ilgametis tarpusavio pasitikėjimas, žinau, jog su Nojumi problemų man kaip firmos direktoriui bei patiems darbuotojams jis nesukels. Antroji - jo charakterio sąvybės. Užsispyrimas, noras siekti daugiau, vis kažką patobulinti, pakeisti, ar galų gale ištiesti man pagalbos ranką reikalui esant. Jis yra atsidavęs viskam ką daro, kuo beužsiimtų, niekada neatgręš nugaros tiek žaidėjui, tiek darbuotojui. Jis puikiai išmano policijos darbą, yra ne kartą ir ne du ragavęs vadovo duonos ir puikiai žino, kaip reikia tvarkytis su įvairiomis, kartais net stresinėmis situacijomis. Aš noriu, jog šis žmogus papildytų mano, kaip direktorių komandos pavaduotojo krėslą. 
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Bitee_Maja
Jūsų atstovaujama firma: Medikų - direktorė
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Uncle_Drew
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Pagalba reikalinga, kadangi artėjant vasarai, man vis pačiai mažiau lieka laiko skirti sampui, todėl manau tiek firmai, tiek man pačiai bus geriau, jog bus firmoje žmogus kuriuo galiu pasitikėti bei esant atvejui galėčiau patikėti prižiūrėti firmą. Šioje personoje įžvelgiau naują veidą, už kurio slypi idėjos, motyvacija, noras dirbti, atsakingumas, sąžiningumas ir šiaip manyje buvo didelis noras suteikti naujam žmogui šansą pasireikšti pareigose, gal būt ateityje jis užaugs kaip firmos direktorius :)
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.