Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prašau užblokuoti Daniel_Howell

Lynn_Stafford

Rekomenduojamas pranešimas

Labas, pateiksiu kelis aspektus dėl kurių atsitiko kažkas panašaus;
1. Esi ne kartą pagautas už nelegalias modifikacijas ar bent įtartas, įrodymuose nematau tavo pateiktos ping lentelės ar mano lentelės, ištrauktas dublis iš kurio spręsti nieko neįmanoma,
2. Ne į temą, bet nuo 2019 metų su savo broliu pravarde „Vovermenas“ laikot kažkokį kvailą pyktį ant manęs, todėl linkiu tiesiog nustoti lieti ašaras dėl paprasčiausių palaginimų ar kažko, iš mano perspektyvos šių automobilių net neliečiau ir nežinau ką tau parodė, bet nelegalių modifikacijų nesu turėjęs ir neturėsiu.
3. Į papildomus pranešimus ar tavo „sakiau visados filmuoju“ neatsakinėsiu, nes tai dezinformacija. Nesi draugas kuriam kažką pasakočiau ką dariau ar iš vis turėčiau kažkokį kontaktą, palieku svarstymą komandai, video neturiu, nes tikrai kiekvieno žingsnio nefilmuoju.
Cleo papkutė dėmėsiui - 

Spoileris

kuF669E.png

 

Redaguota Daniel_Howell

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 min prieš, Daniel_Howell rašė:

Labas, pateiksiu kelis aspektus dėl kurių atsitiko kažkas panašaus;
1. Esi ne kartą pagautas už nelegalias modifikacijas ar bent įtartas, įrodymuose nematau tavo pateiktos ping lentelės ar mano lentelės, ištrauktas dublis iš kurio spręsti nieko neįmanoma,
2. Ne į temą, bet nuo 2019 metų su savo broliu pravarde „Vovermenas“ laikot kažkokį kvailą pyktį ant manęs, todėl linkiu tiesiog nustoti lieti ašaras dėl paprasčiausių palaginimų ar kažko, iš mano perspektyvos šių automobilių net neliečiau, video neturiu. 
Cleo papkutė dėmėsiui - 

  Išskleisti paslėptą turinį

kuF669E.png

 

Kad ir kaip tu čia bandai mazintis, bet noriu gauti video iš tavo perspektyvos, nes sakei visados filmuoji tai noriu gauti video. Sėkmės

12 min prieš, Daniel_Howell rašė:

Nesi draugas kuriam kažką pasakočiau ką dariau ar iš vis turėčiau kažkokį kontaktą, palieku svarstymą komandai, video neturiu, nes tikrai kiekvieno žingsnio nefilmuoju.

Visu pirmą čia yra PD dalykas ir turi turėti įrodymus kaip mane pasiimei iš BB baro bazės ir čia nėra tavo žingsnis ir tu pirvalėjai pasidaryti įrodymus, kad mane pasiimei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.