Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Direktorių ir pavaduotojų komandos pokyčiai,

Mafijos Senelis

Rekomenduojamas pranešimas

Direktorių ir pavaduotojų komandos pokyčiai,
Šioje temoje kiekvienas darbo vadovas privalo informuoti apie savo firmos vadovų pokyčius. Tai reiškia, kad paskyrus naują pavaduotoją, nušalinus senąjį ar kilus norui pačiam direktoriui ar pavaduotojui atsistatydinti, būtina pateikti pranešimą pagal vieną iš nurodytų šablonų.


Pavaduotojo paskyrimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė:
Jūsų atstovaujama firma:
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė:
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):

Pavaduotojo nušalinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė:
Jūsų atstovaujama firma:
Nušalinamo pavaduotojo Vardas_Pavardė:
Priežastys, kodėl atsisakote šio žmogaus kaip valdžios atstovo:

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė:
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos:
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose:
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Tomy_Marrelo 
Jūsų atstovaujama firma:  Taxi
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Tuka_Mora (@Tuka_Mora)
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:  Savo firmos valdžioje ją matyti norėčiau todėl kad ji yra man įrodžiusi kad ji to verta ir žinau kad galiu pasitikėti ir tikrai nenuvils manęs. Tikiu kad su tavo pagalba firmoje mes įgyvendinsime dar tikrai nemažai planu. Ačiū tau kad sutikai man padėti. :)
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): PASIŽADU.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas,
Jūsų Vardas_Pavardė: Dwayne_Jahseh
Jūsų atstovaujama firma: Policijos departamentas
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Mantys_Alone
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Šiuo metu prasidėjo itin karšti orai, nebelieka tiek daug laiko prižiūrėti firmą. Manau pagalbininkas būtų puikus sprendimas išlaikyti firmą aktyvesnę, bei produktyvesne. Šiuo žmogumi visiškai pasitikiu ir manau sutars su visais dabar dirbančiais darbuotojais. Šaunu, jog galėsite man padėti, tad linkiu tik gero ir nenuobodaus darbo pavaduotojo pareigose.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė:Nojus_Sliuzas
Jūsų atstovaujama firma:Medikai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė:Fyfi_Niukas
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:Atėjus vasarai,nebeliko tiek daug laiko skirti firmos prižiūrėjimui bei jos sistemų gerinimui.Tad nusprendžiau priimti tokį sprendimą kuris leis gyvuoti firmai vasaros metu ir pasibaigus vasarai.Kadangi šį žmogų pažįstu ganėtinai ilgai todėl žinau jog šis žmogus susitvarkys su jam priskirtomis pareigomis,padės gerinti firmą bei jos sistemas,padės sukurti įdomų žaidimą tiek serverio žaidėjams tiek firmos darbuotojams.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

61Kn2mH.png

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas,
Jūsų Vardas_Pavardė: Dwayne_Jahseh.
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policijos Departamento direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 2021.06.13 - 2021.07.08 ( 26 dienos )
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Didelę įtaką padarė barų veiksmai ir jokio pranašumo policijos pareigūnams prieš juos veiksmų metu. Aišku, buvo viskas detaliai paaiškinta, ko trūksta, ką reikėtu pakeisti, jog jėgos būtų 50/50. Nesugebėjau išlaukti to atnaujinimo, dėl kurio turėjo padidėti šansai policijos firmai prieš barus. Tikrai tikiuosi, jog sekančiam direktoriui pavyks padaryti taip, jog jie turėtu didesnę įtaką prieš baikerius. Išties buvo malonu pabūti tokiose pareigose ir įrodyti tiek kitiems, tiek sau savo galimybes. Dar prie direktoriaus palikimo pastūmėjo mano mažėjantis aktyvumas, bei motyvacija šiam direktoriaus postui. Prieš gaudamas šias pareigas, nesitikėjau, jog taip greitai atsisveikinsiu, bet tenka. Labai ilgai norėjau šių pareigų, bet jas gavęs nesugebėjau susitvarkyti su barų veiksmais. Kasdieninis baikerių verkimas tiesiog nebuvo pakenčiamas. Geriau palikdamas pabėgsiu nuo šios bėdos, o ne kentėdamas ir savo darbą atlikdamas blogai. Labai esu dėkingas @Rokas už suteiktą šansą pasirodyti šiose pareigose. Norėčiau padėkoti savo pavaduotojui, kuris visada padėdavo įvairiuose situacijose ir turėjau kur atsiremti sunkesnėse situacijose. Taipogi labai dėkoju savo geriausiems pareigūnams. Be jūsų nebūtų šios firmos. Ačiū visiems, tikiuosi dar susitiksim ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PZ2oMv3.png

