Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pekiu Jessy_Corres

Rajonski_Prakuror

Rekomenduojamas pranešimas

Sveikas, Whytune. Nuotraukoje matosi, kokia maža tavo transporto priemonės būklė palyginus su mano, tad galime spręsti, jog tyčia trankeisi į mano darbinį transportą ir provokavai, kol išprovokavai. Gaila, bet tokių įrodymų apie aiškinamą situaciją aš neturiu, nes nefilmuoju kiekvieno karto kada į mane kažkas žaidime atsitrenkia ir ar trankosi. Bet suprantu, kad tai mano, kaip direktoriaus buvo atsakomybė išlikti šalto proto ir nebūti išprovokuotam, tad pripažįstu savo kaltę. Beje, neturėtum rašyti tokių papeikimų, kaip pats nesugebi nenusikeikti susirašinėjime kurį mato ~70 serverio žaidėjų.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
26 min prieš, Jessy_Corres rašė:

Sveikas, Whytune. Nuotraukoje matosi, kokia maža tavo transporto priemonės būklė palyginus su mano, tad galime spręsti, jog tyčia trankeisi į mano darbinį transportą ir provokavai, kol išprovokavai. Gaila, bet tokių įrodymų apie aiškinamą situaciją aš neturiu, nes nefilmuoju kiekvieno karto kada į mane kažkas žaidime atsitrenkia ir ar trankosi. Bet suprantu, kad tai mano, kaip direktoriaus buvo atsakomybė išlikti šalto proto ir nebūti išprovokuotam, tad pripažįstu savo kaltę. Beje, neturėtum rašyti tokių papeikimų, kaip pats nesugebi nenusikeikti susirašinėjime kurį mato ~70 serverio žaidėjų.

 

Jeigu nematei dėl bukles tai buvo nuo šuolio per tiltą ir sumažėjo bukles, o kad atsitrenkiau vieną kart tai ar čia jau išprovokavimas?. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne kartą mėginote ir vis dar mėginate provokuoti žaidėjus: juos trankote, įžeidinėjate ir panašūs dalykai. Puikiai viską suprantate pats. Visose situacijose vaidine auką ir pateikiate įrodymus išprovokuoto žmogaus. 
Vadovas turi rodyti pavyzdį kitiems žaidėjams ir likti nuošalyje bei šaltų nervų, kai jį bandoma išprovokuoti ar kitaip jam pakenkti. Geriausias situacijos sprendimas yra ignoravimas kito žmogaus, kuris jums bando pakenkti. Tad išimties nėra ir čia, jog reikėjo tiesiog ignoruoti. Kaip matome, visi išsišokimai ir rodymai savo nekompetencijos, veda ne prie geriausių vaisių.
Pateikto papeikimo įrodymai gana banalūs ir būtų juokinga už tokius bausti, tad jie verti tik žodinio įspėjimo. Tačiau šiandieną, t.y. 2022.01.08, gavau kitus įrodymus iš žaidėjo/darbuotojo, kurie yra gana kraupūs. Nesuvokiama kaip vadovas nepagarbiai/nekompetentingai leidžia sau elgtis. Tokio elgesio netoleruoju, tuo labiau kai yra užimamos pareigos. Juokeliai su nemandagiu žodynu, tai nėra ''kieta" ir labai gražu vadovui. Dauguma gali priimti asmeniškai bei įsižeisti, nes to visiškai nesupranta. Ne išimtis ir aš, jog tikrai nesuprantu. O ką kalbėti apie gerą atmosferą firmoje, kai taip vyksta. Viskam yra ribos ir už jas anksčiau ar vėliau tenka atsakyti. 

Taksistų direktorius įspėjamas įspėjimu. 
Tema rakinama. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.