Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Kauliukai

Lukis_Lukis

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Oris_Oris
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Tiesiog norėčiau ne vienas aš kad ji tikrai gryžtu. Nes kortu žaidimo nelabai kas žaidžia.
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Visi tikrai norėto labiau kauliuko žymiai patogiau ir labai numylėta sistema kad ir labai paprasta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 min prieš, Oris_Oris rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Oris_Oris
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Tiesiog norėčiau ne vienas aš kad ji tikrai gryžtu. Nes kortu žaidimo nelabai kas žaidžia.
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Visi tikrai norėto labiau kauliuko žymiai patogiau ir labai numylėta sistema kad ir labai paprasta.

Nesutikčiau, nes kauliukas jau atgyvenęs keičiasi serveris reikia naujoviu, keičiasi kūrėjų poreikiai ir prie ju reikia prisitaikyt. Galėtu nebent tik pakeist kortų žaidimo tam tikrus kriterijus. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nemanau, kauliukai buvo paprastas lošimo būdas, parašai komandą ir meti, kortos gal kiek sudėtingesnės, bet kortų žaidimas yra tikrai įdomesnis bei logiškesnis lošimo būdas. Nesakau jog kaulas buvo visiška nesąmonė, bet kortos yra tikrai įdomesnis lošimo būdas. Esu pilnai prieš šią idėją.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.