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas,
Jūsų Vardas_Pavardė: Nojus_Sliuzas
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Medikai,Direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigos: :2021.06.02-2021.07.14 (1mėn 12 dienų)
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Taigi visu pirmiausia norėčiau paminėti atėjusi vasara,ji sumažino mano norą būti šios neutralios firmos vadovu. Todėl nusprendžiau rotuoti tarp darbų ir eiti į darbą arba užimti kitas pareigas kitame darbe kuris visada mane labai traukė bei traukia iki šiol nes ten visada rasdavau ką veikti net ir sunkiausiomis dienomis. Taigi labai norėčiau padėkoti visiems darbuotojams kurie dirbo bei palaikė mane iki paskutinės dienos.Tai pat norėčiau padėkoti vieninteliam ir nepakartojamam pavaduotojui @Fyfi_Niukas kuris niekada nėra manęs nuvylęs visada sugebėdavo įveikti jam paskirtas užduotis.Nors ir trumpai tačiau turiningai pabuvome vienu bendru firmos kumščiu kuris visada neatsisakydavo ir spręsdavo firmoje iškilusias problemas kartu.Tai pat ačiū buvusiam direktoriui @Vacekas_Kozlovzkis kuris perleido pareigas man ir @Rokas už suteiktą šansą pabuvoti šiose pareigose, nes tik dėl jūsų abiejų atliktų sprendimų išsipildė mano svajonė tapti firmos direktoriumi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Tuka_Mora
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: „Comfort Taxi“ pavaduotoja
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: Nuo 2021-06-20 iki 2021-07-15 (26dienas)
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Dėl asmeninių priežasčių

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Emilisvn_Samp
Jūsų atstovaujama firma: Pervežėjai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Dwayne_Jahseh
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Pastaruoju metu mano dienotvarkė pasidarė visiškai nenuspėjama, dažnai nebūna aišku kokiu metu prisijungsiu į žaidimą, būtent dėl to firmoje reikia pagalbininko. Asmuo man pažįstamas dar nuo senų laikų, turi pakankamai daug patirties vadovavime, todėl juo pasitikiu. Manau jis ne tik padės išlaikyti ir prižiūrėti dabar veikiančias sistemas bei dirbančius darbuotojus, tačiau taip pat prisidės prie ateities planų firmoje kūrimo bei įgyvendinimo.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavaduotojo paskyrimo šablonas: 
Jūsų Vardas_Pavardė: Safari_Mesh
Jūsų atstovaujama firma: Policijos Departamentas
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Pablito_Duonkepys (@Pablito_Duonkepys)
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Kaip dauguma žino, aš esu dirbantis žmogus. Dėl to negalių viso laiko praleisti žaidime bei forume. Gan dažnai trūkstą laiko firmos prižiūrėjimui ir forumo tvarkymui. Dėl to man reikalingas pavaduotojas, kuris galės man padėt ties firmos priežiūrą ir iškilimų į naują lygi. Pasirinkau būtent šitą asmenį dėl to, nes esu matęs kaip jis tvarkosi su vadovo pareigomis, ir aš galių drasiai pasakyt kad būtent šitas žmogus sugebės būti būtent šitos firmos dešiniąja ranką

Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Redaguota Safari_Mesh

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Tomy_Marrelo
Jūsų atstovaujama firma: Taksistai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Tautvidas_Krisci
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Darbuotojas, rodęs visas pastangas šiam postui, aš kaip šios firmos direktorius turiu atsižvelgti į visas pastangas ir priimti atitinkama sprendimą firmos labui, kadangi mano aktyvumas sumažėjo tai nusprendžiau išsirinkti sau pagalbininką ir tikiuosi į šias pareigas žiūrės atsakingai. Naudokis tau suteiktu šansu protingai. Sėkmės 
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ZqN4foE.png

Jūsų Vardas_Pavardė: Emilisvn_Samp
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Pervežėjai, direktorius
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 83 dienos
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pagrindinė priežastis – artėjantys mokslo metai. Nemanau, kad jų metu tokioje aplinkoje pavyks išlaikyti firmą bei sukurti kažką naujo. Nors ši kadencija nebuvo tokia ilga kaip praeita, tačiau sistemos ir apsikritai vadovavimas, manau, pavyko dar geriau nei tikėjausi. Per daug neišsiplėsdamas pirmiausia už priimtą sprendimą noriu padėkoti @Hitautas, tikiuosi nenusivylei bei išlaikyti Airido kartelę man pavyko. Taip pat noriu padėkoti @Dwayne_Jahseh už pagalbą vadovavime. Galiausiai noriu padėkoti visiems palaikiusiems, bendravusiems bei dirbusiems firmoje, ačiū Jums! Cya!

Spoileris

0-cgV59_TkiO7ypNVM6owQ.png

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

9nwxYgO.png

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė: Dovydas_Weed.
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: „Prestige Restoration“, direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 115-ioliką dienų (2021/05/09 - 2021/08/31).
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą:Firmos vadovo pareigų neatsisakau dėl kažkokios motyvacijos stygio. Pagrindinė atsistatydinimo priežastis - neužilgo nusimatanti stažuotė į Bulgariją. Likusį laiką iki išvykimo norisi skirti poilsiui, paskutinių reikalų tvarkymui. Savo direktoriau kadenciją vertinčiau vidutiniškai. Į daugelį situacijų galėjau žiūrėti kitaip, priimti kitokius sprendimus. Galėjau firmos sistemas padaryti įdomesnes, tobulinti jas, tačiau to nepadariau. Šiame pranešime norėčiau tarti 5-is didelius AČIŪ. Padėkos žodį norėčiau tarti @Teddy_Wiliams, kuris palikdamas direktorių šias pareigas patikėjo man. Vieną didelį AČIŪ turiu tarti ir @Hitautas, kuris man patikėjo šias pareigas, ištiesė pagalbos ranką tada, kada man jos reikėjo. Ačiū už įvairiapusiška pagalbą dabartiniai direktorių prižiūrėtojų komandai - @Mafijos Senelisir @Gruzinas_Tortilla. Tačiau tikriausiai didžiausi ačiū turėčiau tarti savo firmos pavaduotojai @Gabi_Jole. Be jos pagalbos savo direktoriaus kadenciją būčiau turėjęs nutraukti vos pasiekęs 30-imt dienų. Negaliu pamiršti ir savo buvusių ir esamų tepaliniu - didelis ačiū už kartu praleistus vakarus, iškvaršintą galvą durnais klausimais! Adios amigos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Tomy_Marrelo 
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Taksistai.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 92d.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pagrindinė priežastis būtų dėl DP priimtu sprendimų, kurie, mano manymu, nėra lygus ties draugais ir ne draugais. Kitą priežastis, tai būtų dėl aktyvumo, pastaruoju metu tikriausiai pastebėjote sumažėjusi mano aktyvumą dėl kurio net nėra laiko prižiūrėti firmą bei padaryti dar kažką naujesnio ir įdomesnio. Daug neišsiplėsdamas norėčiau dideli AČIŪ pasakyti @Hitautas už suteiktą šansą pabūti šios šaunios firmos direktoriumi, savo pagalbininkui @Tautvidas_Krisci už dideles pastangas bei pagalba su firma. Taip pat ačiū tariu Comfort taksi darbuotojams be kuriu išvis nebūtų tokia aktyvi firma ir kaip gi be tavęs, @Emilisvn_Samp, ačiū tariu ir tau už discorda bei patarimus.  🥂

