Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.4.1] Idėjos šlifavimas [ Pasiūlymas su Pinjata ]

Hui_Baton

  

10 balsai

  1. 1. Už / Prieš

    • Aš už šią idėją !
      10
    • Aš prieš šią idėją !
      0
    • Į komentarus šią idėja papildysiu !
      0

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:



• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Paska_Mario


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na turbūt matėte pasiūlymas pinjatos, su ginklais ir kt. Dwayne_Bond pasiūlyma rasite čia ir buvo nusiskundimų, nesutarimų pavyzdžiui:




 

Galbūt idėją apšlifavus būtų galima jį įgyvendinti, tačiau norėčiau paklausti kam tada yra gaujos, kurios pardavinėja ginklus, kam yra ginklų parduotuvė?

Ir aš; sugalvojau padaryti šios idėjos šlifavimą, kad nenuvertinti ginklų prduotuvės.



/pinjatosgun veiktų taip:

  • Pinjatos gun atsirastų su užrašu ant karvės, kaip ir karvės HP ir kt, kaip matysime video
  • Video padaręs aš, kad galiu pirkti į ++ ir panaudojus būtų -1. Bet video to nerodau, parodau pagr.dalykus
  • /pinjatosgun veiktų tik [300m] spinduliu nuo karvęs, dingus nuo karvęs daugiau nei [200m] ginklai dingtu.
  • Jei neturi leidimo, komandos naudoti negali
  • Jei nėra atrsiradusios karvės, panaudojus komandą rašytų šiuo metu karvės nėra, video padaręs jog ji yra.

Kita:


  • Ginklų parduotuvėje kainuotų leidimas [100eurų] 1 vnt.
  • Ginklų parduotuvėje leidimas būtų pirkti(leidimai eitu į ++, galėtum daugiau nusipirkti jog nereikėtu kaskartą važiuoti į ginklų parduotuve
  • /info lentelėje rašytų [Pinjatos gun leidimai]: %s arba komanda /pinjatosleidimai ir rašytų: * Šiuo metu turite ginklų leidimu: 0

Video aš:

  • Padariau TEST ginklus, jog gražiau atrodytų,
  • Idėjau tik identiška karve, bei viskas yra tik parodymas. Jokių "naglų" sistemų nėra.
  • Neidėjau įdentiškos gui lentelės kaip ginklų parduotuvėj, serveryje būtų tik kitas pasirinkimas, pirkti leidimą.
  • Padariau artesnius pickupus jog nereikėtu važinėti toli ir t.t


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti Šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Panašiai kad būtų padaryta taip:



https://www.youtube.com/watch?v=xgisNq6KjfA

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš, už nors jau antra mano įdėją kuria Pašką šlifuoja ir šlifuoja į temą, malačius, siūlyčiau įmesti šią įdėją.

 

tu mano autoritetas  :lol:  :lol:  juokauju, bet no offensive, mes norim tik serveriui į gera  ^_^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.