Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pasiulymas dėl nuosavo būsto drabužinės.

Fresh_Weed

Labai įdomu, ar esate už ar prieš.  

45 balsai

  1. 1. Labai įdomu, ar esate už ar prieš.

    • Esu už pasiulyma
    • Esu prieš pasiulyma

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio pasiūlymų skilties anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Fresh_Weed
2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Nuosavuose namuose galite atlikti tokias funkcijas kaip, pavalgyti bet tam reikia šaldytuvo, norint klausytis radijos stočių reikia turėti muzikos grotuva savo namuose, norint įsidėti pinigų į seifą reikia turėti patį seifą, tai man kilo mintis kodėl gi turėdamas namuose spinta į ją negalėtum susidėti aprangų per /namas komanda.
3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:/persirengti lentelėje yra tik penki slotai, pavyzdžiui turi penkias tau patinkančias aprangas, bet nori atidaryti aprangos dėžęs, ir nenori iškeisti savo turimų aprangų į kokia kitą gal būt ne tokia vertinga kokia tu turi, tai nukeliauji į savo būsto interjera parašai komanda /namas ir pasidedi savo aprangas į spintą, o spintoje pavyzdžiui gali būti kokių maksimaliai 10 lentynų į kurias gali dėti savo aprangas. Nes esu pats ir pažįstami susidure su tokiu dalyku, kaip netyčia iškeičia gera apranga į pačia pigiausia apranga. Taip prarasdami pinigus. Aišku tam reikia atidumo, bet vistiek manau visai gera įdėja.

Redaguota Fresh_Weed

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.