Prisiminimui

Spoileris

 

 

g8ukazE.jpeg

Redaguota Tomy_Marrelo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Don_Salvotore
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policininkai, Direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 47 dienos.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pagrindinė priežastis dėl kuriuos nusprendžiau atsistatydint iš pareigų, tai būtų dėl motyvacijos stokos eiti šias pareigas. Dideli ačiū tariu visiems kas buvo su manim iki pat pabaigos, o labiausiai norėčiau padėkot @Gruzinas_Tortilla už pagalbą, ir patarimus kai man reikėjo to. Taip pat ačiū @Mafijos Senelis už galimybė tapti Policijos departamento direktoriumi. Taip pogi norėčiau tarti ir @Emilisvn_Samp už pagalbą su darbo sistemom.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė:Denis Xander.
Jūsų atstovaujama firma:Policijos departamento direktorius.
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė:Blue Face.
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:Reikalingas antrasis „co - vadovas“ firmoje, kadangi nebūnų veiksme prieš baikerius, kai vyksta kontrabandos sandelys, tai reikia žmogaus, kuris galėtų pavaduoti mane, kai manęs nėra. Tai mano manymų geras pasirinkimas, kadangi žmogus turi savo balsą ir gali jį išreikšti, turi vadovo gyslelę. Tai būtų manau puiki proga jo pirmosioms pareigoms serveryje.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.

Redaguota Denis_Xander

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Fyfi_Niukas.
Jūsų atstovaujama firma: Medikai!
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Vacekas_Kozlovzkis.
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Atėjus mokslo metų pradžiai nusprendžiau išsirinkti sau dešiniąją ranką - pavaduotoją. Šis asmuo pasižymi atsakingumu ir drausme, būtų nepakeičiamas pagalbininkas padedant prižiūrėti kartu firmą. Pas Vaceką_Kozlovzkį yra daug idėjų, kurias galėtume pritaikyti  keliant firmą į aukštumas. Šiuo žmogumi labai pasitikiu ir tikiu, jog jis manęs nenuvils, nenuvils ir jūsų, tikiuosi sutiksite jį išskėstomis rankomis!
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Dovas_Aleksandra
Jūsų atstovaujama firma: Pervežėjai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Linuxas_Ltu
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Kadangi pradėjau šiek tiek mažiau laiko leisti prie kompiuterio, nusprendžiau išsirinkti pavaduotoją. Linuxas_Ltu mano manymu geriausias kandidatas į šias pareigas. Šiuo žaidėju labai pasitikiu, žinau, jog jis manęs nenuvils, todėl noriu skirti jį naujuoju pavaduotoju.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė:Nojus_Sliuzas
Jūsų atstovaujama firma:Taksistai
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Safari_Mesh
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:Įsivažiavus į mokyklos vėžias,nebeliko tiek daug laiko skirti firmos prižiūrėjimui.Tad nusprendžiau priimti tokį sprendimą kuris leis pilnavertiškai gyvuoti firmai kol manęs nebus serveryje.Kadangi šį žmogų pažįstu ganėtinai ilgai todėl žinau jog šis žmogus susitvarkys su jam priskirtomis pareigomis.Taipogi šis žmogus palengvins mano nešamą naštą ir visada žinosiu jog firma yra prižiūrėta.Taipogi šis žmogus su savo turimomis idėjomis padės gerinti firmą bei jos sistemas.
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė:Nojus_Sliuzas
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos:Taksistai,Direktorius
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose:41
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą:Taigi galime pradėti kalbėti nuo pagrindinės priežasties t.y atėją mokslo metai Nemanau, kad su dabartiniu užimtumu mokykloje ir mokslo metų metu  pavyks būti aktyviam ir kurti bei bei sukurti kažką naujo. Nors ši kadencija nebuvo tokia ilga kaip norėjosi ir buvo planuota, tačiau šios dienos per kurias buvau nuostabios niekada neteko nusivilti jog pasiryžau dar kartą sėsti į vadovo kėdę nors ir ši kadencija mano manymu nėra tokia nusisekus kaip Medikų direktoriaus tačiau vistiek neteko pagalvoti apie tai ar verta buvo pildyti į šias pareigas.Tačiau galima daug kalbėti ir užsitęsti tačiau už priimtą sprendimą. buvusiams direktorių prižiūrėtojui @Mafijos Senelis  Taip pat noriu padėkoti @Safari_Mesh  už pagalbą vadovavime ir vadovavimą pavaduotojo kėdėje. Galiausiai noriu padėkoti visiems palaikiusiems,dirbusiems firmoje pasilikusiems iki paskutinės dienos ir noriu palinkėti visiems sėkmės žaidime ir siekit savo užsibrėžtų tikslų.Ačiū jog buvote sumanimi.Bye!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tbrI5Yo.png
Jūsų Vardas_Pavardė: Dovas_Aleksandra
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Pervežėjai, direktorius
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 60
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Pagrindinė priežastis – motyvacijos trūkumas.
Labai noriu padėkoti @Mafijos Senelis @Gruzinas_Tortilla už šansą pasėdėti vadovo kėdėje.
Tai pat labai noriu padėkoti savo pavaduotojui @Linuxas_Ltu už visokeriopą pagalbą vadovavime.
Labai džiaugiuosi, jog pavyko suburtį tokį nuostabų kolektyvą, dėkoju @Modestas_Wolf @Pukuotas_Meskinas @Salvatore_Bufalino @Emiliz_Bmx @Volkswagen_Golf. Viso!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė: Blue_Face
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Policijos departamentas, Pavaduotojas
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 43dienas.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Nusprendžiau nutraukti savo veiklą, nes nesinori būti sustojusiam vienoje vietoje, o tiesiog siekti savo tikslų toliau. Labai norėčiau padėkoti @Mafijos Senelis bei @Gruzinas_Tortilla už suteikta šansą, parodyti ką tikrai sugebu, o labiausiai norėčiau padėkoti @Denis_Xander už suteikta šansą parodyti tau ir kitiems ką ištikrūju  galiu bei sugebu, dėkoju tau, bei linkiu tau toliau sėkmės būnant Direktoriaus kėdėje, Viso.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų Vardas_Pavardė:Denis_Xander.
Jūsų atstovaujama firma:Policijos departamento direktorius.
Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė:Arnas_Hazer.
Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje:Žaidėjas, kuris labai stengiasi dėl šių pavaduotojo pareigų. Noriu, jog šis žaidėjas pasiektų serveryje daugiau, šios pareigos jį pakels į viršų. Turi vadovo balsą, kuris galėtų padėti valdyti firmos darbuotojus. Taipogi likau vėl vienas šerifo kabinete, tad prireikė naujojo šerifo pagalbininko. 
Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Fyfi_Niukas
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Medikai, direktorius.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 4 mėnesiai.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Taigi, pagrindinė direktoriaus posto palikimo priežastis yra laiko stygius. Prasidėjo intensyvūs mokslo metai, kurie iš tiesų reikalauja daug papildomo laiko. Įvairūs atsiskaitomieji darbai, pristatymai atėmė didelę laiko dalį mano laisvalaikio. Apturėjau gan ne trumpą kadenciją, kurioje buvo visko: teigiamų bei neigiamų emocijų, nesutarimų, kupino džiaugsmo situacijų. Kadangi tai buvo mano pirmosios pareigos direktoriaus kėdėje, aš sulaukiau daug pagalbos iš draugų ar šiaip pažįstamų žmonių, kuri buvo man labai naudinga. Savaime aišku buvo ir tokių veikėjų, kurie tikrai nenorėjo man gero ir bandė pakišti koją. Norėčiau padėkoti žmogui, be kurio aš nematyčiau savęs šioje vietoje, tai @Gruzinas_Tortilla. Šis asmuo suteikė man galimybę pasirodyti kaip iš direktoriaus perspektyvos. Negaliu nepaminėti savo vienintelio ir nepakartojamo, patikimo pavaduotojo – @Vacekas_Kozlovzkis. Su juo mes nuveikėme ne mažai – įgyvendinome karo medikų idėją, kuri tikrai pakėlė kartelę medikų darbe. Taipogi noriu padėkoti keliems žmonėms, kurie nepaliko manęs likimo valioje, stengėsi padėti ties įvairiais klausimais, tariu ačiū @Safari_Mesh, @Fergus_Maklaud, @Lukis_Zip, @Camo_Bear, @Nojus_Sliuzas, @Emilisvn_Samp, @Pablo_Marcello. Ir paskutinįjį ačiū norėčiau ištarti savo nuostabiems medikams, kurie buvo gerai kaip žmonės bei darbuotojai, niekada jūsų neužmiršiu. Viso gero!

Redaguota Fyfi_Niukas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

HZgJA64.png

Direktoriaus / pavaduotojo atsistatydinimo šablonas:
Jūsų Vardas_Pavardė: Camo_Bear
Jūsų atstovaujama firma ir einamos pareigos: Taksistų firmos direktorė.
Kiek tiksliai dienų išbuvote savo pareigose: 26 dienos.
Priežastys, dėl kurių nusprendėte nutraukti savo veiklą: Viena ir pagrindinė priežastis, dėl kurios palieku pareigas - tai laiko trūkumas. Realiame gyvenime atsiranda įvairios veiklos bei darbų, ko pasekoje tiesiog sunkiau prisėsti prie kompiuterio ir užsiimti reikalais su firma. Neslėpsiu, jog pirmosios direktoriavimo dienos buvo ganėtinai sudėtingos, kadangi nemažai laiko teko praleisti prie temų kūrimo, sistemų realizavimo ir pan. Per visą šį direktoriavimo laiką teko patirti visko - šiokių tokių nesutarimų su darbuotojais, bet skūstis dėl to negaliu, nes kiekvienas nesutarimas galėjo atnešti naudos abiems pusėms. Buvo iš ko pasimokyti, gal visko nepadariau idealiai, tačiau stengiausi dėl firmos gerovės bei jos vystymosi. Visu pirma, tai labiausiai norėčiau padėkoti @Hitautas už suteiktą šansą pasireikšti direktorės kėdėje, realizuoti savo idėjas bei papildyti patirties bagažą. Taip pat noriu padėkoti @Dwayne_Jahseh už pagalbą ties firmos tiek vidaus, tiek išorės tobulinimu. Ačiū tariu medikų komandai - @Fyfi_Niukas ir @Vacekas_Kozlovzkis už „paskutinio pasispardymo“ veiklą, patarimus, tiesiog už geras emocijas. Taip pat dėkoju @Emilisvn_Samp už pagalbą. Na ir ačiū visai „ForestTaksi“ komandai, kurie stengėtės, dirbote, vykdėte sistemas ir tiesiog buvote motyvuoti darbuotojai. Vienaip ar kitaip prisidėjote prie firmos vystymosi ir tobulėjimo. Ačiū už viską, iki pasimatymo!

Redaguota Camo_Bear

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.